Šta je novo?

Particije

babakurana

Cenjen
Učlanjen(a)
06.06.2010
Poruke
51
Poena
159
Moja oprema  
Monitor
Philips 243V7
Miš & tastatura
Logitech MX Master 3S, Fantech MAXFit61
Laptop
Asus X512D, MacBook Pro 2016, MacBook Air M1
Tablet
iPad 10th Generation
Mobilni telefon
iPhone 15 Pro Max
Pametni uređaji
Apple Watch 8
Pristup internetu
  1. Mobilni internet
  2. Wireless provajder
Ovako, da li ja mogu da prosirim particiju, bez ponovnog instaliranja windowsa, jer c paritcija gde mi se nalazi sistem je mala i zelim da je prosirim da li je to moguce bez gubljenja podataka?
 
acronis disk director suite
 
Ako ti je zgodnije, mozes i sa partition magic, ali ne znam koji je od njih pouzdaniji....Jednom mi je sa partition magic poslo po zlu, a nekoliko puta sasvim ok :(
 
Partition magic, dosada me nije izneverio ;)
 
hahaha, i mene nikad nije izneverio do pre par godina :)
searchuj partition magic po forumu, pa da vidis kako ne izneveri :d
 
Poslednja izmena:
Ma neće on mene, valjda :)
 
Definitivno Acronis Disk Director Suite!
Radio sa njim puno puta sve moguce zezancije vezane za particije, na prilicno racunara i nijedan jedini problem nisam imao. Uz to sto je pouzdan ovaj program je brz i intuitivan i svakako ces se veoma brzo snaci prilikom koriscenja istog.
 
Acronis Disk Director Suite, slazem se sa vama u potpunosti odradio sam sa Acronis-om i sasvim sam zadovoljan, vrlo dobar i kvalitetan program.... Definitivno Acronis Disk Director Suite!!! Hvala svima na savetima!
 
GParted ili Parted Magic. Drugi je preradjena verzija prvog. Linux distribucija namenjena isključivo radu s harddiskovima. izuzetno lake za upotrebu.

gparted.jpg


Partition Magic se ne razvija godinama unazad, niti ima podršku za novije fajlsisteme. Sami izdavači savetuju da se ne koristi.
 
Poslednja izmena:
Hvala puno na objasnenju :)
 
kazem ja lepo - acronis dds :)
 
U potpunosti se slazem, znaci program se ni ne oseti kako uradi! Sve pohvale... :)
 
Nazad
Vrh Dno