Šta je novo?

PES 4 golman se jos NE-pomera!

Mene nervira to da zadata komanda ne moze biti ispravljena. Situacija:protivnik ispucava loptu na moju polovinu,lopta leti i ja slucajno pritisnem šut. Primetivsi da oko mog odbrambenog (prema kome ide lopta) nema zive duse, brzo pocnem da pritiskam pass dugme, ali ne vredi. On ce loptu zafrljaciti u pm. E to me nervira. Postoji jos par gluposti, ali sta da se radi, boljeg fudbala nema od ovog.

A ovo sa golmanima mi se jednom desilo. Uvalio mi ga Kaka sa ivice sesnaesterca iskosa. Sutnuo nikad smesnije i sporije. Lopta je polako letela i tup od stativu i u gol. Valjda ima veze sa procenom golmana. Nije lose kako su to uradili, ali mislim da su stavili preveliki akcenat na procenjivanje lopti od strane golmana.

btw. Jeste li probali Wolfov Add-On? Ispravlja imena igraca, updateuje transfere igraca, ubacuje prave dresove klubova kao i jos mnogo poboljsanja. Patch je oko 650 MB raspakovan.
Kome treba neka mi se javi na PM.
 
Stavi link ovde za patch.
Inace,sve komande mozes da ponistis. Cini mi se da je R2,ili mozda onaj Super Cancel-R1+R2.
 
The Wolf 2005 Evolution Patch PES4 PC

FileFront:
File 1: http://files.filefront.com/3777742
File 2: http://files.filefront.com/3777757
File 3: http://files.filefront.com/3777756
File 4: http://files.filefront.com/3777800
File 5: http://files.filefront.com/3777775
File 6: http://files.filefront.com/3777764
File 7: http://files.filefront.com/3777763

Boomtown Download Link:
http://download.boomtown.net/en_uk/articles/art.view.php?id=6915

The Wolf 2005 Option File BETA5
http://www.fcchampionz.com/TheWolfFM2005BETA5.rar

CONTENTS:

Option File 3.1 (included in 'folder1') CONTENTS:
- 100% Correct player, team, stadium & league names.
- Corrected player call names (where available) for ALL club & national team.
- Up to date transfers.
- Over 50 additional new players created with FM2005/CM4 data and added to squads.
- Leeds United replace PES United.
- Fenerbahce replace WE United.
- Unreal players from PES & WE United teams edited over with real players.
- *** DUPLICATE PLAYERS REMOVED *** (In the edit section Konami always display the players
in the original teams when you use 'Edit Player' regardless of what changes/transfers you
have made. For this reason, you will still see the edited players in the original teams
although when you go to 'Edit Team' or play any other mode in the game, everything will
be updated.)
- Updated squads, starting line-ups & formations for many club & national teams.
- Squad numbers updated for English Premier League.
- Many thanks to all those who helped with squads, formations, starting lineups etc. &
apologies to those whose adjustments I didn't have time to implement.

2005 Evolution Patch CONTENTS:
- ALL Official Uniforms included (by kEL, Spark, OPM, Dr.X Ray, cfdh_edmundo,ibo, Javeplus
JuyLE, Yogui, Burgy, Tiptoe, Fabiano, Daikirai, youyou, Bensab, Biker_Jim_UK, Calenulma
__cOoL__ & any others I may have forgotten to thank.)
- High Quality Badges & Flags (by Higgs & The Wolf)
- League & Cup logos (by Higgs)
- 2D Uniforms (by Higgs)
- Title Screen (by pep_sa)
- Many more real team call names.
- New balls (by Ariel from Soccer Access)
Classic Ball --> Adidas Roterio
Plain Ball --> Nike Blue Aerow
Roteiro --> Nike Geo Merlin
Pelias --> Nike Yellow Aerow
Finale --> Adidas Fernova
SY1 --> Nike Red Aerow
SY2 --> Adidas Red Finale
- New ball names in the menus.
- New Backgrounds Patch (by FCH with amendments by The Wolf)
- High Quality Ad-Boards (by FCH)
- Many more new Supporters Flags & Updated Others (by Asmo, Mazimo, cfdh_edmundo & Various)
- Referee Uniforms (by kEL)
- Shoes (by Spark)
- 'CC-Patch AIO v3 PES4 PC' Chants & Environment Patch (by Solidus J2K)
- U2: Beautiful Day Main Menu Music
- Form Guide
- Uniform Number Pack - 1=Puma, 2=Adidas, 3=Nike, 4=Umbro (by Spark)
- Stadium: St. James' Park (by crazyaxel21)
- Stadium: Parc des Princes (by crazyaxel21)
- Stadium: Nou Camp 2.0 (by Sin3-16)
- Stadium: San Siro Updated (by Sin3-16/Frenkie)
- Stadium: Dortmund Westfallen Stadion 1.0 (by crazyaxel21)
- Stadium: Djurgarden Rasunda Stadion (by crazyaxel21)
- Stadium: Highbury Updated (by Sin3-16/Frenkie)
- Stadium: Stamford Bridge Updated (by Sin3-16/Frenkie)
- Stadium: Anfield New (by Haukur Gudnason)
- Stadium: Old Trafford Updated (by Sin3-16/Frenkie)
- Stadium: Delle Alpi Updated (by Sin3-16/Frenkie)
- Stadium: Stadio Olimpico (by Sin3-16/Frenkie)
- Stadium: De Kuip (by crazyaxel21)
- Stadium: Santiago Bernabeu (by FCH)
 
Novi intro

Reefur's La Liga HDTV PES4 PC Intro

download link:
http://files.filefront.com/3783910

Instructions:
unrar/unpack/extract opmov file from the included .rar file with winrar

replace the opmov file in C:\Program Files\KONAMI\Pro Evolution Soccer 4\dat with this one
 
Wining Eleven (ne znam koji je poslednji po redu, pandan PES4-vorci) je gotovo ne igriv zbog golmana. Verzija za PC je malo popravljena, ali golman je stvarno smesan. Bag je inace primetan samo kada se sutira iz vece udaljenost, sa recimo 40m, pa je to mozda razlog zasto ga neki nisu primetili. Mislim Bufon da primi gol sa tacno pola terena - to se meni desilo !?!
 
E pa o tome ja pricam, znaci primi iz pi*de ma*****e i ne pomeri se, a iz blizine luduje, znaci gotovo nemoguce dati go, osim loba ili nesto po zemlji....
 
Recobo imas super cancel r1 + r2 probaj to ili jos prostije da samo odradis fintu znaci ako si vec krenuo sa odbranbenim :D da napucas stisni odma x odnosno pas posle suta i defanzivac ce da se malo napravi pametan ali lopta ce biti u nogama :D

ovaj wulf patch nije los mada ga nisam video skroz ali sam video jedan laksi patch oko 300 mb koji ima sve isto osim stadiona i pesama navijaca
 
U ovom Wolf furry patchu 3.0 da li znate da li su ovo prave pesme navijaca, odnosno da li stvarno pevaju ove pesme na utakmicama...?? Ja ne pamtim bas te pesme sto pevaju navijaci, ali me zanima da li su stvarno tako uradili, ili su lupili neke bezveze pesme..??
Koliko je bolja atmosfera ovako sa patchom, ne verujem!! ladno su se iscimali kad igras sa Partizanom, imaju plakati "GROBARI", "Napred partizan" i tako dalje, stvarno odlicno, jos kad bi bilo za zvezdu.. i da, da li ima da se skine vec uradjena Crvena Zvezda, znaci sve sa dresovima i ostalo da samo ubacim u igricu...??
 
Poslednja izmena:
Pobogu, shto trazish hleba preko pogache? Mislim, pored zivog i zdravo Partizana ti hocesh zvezdu? :d
 
Kako mrzim kad skidam nesto u delovima,i onda ne valjaju neke arhive. Sad sve ponovo.
 
Boris Lozac je napisao(la):
U ovom Wolf furry patchu 3.0 da li znate da li su ovo prave pesme navijaca, odnosno da li stvarno pevaju ove pesme na utakmicama...?? Ja ne pamtim bas te pesme sto pevaju navijaci, ali me zanima da li su stvarno tako uradili, ili su lupili neke bezveze pesme..??
Koliko je bolja atmosfera ovako sa patchom, ne verujem!! ladno su se iscimali kad igras sa Partizanom, imaju plakati "GROBARI", "Napred partizan" i tako dalje, stvarno odlicno, jos kad bi bilo za zvezdu.. i da, da li ima da se skine vec uradjena Crvena Zvezda, znaci sve sa dresovima i ostalo da samo ubacim u igricu...??

haha pa sigurno nisu skupili 30 ljudi koji su im pevali u studiju .. :D

verovatno da jesu originali malo izfiltrirani da bi bolje zvucalo na igri... atmosfera je +15 sa patchom... zveza heh mozda jednog dana kad bude igrala u ligi sampiona :p
 
Sad sam stavio da mi skida sa onog Boomtown linka. Nekako su mi vece sanse da jedan fajl skine kako treba,nego svih 7.
 
Ja sam uspeo nekako da izvucem samo sound file-ove iz tog patcha,ako uspes sa tog linka javi!
 
Azda' je napisao(la):
haha pa sigurno nisu skupili 30 ljudi koji su im pevali u studiju .. :D

verovatno da jesu originali malo izfiltrirani da bi bolje zvucalo na igri... atmosfera je +15 sa patchom... zveza heh mozda jednog dana kad bude igrala u ligi sampiona :p
navijachek pesme su keva, josh kad misha krene da peva "forza juve" to treba videti :)
sledeci put kad budemo igrali, da navatamo nekog da snima to kamerom, pa da kachimo na bench, da vide ljudi shta je pravi fudbal :)
 
haha nego sta :D :D vec vidim tebe evo ti kara... eeee sta rade ljudi kad dobijaju po guzi :D
nego meni su skinuli sa file fronta patch i bez ikakave greskice u arhivi
 
Ja sam ostavio Flashget na poslu da skida,pa cu u ponedeljak videti da li valja.
 
Da li moze da se edituju oni reklamni panoi oko terena i kako, preko kog programa?, znaci recimo umesto onih "fuji film", "Nike" reklama, stavim kao u Ligi sampiona, ostavim onaj Ford, a dodam jos "Master card", "Playstation", "Amstel" itd...
 
moze ja sam pre dosta toga cackao sa afs explorerom koji izvadi iz data_efs ili slicno grafiku i onda je ti obradis gde vec oces... elem pogledaj tv.soccergaming ili slicno a mozes da posaljes wolfu mail pa da ga pitas verovatno ima vec neko uputstvo istrazuj malo
 
U cemu je fora sa ovim novim Option file-om, lik se izglupirao do ja*a!! Znaci totalno je promenio igricu, umesto da promeni transfere, on je promenio karakteristike igraca, neke je poboljsao, neke pogorsao, i to sve bez ikakvog smisla, nije normalan.... jel ima neki fajl da se skine koji samo menja transfere...???
 
Borise,jel ti treba kompletan Wolf Patch da ti narezem?
 
Ma imam ja Wolf 3.0 komplet patch, nije to problem, nego necu da mi Wolf menja karakteristike igraca, cemu to!! Sto bi on to dirao, nek samo promeni transfere, imena i to je to... u cemu je bre fora da on na primer stavi Adrianu na primer sve na 99, a Djibril Siseu recimo smanji shot power sa 95 na 82(napamet pricam, nemojte sad da me ispravljate)...
Takodje je promenio, to ladno nisam mogao da verujem da se i time bavi, kako Dudek ispucava loptu.. sa 2005 Option file-om drugacije ispucava loptu(losije) nego ranije...!!
 
U pravi je Boris, ja sam isto stavio Wolf 2005 option file i upropastio mi je uzitak...pre toga sam imao wolf 3.0 kompletan kojim sam popriicno zadovoljan, sve stoji otprilike bas kao sto i treba dok ovaj novi file menja ocene igracima i to poprilicno nerealno, recimo Didi je do jaja smanjio ocene za odbranu... sto je naravno nerealno (svako ko je pogledo bar jenu utakmicu, vrlo dobro zna kakav je Dida golman), i tako dalje naravno ima tu dosta primera (Boris je naveo neke), koje stavio ovo verovatno je vec i primetio. Dali ima neko kompletan Wolf 2005 Patch, da mi kaze sta on novo donosi!?
 
Sta, niko nema da prokomentarise o ovom, kao vama ostalim ne smeta sto Wolf patch menja ocene i karateristike igraca???
 
Rainbow | Kaiser je napisao(la):
Dali ima neko kompletan Wolf 2005 Patch, da mi kaze sta on novo donosi!?

Koliko sam ja primetio, nista novo osim par kozmetickih izmena i lakseg patchovanja (koje se svodi na Copy & Paste odredjenih fileova; dakle bez AFS Explorera). A sta oni kazu, je u Attachu.
 

Prilozi

  • READ ME.txt
    4.3 KB · Pregleda: 151
Sta, jel se svi pravite ludi, ili vama ne smeta to sto su sa novim 2005 option file-om totalno sje*ali igru!!!
Kako objasnjavate te promene karakteristika, zanima me tudje misljenje....
 
Zato sam ja radio sam bitne transfere, a Wolf nije menjao nista sam nego je koristio FM2005 to PES4 mod, tako da su ocene promenjene automatski.
 
Ne kapiram, sta je taj FM2005 to PES4 mod??
I kako sam radis transfere...??
 
Nazad
Vrh Dno