Šta je novo?

p2p programi

Da se ubacim van teme da ne bih otvarao novi topic, a usko je evzano za p2p :)

Skinuo sam neki rar fajl, trebalo je da je koncert, a u njemu sledeci fajlovi

kw-mm_ger_d1.ape
kw-mm_ger_d1.cue
kw-mm_ger_d1.LOG

i sve to za disk 2.

Kako i u kom programu se ovo otvara.

Evo sta pise u log fajlu

EAC extraction logfile from 7. June 2005, 3:09 for CD
Kraftwerk / Minimum Maximum German (Disk1)

Used drive : PLEXTOR DVDR PX-708A Adapter: 1 ID: 1
Read mode : Secure with C2, accurate stream, disable cache
Read offset correction : 30
Overread into Lead-In and Lead-Out : Yes

Used output format : Internal WAV Routines
44.100 Hz; 16 Bit; Stereo

Other options :
Fill up missing offset samples with silence : Yes
Delete leading and trailing silent blocks : No
Native Win32 interface for Win NT & 2000


Range status and errors
Selected range
Filename D:\ripped\kw-mm_ger_d1.wav

Peak level 96.6 %
Range quality 100.0 %
CRC EE5CC361
Copy OK

No errors occured

End of status report


Pozdrav.
 
.ape je ekstenzija za monkeyaudio format. Treba ti plugin za winamp, ili neki player koji podržava monkeyaudio da bi to pustio. U .cue se nalazi spisak pesama, i uz mp3cue plugin za winamp možeš da menjaš pesme u jednom audio fajlu....
 
Uh, kakva zbrka. Zasto jednostavno nisu stavili u mp3 format. Mislio sam da je ovo video koncert, a ono izgleda audio. Odakle moze da se skine taj plugin.
 
Da se vratimo na temu.
Limevire i Shareaza imaju preview.
 
Ali ladno me niko ne "slusha" :)
Chak znam choveka koji je platio torrent da ne bi morao upload :D
 
dzzel@ je napisao(la):
Da se vratimo na temu.
Limevire i Shareaza imaju preview.

Limewire podrzava preview i da nema tu opciju ne bi ga koristio,jednostavno posle 15-20sec DL-a nekog fajla kliknes na preview i vidis da li je to stvar koju trazis.

Ako ima ozbiljno zainteresovanih da se udruzi u "cetvorku" koju je preporucio Driver,nek se jave,15evra na 4dela izadje 3.xx evra za mesec dana,sto je stvarno simbolicna suma za DL bez cimanja,gubljenja vremena,pogresnih fajlova....
 
Ja sam zainteresovan za cetvorku, ali kad se vratim s mora, tamo negde 1 avgusta (i jos dan dva predaha), vuci cu 512 ili 256, zavisi sta budem uplatio. Celavi, jer moze bez clanarine da se pogleda sta sve ima na newsu, da se ne cimam badava ako nema ono sto mene interesuje?
 
Geek_master je napisao(la):
Ja sam zainteresovan za cetvorku, ali kad se vratim s mora, tamo negde 1 avgusta (i jos dan dva predaha), vuci cu 512 ili 256, zavisi sta budem uplatio. Celavi, jer moze bez clanarine da se pogleda sta sve ima na newsu, da se ne cimam badava ako nema ono sto mene interesuje?

Odlicno fale nam jos dvojica za "cetvorku(ali nista gangbang :d ),ni meni se ne zuri.
Guru ajde daj linkove da mogu ljudi da pogledaju sta se sve nudi na tim newsgrupama
 
Poslednja izmena:
I ja se prijavljuem. Kad pogledas, placam 20 evra mesecno za kablovski, a od ovih p2p programa ne mogu da izvucem maksimum. Jedva 1 GB dnevno skine :D na 128 kb.
 
Nazad
Vrh Dno