Šta je novo?

Pad FPS-a i nezadovoljavajuci rad graficke.

stale96

Poštovan
Učlanjen(a)
15.07.2014
Poruke
170
Poena
69
Moze neko da mi kaze sta u stvari nije u redu sa ovom grafickom? Nije radjen overclock i slicno sve je po defaultu ali fps mi ne prelazi 3-4 msm ne kapiram graficka je kupljena pre 6 meseci evo testa preko Furmarka.
Screenshot_2.pngScreenshot_3.jpg
Screenshot_3.jpgNmg ni normalno da snimam gameplay niti igram igrice? Da li da je overclockujem i kako? Neko pomoc pls.
 
GeForce 210 je ubedljivo najslabija graficka koju si mogao da kupis. Uglavnom je namenjena za office masine i neki elementarni 3d. Sa svojih 16 cuda core-va ne zadovoljava ni minimum zahteva za bilo koju igru.
 
Ova graficka je u najmanju ruku kao moja matora amd 3650 a mozda i slabija tako da tu tesko mozes nesto da igras a kamoli da snimas.

Evo moja FM.jpg
 
Poslednja izmena:
Kazes pad fps, da li to znaci da je ista graficka ranije radila brze ili si pre sest meseci kupio tu graficku a ona pre nje je radila bolje ili pak hoces da kazes da imas premali fps sa tom kartom?
 
Izgleda da niko nije gledao screenshot, imaš throttling, pregreva se ili nema dovoljno struje, ili je uključena štednja.
 
Da izgleda da je to, nisam video dobro. Temperatura ne verujem da jeste posto je 51 C..., struja mozda, mada ta karta trosi ko upaljac 30-40 W ...

A stoji i to da je ta karta preslaba za igranje bilo cega novijeg.
 
Poslednja izmena:
Ma znam, ali može da bude svejedno ako je nešto neispravno.
 
Sa tom isto grafickom sam imao negde oko 24-5 fps pre jedno 3 meseca u istom programu radjen test, sada ne prelazi 6 -_-

Pazi throttle znaci prigusiti ali citao sam negde da je to kada grafika ukljuci da nebi se pregrevala i onda ti pada takt grafike moguce da ti se napunila grafika prasinom izmenju rebara pogledaj kulere jer ti rade normalnom brzinom...
 
Mozda je ta graficka i bez kulera, ima i takvih modela, a pokretac teme nije dao precizne informacije o modelu.
 
Probaj da vratis stare drajvere sa diska koji si dobio uz kartu, novi drajveri obicno ne prijaju starijim kartama
 
Nazad
Vrh Dno