Šta je novo?

party/ukupljanje za sve benchmarkovce

kovacm

Čuven
Učlanjen(a)
28.01.2005
Poruke
8,607
Poena
570
ok, obecao sam jos pre 4 meseca da cu vas zvati na gajbu cim je malo sredim - nisam je sredio ali nvm... :) vec sad ima sta da se unisti pa pravimo party! ;)

Datum:

20. Maja (sledeca subota) od 16:00 do ... ponedeljka? ko ostane moze da prespava bez problema.

Lokacija:

STara Pazova, Hvjezdoslavova 2/18 (4. sprat) pise "Kovac" na sanducetu/vratima

Putovanje:

Iz BGDa starim putem - prodjete batajnicu, novu pazovu i kad udjete u staru pazovu pre semafora ulica desno (u Staroj Pazovi postoji samo jedan semafor na centru) i odmah desno na parking. tu je Hvjezdoslavova 2.
Iz Novog Sada starim putem - prodjete Indjiju udjete u Pazovu i posle semafora prva ulica levo i odmah desno na parking.
Autoputem - iskljucite se za Staru Pazovu, kad udjete u pazovu na semaforu levo i prva ulica levo i na odmah na parking desno.
Autobus - ide na svakih pola sata za BGD/Novi Sad, poslednji polazak je oko 23h. Sa autobuske stanice stignete do cuvenog semafora i desno, prva ulica levo i tu je zgrada br. 2.
tel. autobuske stanice u pazovi 022-311-617
Voz - nemam pojma kad ide ali je stanica 1.5km daleko od centra. Stignete do cuvenog semafora i desno, prva ulica levo i tu je zgrada br. 2

okacicu i slike da se lakse snadjete

Uslovi:

mozete poneti bilo sta od elektronike.
Ja imam 1 x PC sa WiFi 128Kb/s internet konekcijom
1 x Switch 5 portova, ako treba mogu nabaviti josh jedan 8x i potrebne LAN kablove. Ne znam da li ce se sve pretvoriti u swap party ali ... :)
Pored toga imam C64, Spectrum, Atari Falcon030, Amigu 500... i josh 4x Joystick :) ko je raspolozen mogu da ga mlatim u IK+
1 x TV, 1 x Pojacalo sa RCA ulazima
Dakle ponesite svoje kompove, hardove ako hocete da swapujete fajlove ili imate nesto da prezentujete ili hocete da se igrate u mrezi...
Pored toga ponesite pice sa sobom, ja cu se pobrinuti za cice.
Na dva minuta od lokacije postoje pekare i trafike koje rade 24h.


Najavite se! Ovo je najbitnije jer moram da znam priblizan broj da bih mogao da isplaniram sve.

Milan Kovac
Hvjezdoslavova 2/18
Stara Pazova
mob. 064-157-5520
tel. 022-313-002 posle 17h
 
Svaka cast za ideju i trud koji ce biti ulozen..
Zelim Vam dobar provod :D
 
Ideja skroz o.k. kako delis pozivnice?
Ja sutra pravim mini lan party, valjda ce nas biti bar 3.:)
Ali nasao sam jos par ljudi, tako da u nekom buducem vremenu to prosirimo, ako je neko raspolozen moze da svrne.
Naravno, ja sam u Shapcu, Ulica kralja Milana 65, ako je ko u prolazu, moze da svrati, posle 3 popodne, 13 maja. Dakle 8x swich, 3 zaludjenika i Generals, ili sta vec.
Hm. Sa cicama slabo stojimo, mada chudni su putevi gospodnji..")
 
kovacm je napisao(la):
Pored toga ponesite pice sa sobom, ja cu se pobrinuti za cice.

A kad stigne piće biće fora - cice nisu mogle da stignu, otišle na koncert Georgijeva u Azerbejdžan :)

I onda bude yet another geek party :bottle: :crash:

P.S.
Al miniram događaj :)
 
Srga je napisao(la):
A kad stigne piće biće fora - cice nisu mogle da stignu, otišle na koncert Georgijeva u Azerbejdžan :)

I onda bude yet another geek party :bottle: :crash:

P.S.
Al miniram događaj :)
Pa vi oženjeni samo to i znate da radite.:D :D :D .
Pozdrav.:wave:
 
stanmar i ja obecasmo da cemo doci jos onomad,nadam se da cemo moci da stojimo na nogama do 16h,ako ne,ce nas trazis po staroj... :)
 
eee! cool prvi ljudi na spisku! cu zeljko and stanmar. znam da ce i srga doci iako je manic miner! ;) btw slobodno povedi i lepsu polovinu!
 
Zainteresovana su još dva usera... Cooler i Agilni, pa pošto nam nisi daleko... Batajnica/Galenika, mogli bi da svratimo. Jedino što je 20. daleko, ali smo za sada voljni da dođemo. Naravno, ako nema žena, nema ni uvida u naše HDD-ove :D
 
odlicno, pa 20. je za 6 dana :) ponesite HDD-ove ;)
 
i alkohola! ;) :D
 
Procenat sigurnosti dolaska mene i Coolera se povećao :D

Nego, samo ja ću poneti hard, a Cooler je zvanični fotograf manifestacije, nosi čitač kartica i pobesnelog Canona... ;)

Alkohol prinosimo 'bojica.
 
odlicno za sada vas je 4. moze fotoaparat :)

http://www.stara-pazova.com/milan/ ovde imate mapu stare pazove (scroll do dole, preskocite moje lupanje o atariju...)

severno je Novi Sad, juzno Beograd, ulica je Hvjezdoslavova (izaberite ulicu iz dropdon menija i kliknite na zuti dugmic), zgrada br.2 - znaci na samom pocetku ulice.
 
Poslednja izmena:
ajde ljudi javite se, sad u subotu je party! za sada nas ima 5-ica sa bencha...
 
Ko je bre zvanichni fotograf :D

Dolazim i ja najverovatnije, ajde neko ko je iz grada, pa da se dogovorimo..
 
Ajde mozda i ja dodjem, sutra cu znati 100%. Idem iz BG_a kolima pa sutra mozemo da se dogovorimo. Inace nosio bih laptop.
 
laptop, driver i misko. ok upisano :) odlicno!
(driveru ako me budes prozivao za Canona xxDxx necu ti izdati licencu za fotografisanje :d)
 
Drajvere, evo javljamo se Agilni i ja da nas pokupis, uz put smo. Pa da mi se pohvalis novom makinom. :)
 
Jesi ti siguran da je drajverov auto sposoban da poveze vise od dvoje ljudi? :)

AH zaboravih da je to jedina Yugonda u BG :) ;)
Moze da poveze 8-9 ljudi odjednom a trosi 0,3L na 100km :)

Svraticu i ja mozda na sat-dva - mozda i ja ponesem aparat - pa da moj Panasonic bude zvanicni "shum-master" dogadjaja ;)
 
ok, ok, ok... pocecu da prodajem licence za fotografisanje ;) ko da organizujemo casting :)
 
Otimaju se ljudi ko ce sve da fotka te silne ribe sto ce da dodju :) :d :D
 
:d
 
Poslednja izmena:
i...niko ne ide iz NS kolima?
ehh a onomad smo bili poznati po mnogobrojnim Bench sastancima.
 
Ja sam razmišljao da dođem, ali me mrzi da pređem tih 30-tak metara... :D

A i dogovorio sam se sa Mickelly-jem da idemo u ribolov... :cigar:

Anyway, želim vam dobar provod.
 
kovacm je napisao(la):
laptop, driver i misko.


Na moju veliku zalost ja necu biti u prilici da prisustvujem. O danas sam ipak krenuo da radim neki poslic koji ce trajati narednih 15_tak dana cak i subotom i nedeljom. Sto je jos gore ja vozim ekipu iz grada tako da sam u ekstra obavezi da se pojavim apsolutno svaki dan u 8h i uvek radimo do negde 20h a kako je posao u Dobanovcima ne postoji mogucnost eskivaze kako sam prvobitno mislio.

Mnogo mi je zao sto necu prisustvovati a iskreno sam to zeleo. Neka vam zurka bude fenomenalna. I :bottle: koju za mene.
 
bice slika sa partyja ;)
 
Meni neodgovara termin, al bi bio rad !
 
ce da bidne nekih slika?
krastavac ja bejah sprecen da dodjem,ali bice drugi put...
 
Nazad
Vrh Dno