Šta je novo?

PayPal - RADI AmEx!

driver

Znamenit
VIP član
Učlanjen(a)
30.06.2000
Poruke
18,145
Poena
1,170
Dakle, AmEx Banca Intesa prolazi na PayPal-u, upravo sam dodao karticu na account! Bitno je da sama informacija vezana za billing address AmEx kartice, a koju ostavljate na PayPal sajtu, mora biti identicna kao i za samu AmEx karticu.

Poz :)

Napishi koji su uslovi za vadjenje kartice...

Nije mi samo jasno kako ce billing address na paypalu da bude onaj sa kartice, kada nema Srbije ?
 
Poslednja izmena:
Detalji o kartici su na:

http://www.americanexpress-srbija.com/sr/platne_kartice/uporedi.htm

Ne znam za uslove tacno, osim za ono sto pise na sajtu. Pozovite korisnicki servis za detalje, mada sam na pristupnici video da se pominje depozit.

Sto se tice adrese, to je potpuna nebuloza jer ime ulice i postanski broj moraju biti isti, dok zemlja i ne bas :)
 
Poslednja izmena:
Da, da ne bi došlo do takozvanog AVS mismatcha, adresa se mora 100% poklopiti, pa čak i ako je u banci recimo greškom zapisana (slovo pogrešeno npr) mora se tako unositi.
 
Ok, znachi vreme je za josh jednu karticu :)

Vi koji ste kukali uzimajte ovo odmah da ne bude kasno :)
 
Radi i sa Green i sa Gold karticom AmEx?
 
mali offtopic:
jel radi paypal sa maestrom (izdat od nemacke commerz banke)?
 
Kako je neophodno da ostaviš pravu adresu kada na PayPal sajtu u opšte nema naše zemlje?
 
Chitaj bolje, odgovor imash u postu #2..
 
Pa valjda je to svejedno ;)
 
Pozdrav,da li ima Amex-a i u drugim bankama osim Banke Intesa?
 
A Visa revolving kartica u Raiffeisen Banci? Citao sam da moze i sa njom da se otvori paypal acc?
 
Prijavio sam se na Paypal u petak vece u 3 ujutru. Juce sam zvao AmEx kor. servis i rekli su mi da cetvorocifrenog broja ispred "paypal" nema nigde u njihovom listingu. Plus za njih je sto su jako ljubazni i odmah su skontali o cemu se radi :)

Cekam jos dan-dva da im stigne potpun izvestaj sa paypala, u suprotnom cu morati da rizikujem blokadu i obavim kupovinu.
 
Prijavio sam se na Paypal u petak vece u 3 ujutru. Juce sam zvao AmEx kor. servis i rekli su mi da cetvorocifrenog broja ispred "paypal" nema nigde u njihovom listingu. Plus za njih je sto su jako ljubazni i odmah su skontali o cemu se radi :)

Cekam jos dan-dva da im stigne potpun izvestaj sa paypala, u suprotnom cu morati da rizikujem blokadu i obavim kupovinu.

na e banking-u se ne vidi !?
 
Za sada, za AmEx nije dostupan e-banking. Za ostale kartice Banca Intesa online banking je dostupan, i po meni jako funkcionalan.

AmEx ce do kraja godine verovatno biti ukljucen u online sistem.
 
Da li je neko 100 % proverio Amex Banka Intese da li radi na PayPal-u,da ga ne uzimam za dzabe,ako ga uopste dobijem
 
Jesi li ti chitao pazljivo ovaj topic? :)

Sto se tice verifikacije, i dalje cekam izvod iz banke...a korisnicki servis Banca Intesa dobija veliki minus jer zadnja dva puta kad sam zvao pricao sam sa operaterima koji nisu nikad culi za PayPal niti su skontali za sta mi treba taj broj...
 
Poslednja izmena:
Izgleda da su to sve isti ljudi ostali iz Delte, jer Delta je bila banka sa ubedljivo "najnepismenijim" ljudima koji jedva znaju i svoj posao, a pogotovo ne znaju shta je paypal...

Chudno je to shto nema paypala na dosadashnjem izvodu (ako oni to uopshte mogu da vide), jer mora da postoji transakcija gde ti je paypal uzeo pare, mislim da ipak sachekash izvod, treba da stigne pochetkom meseca..
 
Poslednja izmena:
...a korisnicki servis Banca Intesa dobija veliki minus jer zadnja dva puta kad sam zvao pricao sam sa operaterima koji nisu nikad culi za PayPal niti su skontali za sta mi treba taj broj...
Ih, ti si bas optimista - u svim bankama su takvi i za poznatije stvari od PayPala :smash:
 
Jesi li ti chitao pazljivo ovaj topic? :)

Sto se tice verifikacije, i dalje cekam izvod iz banke...a korisnicki servis Banca Intesa dobija veliki minus jer zadnja dva puta kad sam zvao pricao sam sa operaterima koji nisu nikad culi za PayPal niti su skontali za sta mi treba taj broj...

mislim da bi mogao da odesh do banke da trazish izvod da ti odshtampaju, trebalo bi da se vidi transakcija vezana za paypal i sam pogledash broj koji ti treba

ja cu da podnesem zahtev ovih dana za amex, cekam da vidim kakva ce situacija sa tobom biti :)

poz
 
Podneo sam danas zahtev za Amex B.Intesa pa cu videti za dva dana sta ce biti,pozdrav.
 
Chudno je to shto nema paypala na dosadashnjem izvodu (ako oni to uopshte mogu da vide), jer mora da postoji transakcija gde ti je paypal uzeo pare, mislim da ipak sachekash izvod, treba da stigne pochetkom meseca..


Guru, posle svega ja mislim da oni to ipak ne mogu da vide. Rekli su mi da vide dva placanja od po 0.8 evra u vreme kad sam registrovao karticu, medjutim uz to imaju samo neka dva sestocifrena broja. A ja se ne usudjujem da pokusam da ukucam prve 4 cifre/zadnje 4 cifre tih brojeva.

Inace, danas mi je bio drugar koji ima Visa karticu Nordea banke, i registrovali smo je na Paypal. To znaci da ce on uskoro imati verified card & address :smoke:
 
Ja sam pre par meseci uzeo revolving raiffeisen banke, i posle par dana zvao telefonom i isto nisu uspeli da nadju nikakav broj... Na izvodu ga je normalno bilo. Rekli su mi da jos nisu dobili sve podatke te transakcije, bio je poznat iznos i mesto kupovine
 
Ma sachekajte bre izvod, samo shto nije :)
 
Jel ima neki nacin da sa paypala kod nas podignem parice:) i koje su provizije
 
ne znam da li znata ali Hrvatska je pre 3 nedelje stavljenja na spisak paypal-a

i uglavnom im rade master kartice dok visa slabo....
 
Nazad
Vrh Dno