Šta je novo?

Pazi da je legalno :)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

voodoo_

Čuven
Učlanjen(a)
31.08.2003
Poruke
9,699
Poena
920
Warezed SoundForge Files In Windows Media Player

An anonymous reader writes "German PC-Welt magazine reports that Microsoft used an illegal copy of SoundForge 4.5 for editing Wave files shipped with Windows Media Player. You can check that yourself by opening any file in the [Windows location] \Help\Tours\WindowsMediaPlayer\Audio\Wav\ folder in notepad or other editors of your choice and looking at the last line. There you will find a reference to SoundForge 4.5 and also a user called 'Deepz0ne' who happens to be one of the founders of an audio software cracking group called Radium."

SLIKA
LINK (PREVOD)

Izvor: http://slashdot.org/index.pl?issue=20041112
 
Pa znas sad kad cu da im platim Windoze :D
 
Da, do ovog momenta si nameravao, upravo si vezivao cipele u toku priprema za odlazak u placanje windozeta, ali sad, nakon ove vesti sve je to izgubilo smisao...
 
silverglider je napisao(la):
Da, do ovog momenta si nameravao, upravo si vezivao cipele u toku priprema za odlazak u placanje windozeta, ali sad, nakon ove vesti sve je to izgubilo smisao...

Kako znas :D Ma cekao sam ih na zicer! :banana:
 
Poslednja izmena:
Ma jeste, oni likovi iz MS-a su blesavi pa su ugradili krakovani softwer u njihov WMP. Da je to zaista istina Sony bi već odavno pokrenuo parnicu protiv MS-a tražeći odštetu tešku nekoliko milijuna zelembaća. :) Da MS ''malko'' paja nije ništa novo ali nisu ni oni blesavi da se kače sa firmom kao što je Sonu. :)
 
Pazi sada foru kada sutra osvane Critical update:

*Fixing some sound related problems :D
 
odlicna fora!
greska je moguca, moguce da ljudi rade kuci delove posla. pa je tako neko i ovo odsljakao kuci na krakovanom softwareu.
ko zna takodje sa koliko kompanija oni shuruju.
u svakom slucaju stvarno pise i na mom tom wav fajlu.
hahaha..."sedi petica" za post.
 
Stvorenje je napisao(la):
Ma jeste, oni likovi iz MS-a su blesavi pa su ugradili krakovani softwer u njihov WMP. Da je to zaista istina Sony bi već odavno pokrenuo parnicu protiv MS-a tražeći odštetu tešku nekoliko milijuna zelembaća. :) Da MS ''malko'' paja nije ništa novo ali nisu ni oni blesavi da se kače sa firmom kao što je Sonu. :)

Nisu ugradili krekovani softver, vec su isporucili muziku koja je odradjena krekovanom verzijom tudjeg softvera. I u fajlovima na mom kompjuteru se na kraju nalazi taj Deepz0ne.
 
Laza je napisao(la):
Nisu ugradili krekovani softver, vec su isporucili muziku koja je odradjena krekovanom verzijom tudjeg softvera. I u fajlovima na mom kompjuteru se na kraju nalazi taj Deepz0ne.

Kod mene ima :d :banana: :type: :whip:
 

Prilozi

  • deep.jpg
    deep.jpg
    48.8 KB · Pregleda: 167
Mislim da nisi lepo procitao. Napisao sam da ima i kod mene.
 
Zar da je corporaciji koja je svemoguca i liku koji ima milijarde dolara, koji daje donacije sirom svijeta... NPR. kad je bio onaj opasan cunami sam Bill Gates (Billy the Great) je dao vise para u nepovrat kao donaciju nego cijela EU!!! Pa ti vidi! Zar zbog, recimo 1.000.000, pasti milijarde? Ne bih rekao! A ne vjerujem da bi bio sad gdje je da je razmisljao o koristenju "crack-ovanog" softvera u doradi Windows-a!! I sad da mu bude frka za za Sound Forge 7.0 koji kosta oko 400 USD! Plus sto bi on dobio popust na kolicinu kad bi uzeo nekoliko paketa :)!
 
gle, ovoga ima i u LEGALNOM Windows-u...
ajoj....
 
frogman je napisao(la):
Zar da je corporaciji koja je svemoguca i liku koji ima milijarde dolara, koji daje donacije sirom svijeta... NPR. kad je bio onaj opasan cunami sam Bill Gates (Billy the Great) je dao vise para u nepovrat kao donaciju nego cijela EU!!! Pa ti vidi! Zar zbog, recimo 1.000.000, pasti milijarde? Ne bih rekao! A ne vjerujem da bi bio sad gdje je da je razmisljao o koristenju "crack-ovanog" softvera u doradi Windows-a!! I sad da mu bude frka za za Sound Forge 7.0 koji kosta oko 400 USD! Plus sto bi on dobio popust na kolicinu kad bi uzeo nekoliko paketa :)!

Off-topic
Ako je Michael Schumacher mogao da izdvoji 1 Milion €, za postradale od cunamija, zašto je to čudno za cika Billija? Ko je od sportista još pomogao, nije važno koliko.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno