Šta je novo?

Panini Virtual Sticker Album - World Cup 2010

Mare

Čuven
Učlanjen(a)
01.02.2002
Poruke
5,445
Poena
780
Jako zarazno, lepo uradjena flash igra... registracija je na sledecoj adresi kao i igra:

http://en.stickeralbum.fifa.com/game/flash

Da bi ste lakse startoval unesite 8 promo kodova... za 8 dodatnih kesica:

Kod:
4l6quvv5
4fbge83a
23ejafw5
7buy39f7
3y69p7bj
4v8qbyu7
4tnl2xly
6634l9wc
3LBQJS2T
33ZSB29Y

Postoji virtelna menjaza kao i formiranje grupa, isl. Probajte pa javite utiske.

Kacim kasnije i linkove za maskote i stadione.
 
Da si ti meni ziv i zdrav, ja sam vec pri kraju albuma :p Vrh je fora, taman sam razmisljao da li da kupujem album i slicice ali nisam vise toliko u tom fazonu, a i nisu bas jeftine kesice, pa mi ovo doslo kao odlicna zamena :)
 
Da si ti meni ziv i zdrav, ja sam vec pri kraju albuma :p Vrh je fora, taman sam razmisljao da li da kupujem album i slicice ali nisam vise toliko u tom fazonu, a i nisu bas jeftine kesice, pa mi ovo doslo kao odlicna zamena :)

Pa dobro polako :D ima vremena za pravi, sem toga propustas priliku da ti na sred terazija prilaze ribe i pitaju sta nudis :d (mislim na pravi album) ;)
 
Meni prilaze i pitaju sta nudim ;)

Ince ne skupljam taj virtual;ni album skupljam pravi i fali mi jos nekih 180-190 komada da popunim album.
Inace slazem se da kesice nisu bas jeftine ali jbga ipak je SP samo jednom u 4 godine...........
 
Da si ti meni ziv i zdrav, ja sam vec pri kraju albuma :p Vrh je fora, taman sam razmisljao da li da kupujem album i slicice ali nisam vise toliko u tom fazonu, a i nisu bas jeftine kesice, pa mi ovo doslo kao odlicna zamena :)

a kako ces da se tapkas? :d
 
A gde su maskote i stadioni? Ja malopre probah, dobro je. Samo nema sanse da nadjem ove sto se traze po sajtu. :D
 
Hvala puno! :D
 
Ja ne mogu vise od jedne kesice da dobijem, izlazi mi poruka da sam "greedy" :d
A fali mi jos par komada, na 98% sam.
 
pa ne sa istim nalogom naravno ;) nek ti drug pokloni promo kod... uglavnom do 4 mozes da uneses
 
Ja sam tek na 35% ali bice, polako. Dajte jos neku foru za dodatne kesice.
 
Nalozise me zlotvori... :D Ja sam na 26%. Dosta za prvo vece... :)
 
U kom vremenskom intervalu se dobijaju nove "kesice"?
 
Ja dobijam tri svakodnevno, biće da je greška u tim pravilima.
 
Nije greska, rekli su da ce korisnici koji su poceli kasnije dobijati vise da bi imali jednaku sansku da skupe kao i oni ranije sto su krenuli.

93% BTW :D
 
Odlicna stvar. Kako nisam znao ranije za ovo. Nego il ste osnovali collectors group? Moze 11 osoba da ucestvuje
 
Pa nek neko osnuje. Ja blejim sam i menjam se sa nepoznatima :S
 
Kasno... ako si vec u grupi nema prelaska... no dobro mozda se jos neko registruje :)
 
Group ID: 144384
password: benchmark

Ajmo da zavrsimo to momci! :D:d
 
Poslednja izmena:
grupisemo se polako:)

Sta sad da cinimo? Ne razumem koje su pogodnosti koje nam clanstvo u grupi daje?:eyebrows:
 
Nema vise mesta u grupi :D

Napravio sam jos jednu:

ID: 148344
Pass: benchmark2
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno