Šta je novo?

PES 2013

 
Mnogo mi se svidja sta vidim ovde, animacije, golmani, individualnost.. vr'

 
Džaba im sve novine, ako mi osećaj bude isti kao da igram PES 2012.
Da promene prvo fiziku lopte, dodavanja i šuteve, pa će da pričamo!
 
Poslednja izmena:
O da..
 
Predobro sve ovo deluje, samo da su se otarasili Fifine mekoce..

 
A sta podrazumeva " fifina mekoca"?

Pa onaj osecaj nepovezanosti sa onim sto se desava na ekranu, igraci ko da lebde, lagana lopta, bez onog feedbacka kakav je pruzao igracima sve do 2012, a sto Fifa nikad nije.. :) Ja ne mogu da igram bez toga bukvalno, moze sve ostalo savrseno da bude..
 
Ja to ne osecam... Dok u PESu osecam kako igraci imaju metle nabijene u zadnjicu... :d
 
Rekoh jos davno da je vama koji to ne osecate vrh Fifa onda.. :) (mada to nije jedino sto mi smeta al ajd). Ja moram da imam taj 'feedback'.
 
Poslednja izmena:
Mislim da kada bi igrao neko vreme da "to" vise ne bi primecivao... :)
 
Na sve se covek navikne, ali zasto da se navikavam na nesto losije.. Kao da mi kazes da mogu da se naviknem na voznje bez Force Feedbacka, mogu verovatno, ali zasto/nije to to :)

Jedan gif, nisam dugo

imager.php
 
Poslednja izmena:
To nesto losije je vrlo diskutabilno... Meni nije, tebi jeste...

Btw lopta je izasla u gol aut! :d
I opet mi je animacija nerealna, u punom sprintu menja pravac. :D
 
Nije video sudija :p
 
Bla bla bla.. same old story...
 
Kako mislis trzaju? Inace zna se vec dugo da 'endzin' nece biti menjan vec isti onaj kao u 2012, samim tim ni nisam ocekivao da cu biti ovako odusevljen animacijama i kretanjem..
 
Znači, isto kao u 2011.
 
trzaju u smislu: animacija -> neprirodan prelaz -> sledeca animacija. dzaba im sve nove animacije koje ubacuju kad ih na kraju puste, sve to i dalje deluje kao pre 5 godina, 22 parkinson-ovaca na terenu..

a na ove full kontrol reklame mogu samo da se nasmejem, jer isto to slusam(o) vec godinama..
 
Posle pola godine igranja FIFA 12 vratih se na PES. Neverovatno je koliko su ovde golmani očajni, kako se lopta od igrača kao od drveta i koliko zbog svega toga pada smešnih golova. PES ovakav kakav je, služi za podsmeh. U mom kraju makar, svi igraju FIFA 12. Ipak, od PES 13 očekujem više smislenih inovacija. EA priprema samo neke minorne gluposti za FIFA 13.
 
U mom kraju, Fifa = Fifa 96 :). Posle toga, zna se.

Bez obzira sto volim fifu, malo mi se smucila. Kilava dodavanja me mnogo nerviraju u fifi 12. Bas bih voleo da pes ovog puta bude malo bolji, za promenu. Uz neke stvari koje uvek rade dobro, neke modifikacije (bas neke od ovih koje pominju, samo im ne verujem nista) bi mogle super da legnu i da konacno dobijem jos jedan "fudbal" da igram.
 
Ne preostaje im ništa osim da pljuju konkurenciju koja ih je potukla, jadno :(
 
lol.... Smesan interviju
 
Vi ste LOL.. :)
 
Vrh Dno