Šta je novo?

Pi Network-Rudarenje preko vašeg mobilnog telefona!

Da aktiviramo malo temu, jer su se u poslednje vreme pojavili naši ljudi koji otkupljuju PI coin po ceni od 0.05$ pa sve do 0.20$ :unsure: Navodno preprodaju dalje strancima... Uslov je da je odrađen KYC i da su novčići prebačeni na mainnet. Možda ti stranci znaju nešto što mi ne znamo :)

Evo jednog teksta sa ECD-a:

Šta mislite o svemu ovome sada posle par godina?! Ja imam skoro 10.000 novčića, od toga pola mogu da prebacim na mainnet (druga polovina zavisi od referala, koji takođe moraju da urade KYC)...
 
I ja sam se opet aktivirao i odradio KYC pa cemo da vidimo... Jos samo da nateram sve ostale oko mene da urade isto :)
 
Jesi uspeo da uradiš KYC?! Meni samo vrti "Logging in" u nedogled, nikako da odradim

Inače po FB grupama ljudi otkupljuju novčiće po ~0.30$ :)
 
I ja sam odradio KYC , sad polako i referali odradjuju pa cemo videti sta ce biti od svega ovoga , za sad imam 4000 .
 
Meni samo vrti ovako u nedogled :(

kyc.jpg
 
Pozdrav forumaši,

Nisam našao na forumu temu za Pi Network-Pi Coins, novu kriptovalutu gde mozete majnovati putem vašeg mobilnog telefona.Aplikacija je dostupna na Google playu, ima preko 400 000+ preuzimanja, a broj i dalje raste svakim danom a i u tome je i stvar.


Sve što treba da uradite jeste da skinete aplikaciju PI Network sa Play Store (Android) ili App Store (IOS) registrujete se preko Facebook ili preko vašeg broja telefona (Nekim cudom nema Srbije, ali beta je jos) upišete Invitational code: vlado168 (pošto ne možete pristupiti aplikaciji ako vas neko ne pozove) i kliknete zeleno "dugme" sa desne strane da krenete "kopati".
Najveća prednost je to što vam aplikacija NE TREBA biti otvorena dok kopate niti vam radi u pozadini i ne troši bateriju samo svaka 24 sata trebate ući i ponovo kliknuti to malo zeleno dugme da nastavite kopati tj. da dokažete da ste čovek jer postoje "botovi" (programi) koji bi to automatski radili da nema toga.

U prvoj četvrtini 2020 godine će PI izaći na market i dobiće vrednost. Kroz tih par meseci svi koji sad krenu kopati će imati par stotina PI-ova, a pretpostavke i sva očekivanja pokazuju da će 1 PI tokom 2020 vrijediti od 1 do 10 dolara, neki su i preambicionzni i trvde da će pred Novu Godinu 2021 cena skočiti do 100 dolara.

Zašto sam ja ovo šerovao sa vama mnogi od vas će se pitati, šta ja imam od toga?
Sistem je vrlo jednostavan, ako ja ili vi dovedete nekoga na PI network dobićete 25% brže kopanje od te osobe koju dovedete, a ta osoba će dobiti 25% kopanje od vas i ući će u vaš tim i sigurnosnu mrežu što je bonus za vas i za osobu koju dovedete.
Takođe je bitno da što više ljudi uključimo u ovaj projekat vaših bližih jer trenutno je 450 000 ljudi na svetu koji kopaju PI, nakon što pređe cifru od 1 000 000 brzina kopanja će se duplo smanjiti svima.

Izvinjavam se na dugom postu ako imate nekih pitanja ili slično pišite u komentare pokušaću odgovoriti na sva ili naći odgovore, a za one koji hoće više informacija samo proguglajte PI network.

https://www.reddit.com/r/PiNetwork/
https://finance.yahoo.com/news/pi-n...ODqSrkw_H7xWL_8NwB2IHC0OPSb3iMRncywbS7L0nbzhT
Molim Vas da potvrdite svoj identitet KYC za PI coins.
 
Bih ja, da mi radi KYC, i dalje samo "vrti" u prazno kao na slici ranije što sam postavio :) Pokušao i da obrišem aplikaciju, pa ponovo instaliram, brisao cache, ništa... Jedino da probam na drugom uređaju.
 
ima li šta novo u međuvremenu? Meni su lokalci ponudili otkup po $0.18 a imam oko 2300 ovih novčića. Kakvo je generalno mišljenje, prodati ili ne? Ne znači mi trenutno tih $400 ništa posebno, ali isto mi se ne bacaju ako mogu sad da ih uzmem.
 
Meni su odobrili KYC validaciju, i uspeo sam da migriram pi coine na wallet, u prevodu sad mogu da prodajem dalje, zna li se neko ko otkupljuje ove pi coine ?
 
Meni su odobrili KYC validaciju, i uspeo sam da migriram pi coine na wallet, u prevodu sad mogu da prodajem dalje, zna li se neko ko otkupljuje ove pi coine ?
obrati paznju na prevarante, ima ih dosta koji otkupljuju pi coin i spremni su da prevare
 
Meni su odobrili KYC validaciju, i uspeo sam da migriram pi coine na wallet, u prevodu sad mogu da prodajem dalje, zna li se neko ko otkupljuje ove pi coine ?
Skoro je neki momak na FB grupi postavio da ga je neki lik o'ladio za nekoliko hiljada coina, tako da što kaže kolega @Pakii vodi računa - ne šalji nikako seed fraze ili bilo šta slično što ti budu tražili, razmena samo lično :)
 
Obrisan je taj post izgleda, ili ne mogu da ga nađem, ali ako se dobro sećam prevarant mu je nudio 0.50-0.60 (€ ili $ ne sećam se) po novčiću, verovatno se čovek zato i upecao... Ranije je bilo više oglasa za otkup po ceni od ~0.30, ali pretpostavljam da je to sve isti lik...
 
Znaci onda prodaja pi coina i po tim malim cenama od 0.3-0.4$ pada u vodu ?
 
Ako ne možeš da prodaš coin na našoj temi o razmeni valuta, verovatno ne možeš da ga prodaš nigde u Srbiji.
 
Nazad
Vrh Dno