Šta je novo?

pandora.com

bukkake_bob

Cenjen
Učlanjen(a)
16.02.2012
Poruke
969
Poena
169
200px-Pandora%27sLogo.png


Verovatno ste upoznati sa pandora net radio projektom.
Ako niste -ukratko - unesete ime pesme ili grupe koja vam se svidja i pandora nalazi bas slicne pesme koje vam pusta.
Fenomenalna stvar po meni, ali su pre 2-3 godine zbog kopirajta ukinuli pristup van Amerike.
Koja je najlaksa opcija pristupa pandori iz Srbije, bez prevelike komplikacije, za laika ? Hvala...

-----
Pandora Media, Inc. is the operator of Pandora Internet Radio (also referred as Pandora Radio or simply Pandora), an automated music recommendation service and "custodian" of the Music Genome Project whose service in full is only available in the United States, with limited access in Australia[3] and New Zealand[4]. The service plays musical selections similar to song suggestions entered by a user. The user provides positive or negative feedback for songs chosen by the service, which are taken into account for future selections.

Pandora Radio
 
Ja sam slušao jedno vreme preko https enforcera, ali je onda prestalo da radi sa tim dodatkom i sad jedino proxy moze, mada nisam hteo da se cimam sa tim pa više ne slušam. Našao sam sličnu stvar na [url]www.jango.com [/URL]. Dobar servis, HQ pesme, bez reklama tako da se ne vredi cimati za pandoru ili spotify :)

Pozdrav!
 
Mozes da probas i TunnelBear. Free nalog ima ogranicenje od 500MB mesecno (+1GB promo ako si tviteras), ali niko te ne sprecava da napravis 10 naloga.
 
Nazad
Vrh Dno