Šta je novo?

Orion Telekom

Orion TV aplikacija, DEMO verzija (besplatno gledanje na mobilnom i tabletu), spisak kanala (ukupno 76):
 

Prilozi

  • Orion TV aplikacija, DEMO verzija, spisak kanala.txt
    905 bajta · Pregleda: 53
Poslednja izmena:
Ne moze preko TV aplikacije. Demo je samo za mobilni / tablet.
 
Isto ono sto i je i na sajtu za nove korisnike, samo sacekaj da se priblizi istek i da ti ponude nesto levo i trazi im da hoces da obnovis samo po uslovima sa sajta i dace ti iste ili bar slicne njima.
 
Ali to daju 20 meseci po 50% popusta za optiku, mene zanima za WiFi mrežu koji su uslovi za obnovu
 
Verujem da i to ide po istom principu. Ako ti se cene za nove korisnike za wifi isplate trazi njih, ako de ne isplate onda probaj nesto drugo.
 
Ali to daju 20 meseci po 50% popusta za optiku, mene zanima za WiFi mrežu koji su uslovi za obnovu
Bez ciganisanja ako produzavas bez pretnji da nisi zainteresovan, dace ti samo 20-30 posto popusta na cenu sa sajta uz sve otvorene pakete ako uzimas tv i slicno, za veci popust verovatno kao sto kaze neko gore moras da cekas poslednju ponudu pred otkazivanje.
 
Šta može da se dobije za obnovu ugovora kod Oriona, koje uslove daju?
Obnovio ugovor u petak. Nudili mi prvo 6. meseci za dinar, a onda 24. meseca po staroj ceni 2765. Paket Triple hypersonic 4.5.
Nisam želeo ugovor na 30. meseci, već na 24.
Na kraju, ponudili 4. meseca za dinar i 20. po staroj ceni.
Mislim da je to ok. E i da, ugovor je isticao za mesec dana.
 
Meni je isticao ugovor za mesec dana, ponudili su mi sniženje od 60 procenata pune cene optičkog interneta na 24. meseca, to je za 20 posto niže nego što sam do sada plaćao, naravno pristao i potpisao. Ja sa njima nemam problema, imam optički internet već par godina, Nbg, ne znam da li sam samo jednom imao prekid i to vrlo kratko.
 
Pozdrav društvo, ukratko selim se u drugi stan koji sam uzeo, trenutno imam optički link ali na novoj lokaciji optike nema, jedino što mogu da pruže na istoj je wireless koji je smešan.
Ono što me interesuje jeste raskid ugovora, imam 15 meseci do istak istog a po njihovim, raskid bi značio plaćanje nekih penala.
Da li je neko raskinuo ugovor a da nije platio te penale, i kojom procedurom je išao?
Hvala
 
Isto ono sto i je i na sajtu za nove korisnike, samo sacekaj da se priblizi istek i da ti ponude nesto levo i trazi im da hoces da obnovis samo po uslovima sa sajta i dace ti iste ili bar slicne njima.
Zapamtio sam da si pisao da si tražio uslove sa sajta kada si obnavljao ugovor i baš sam to savetovao sestri koja je nedavno obnovila UO koja je bila istekla već. Zvala ih i rekla im da želi uslove sa sajta, vrlo malo su se nećkali, ali kada su videli da ne odustaje od toga, bez problema su dali.
 
Pozdrav društvo, ukratko selim se u drugi stan koji sam uzeo, trenutno imam optički link ali na novoj lokaciji optike nema, jedino što mogu da pruže na istoj je wireless koji je smešan.
Ono što me interesuje jeste raskid ugovora, imam 15 meseci do istak istog a po njihovim, raskid bi značio plaćanje nekih penala.
Da li je neko raskinuo ugovor a da nije platio te penale, i kojom procedurom je išao?
Hvala
Pozdrav društvo, ukratko selim se u drugi stan koji sam uzeo, trenutno imam optički link ali na novoj lokaciji optike nema, jedino što mogu da pruže na istoj je wireless koji je smešan.
Ono što me interesuje jeste raskid ugovora, imam 15 meseci do istak istog a po njihovim, raskid bi značio plaćanje nekih penala.
Da li je neko raskinuo ugovor a da nije platio te penale, i kojom procedurom je išao?
Hvala
Ja cu ti ukratko ispricati moje iskustvo. Potpisao sam ih jer su mi rekli da na celom nbgd imaju optiku. Znao sam da cu se seliti na nbgd ali nije bilo optike na toj lokaciji. Raskinuo sam posle 6 meseci 1 dinar. Raskid te kosta ili isplata preostalog ugovora ili isplata tih 6 besplatnih meseci pune cene (ne promotivne)+ troskovi instalacije 30 000. Naravno nisam pristao, usledile su pretnje onih indijanaca kojima oni prodaju potrazivanja. Njih sam iskulirao jer su apsolutno nelegalni, zatrazio sam prava pred agenciju za zasititu potrosaca pa onda telo za vansudsko resavanje sudskih sporova (preporucujem ti isto). Na suočavanju sa njihovim advokatima sam trazio da mi obrazlože sta kosta 30 000 a posto nisu uspeli, medijator je predlozio da ja kazem cenu instalacije. Ja reko plafon 3000. Oni pristali i tako se nagodili. Ovo sto si dobio za 1 din svakako mora da platis razliku ili do kraja (zavisi sta je jeftinije). Mada i za to mozes da se nagodis. A ceo dug platio na broj rata koji sam ja predlozio Bitno je da im ne popustas.
Za taj net preko antena nisu mogli da garantuju protok i stabilnost a nisam pristao ni na adsl jer sto bih telekomu placao 700 800 dindzi bezveze a i los je protok.
 
Pozdrav društvo, ukratko selim se u drugi stan koji sam uzeo, trenutno imam optički link ali na novoj lokaciji optike nema, jedino što mogu da pruže na istoj je wireless koji je smešan.
Ono što me interesuje jeste raskid ugovora, imam 15 meseci do istak istog a po njihovim, raskid bi značio plaćanje nekih penala.
Da li je neko raskinuo ugovor a da nije platio te penale, i kojom procedurom je išao?
Hvala
da moze bez penala svako bi se "seliio" i da ne treba posle besplatnih meseci, kao sto gore napisa Conbinho za instalaciju verovatno mozes da utegnes da ne platis koliko traze a preostali ugovor do kraja platis, a posto imaju wife kakva takav mozda bolje kad vec placas da uzmes taj wireless do kraja ugovorne obaveze pa ih posle promeni...
 
Ja cu ti ukratko ispricati moje iskustvo. Potpisao sam ih jer su mi rekli da na celom nbgd imaju optiku. Znao sam da cu se seliti na nbgd ali nije bilo optike na toj lokaciji. Raskinuo sam posle 6 meseci 1 dinar. Raskid te kosta ili isplata preostalog ugovora ili isplata tih 6 besplatnih meseci pune cene (ne promotivne)+ troskovi instalacije 30 000. Naravno nisam pristao, usledile su pretnje onih indijanaca kojima oni prodaju potrazivanja. Njih sam iskulirao jer su apsolutno nelegalni, zatrazio sam prava pred agenciju za zasititu potrosaca pa onda telo za vansudsko resavanje sudskih sporova (preporucujem ti isto). Na suočavanju sa njihovim advokatima sam trazio da mi obrazlože sta kosta 30 000 a posto nisu uspeli, medijator je predlozio da ja kazem cenu instalacije. Ja reko plafon 3000. Oni pristali i tako se nagodili. Ovo sto si dobio za 1 din svakako mora da platis razliku ili do kraja (zavisi sta je jeftinije). Mada i za to mozes da se nagodis. A ceo dug platio na broj rata koji sam ja predlozio Bitno je da im ne popustas.
Za taj net preko antena nisu mogli da garantuju protok i stabilnost a nisam pristao ni na adsl jer sto bih telekomu placao 700 800 dindzi bezveze a i los je protok.
te antene bi dobro radile , samo da dobijaju dnevni restart antena rade 24h od jutra do sutra jadne se pogube u perfenkciji ne znaju de udaraju a provajdere boli Q sta se desava samo da podese restart da imaju radilo bi sve savrseno nego puste beskrano ide u probleme
 
Mozda vetar i strucna montaza kablova radi pa nisu stigli da te informisu :p :)

Ali zato stabilan net bar jos neko vreme kod mene NBGD :)
Ko se razmilja da uzme optiku na NBGD cisto i ovo da uzme u obzir mesec dana ne izlaze u opste da ovo prikpre, 5 x puta slato "na urgenciju" na moje tikete, tako da ako nekom u omladinskih brigada - 38blok bude stao da radi net mi se javi da mu prosledim sve moje prepiske da ne bude da su uradili sve sto im je u moci...
 
Te antene baguju i kad sneg padne a grad vetar ptice.....
A ovo sto se tice izlazaka. Ja neki minorni problem prijavio u resio se to posle par h.
Zove mene neko iz oriona posle 3 meseca( ja vec i raskinuo ugovor uveliko, promenio i adresu) da me pita kad moze da dodje da resi stvar! :-D
 
koliko im je azuran e-racun?, posto sam platio racun za april mesec, pre par dana, na e-racunu i dalje stoji da nije placeno.
 
Imam ugovora još nekih 8 meseci a zovu da prodružim, nude brži net po istoj ceni. Da li su nekog od vas zvali ovako rano? Kapiram da će ove da se osiguraju da im ne pobegnem negde 😁
 
Vodi računa da ti ne "uvale" i održavanje mreže ili tako neke nebuloze koje vole u ovakvim situacijama.
 
Vec su mi "uvalili" jednom prosle god, sad dal ce opet ko zna. Mislim generalno sam zadovoljan netom i svakako bi ostao po ceni koju nude 1325 za 1500/100
 
Dobro, tad si mogao da eskiviraš ako si ih kontaktirao. Sada možda bude sve u paketu hteo ili ne hteo. :)
 
E pa super, imam HBO Max/Max preko Yettela, i izgleda Max ne radi na Androidu ispod 14, a mrtvi Laki je na 9. Opet situacija kao sa WebOS na LG televizorima, HBO Go je savršeno radio na WebOS 3.5, i onda uvedu HBO Max i stave minimum na 4.0 i gotovo...
 
Vec su mi "uvalili" jednom prosle god, sad dal ce opet ko zna. Mislim generalno sam zadovoljan netom i svakako bi ostao po ceni koju nude 1325 za 1500/100
probaj da ih pitas da ti daju ruter sa 10Gbit portom, bas bi bilo zanimljivo znati da li bi prihvatili to
 
Imam ugovora još nekih 8 meseci a zovu da prodružim, nude brži net po istoj ceni. Da li su nekog od vas zvali ovako rano? Kapiram da će ove da se osiguraju da im ne pobegnem negde 😁
I mene su zvali danas, nije loša ponuda, meni je ostalo 6 meseci do isteka UO, ali dobro hvala im u svakom slučaju.
 
Nazad
Vrh Dno