Šta je novo?

Patriot Gamer-Series DDR3-1600

Sparrow

Slavan
Učlanjen(a)
15.07.2008
Poruke
31
Poena
309
Nisam znao gde da postavim temu pa sam odlucio ovde jer me ipak najvise interesuje ram. Planiram da u naredna 2,3 dana uzmem novu konfiguraciju tj samo maticnu, proc i ram. Uzimam maticnu Asus M4A88TD-V EVO/USB3, procesor AMD Phenom II x2 555be u nadi da cu ga otkljucati u x4 i ram Patriot Gamer Series CL9 DDR3 2x2GB 1600MHz i za procesor imam cooler Ocz Vendetta 2. Ono sto me zanima jeste da li ce ram moci normalno da stane a da mu ne smeta nista jer sam citao da je ovaj patriot malo visok zbog hladnjaka. Komponente narucujem online na kucnu adresu, procesor i ram iz winwina, pa da mi ne stigne sve a ram ne moze da stane a nemam mogucnost da to sada proverim pa zato pitam nekog od vas, iskusnijih :)
 
verovatno ce stati u druga dva slota... ne znam napamet kako izgleda taj konkretan ram, ali smo imali problem sa patriot viperom, pa je drugar menjao kuler...
razmisli da ili uzmes obicniju memoriju (sto ti ja savetujem) ili da ne uzmes sad kuler vec naknadno... 1600ddr3 cl9 ne deluje narocito impresivno, da ne kazem obcian excelram za 5k radi to isto sa obicnim hladnjacima...
 
vrlo jeftin, sudeci po cenovniku....
elem imas emmi, ako vec narucujes online, vise se isplati.

sto se rama tice, ja bih cl7 uzeo..
znam da za cpu nisi trazio savet, al hmhm x3 450 imas sigurna tri jezgra za manje para ili za malo vise para x4 640 sa sigurna cetiri....
 
Znaci da idem na sigurno, manju memoriju. Uzeo bih bolje ali i ovako sam se nategao sa parama :D za ram max da izdvojim do 5k i da se uklopim
 
Nazad
Vrh Dno