Šta je novo?

Ova Godina

Ova godina bi po najavljenim igrama trebala da bude bruka, ali bice
dobro ako bar 3 igre ispune ocekivanja : Oblivion , Gothic 3 i NWN2 .
 
driver je napisao(la):
Guitar hero 2..

:laugh: Ahahahahahah...
I ti meni nesto pricas za manga FF i slicno! :D

Ja nestrpljivo iscekujem Oblivion,RE4,Condemned i City Life.
 
Pored standardnih hitova koje svi ocekuju kao i ja, mene bas zanima kako ce da ispadne ovaj novi Tomb Raider
 
Pa S.T.A.L.K.E.R. normalno! E i ovaj Quake Wars.
 
samo Gothic 3,ostalo me ne interesuje...
 
nwn2
Spore (mada ne znam kad ova izlazi)
 
_Weasel_ je napisao(la):
Spore (mada ne znam kad ova izlazi)

Najavljena je za treci kvartal ove godine. ;)
 
Ima li ko ovde uopste da voli horor igre?Call of Cthulhu bi trebalo da bude jedna izuzetno kvalitetna horor avantura.
 
zeljkoBU je napisao(la):
samo Gothic 3,ostalo me ne interesuje...
Aje, svaka cast! :wave:

Doduse, cekam i Oblivion, ali ni blizu toliko koliko Gothic 3! :banana:
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
goran.rs je napisao(la):
Ima li ko ovde uopste da voli horor igre?Call of Cthulhu bi trebalo da bude jedna izuzetno kvalitetna horor avantura.

Slazem se. Samo kad ce da izadje? Ocekivala se da ce izaci 6. januara.
 
Upravo pocinjem scratches,klasicna avantura iz prvog lica,nista posebno.Call of Cthulhu bi trebalo da bude jako dobra igra,mada se secam najave jos od pre par godina...odlagana je vishe puta,ako je opet odloze...Ma valjda ce izaci RE4.
 
Najavljena je još 2003. na onom sajmu kako se već zove... uglavnom sve što znam o njoj je da se nosi pajser i da nema heath bara :)
 
Zna li se shtogod za DragonAge?
 
Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth for PC Set to Ship March 27th in N. America

Igra je usla u GOLD fazu pre nekih nedelju dana.
 
Ne razumem čemu toliko loženje na tu igru kad ni na konzolama za koje je pravljena nije dobro prošla.
 
Nije nikakvo preterano lozenje.Jednostavno,ocekivao sam,i jos uvek ocekujem kvalitetan horor.Pa i ako to ne bude,ni prvi ni poslednji put da neka igra razocara.....
 
filipenko je napisao(la):
Ne razumem čemu toliko loženje na tu igru kad ni na konzolama za koje je pravljena nije dobro prošla.


Cekaj Filipenko,upravo sam pogledao ocene.
Gamespot 83
IGN 82
Gamespy 80

Sve se krecu tu negde.To uopste nije lose.Citao sam neke opise,ni to nije lose delovalo.Mada meni ove ocene nista ne znace dok ne probam igru.Jesi igrao igru ili?
 
Kad sam rekao loženje, nisam mislio na to da se neko specijalno loži, već jednostavno natprosečno veliki broj ljudi čeka tu igru :)
Inače, to nije ništa specijalno u odnosu na ono šta je sve najavljivano. Sem toga, umanji sve ocene za 5-10 pa ćeš dobiti realnu sliku onoga kako će proći za PC.
 
goran.rs je napisao(la):
Ima li ko ovde uopste da voli horor igre?Call of Cthulhu bi trebalo da bude jedna izuzetno kvalitetna horor avantura.
Dakle neko je konačno rešio da pretoči Lovkraftovo delo u formu video igre? Inače Alone in the Dark je bio zasnovan na Lovkravtovoj priči, s tim što to nigde nije bilo navedeno.
Znaš li šta više o ovoj igri? Valjda neće biti još jedan RE klon.
 
@filipenko-meni te ocene ne znace mnogo,kao sto nisu ni u slucaju Cold Fear-a,male ocene a igra dobra.

@morbius-znam da je pravi grupa koja pravi i Oblivion(Bethesda) i da je horor avantura iz prvog lica.Citao sam nesto o njoj ali ne mnogo.Vise volim da se iznenadim,i dalje se nadam prijatno.
 
morbius je napisao(la):
Dakle neko je konačno rešio da pretoči Lovkraftovo delo u formu video igre? Inače Alone in the Dark je bio zasnovan na Lovkravtovoj priči, s tim što to nigde nije bilo navedeno.
Znaš li šta više o ovoj igri? Valjda neće biti još jedan RE klon.

Call of Cthulhu je izasao!!!
 
Da,upravo sam video_Ocekujem da nabavim u utorak-sredu pa cu baciti utiske,neki ce verovatno nabaviti i ranije pa bi mogli isto da urade.Inace instalacija je 1,2 GB.Malo s'obzirom na koliko dolaze nove igre.
 
"nabavlja se" javljam za koji dan :banana: :banana: :banana:
btw izashao je i commando:strike force
 
Poslednja izmena:
Gothic 3 i ocekujem bar najavu za KOTOR 3! :)
 
Krajem leta/početkom jeseni.
 
Nazad
Vrh Dno