Šta je novo?

PC Practic - iskustva sa naručivanjem preko web-a..

Ja sam naručio početkom 2020 multipraktik i u decembru 2020. Tefalov ekspres lonac. Obe stvari rade tako da ne znam kakvi su kada treba ispoštovati garanciju. Oba puta je njihova služba dostave donela pošiljke. Pre dostave su zvali dadogovore okvirno vreme dostave
 
kupio 3 philips monitora od njih, bili najjeftiniji u ponudi... monitori rade i posle isteka garancije, do sad bez loseg iskustva
 
Narucio Bosch usisivac kod njih 17.03 i platio odmah 34 hiljade, jos uvek cekam da ga posalju, zvao 2 puta, prave se ludi...
 
Da li je neko naručivao preko sajta PC Practic, interesuju me vaša iskustva pošto bih želeo da naručim neke delove kod njih.. I jel imate da predložite još neku web prodavnicu da ste već kupovali kod njih..
Porucio laptop. Obavestili me da ga ima na stanju. Platio profakturu istog trenutka. Na upit nakon par dana sta je sa isporukom dobio obavestenje da imaju problem sa isporukom iz eksternog magacina i da posiljku ocekujem za par dana. Nakon toga me telefonom obavestavaju da je laptop prodat drugom a da mogu dobiti isti ako doplatim nekih 20000. Totalno neozbiljno i neprofesionalno. Izbegavati PC practic u sirokom luku. Nisam imao zivaca za dalju raspravu i odustao od kupovine.
 
Jel oni azuriraju status posiljke ili zauvek stoji kao "Processing" ?
 
Nazad
Vrh Dno