Šta je novo?

opticki mis od 30evra u novom sadu

raindog

Čuven
Učlanjen(a)
08.10.2002
Poruke
1,417
Poena
649
kao sto subject kaze gde i kojeg misa da kupim u novom sadu do 30evra? moze i na mail da ne kazu ljudi da se neko komercijalizuje
 
Bila je prica da se MS Inteliexplorer 3.0 moze u BG naci za 38€. Ako je to tacno, sledi apsolutna preporuka da ulozis tih 8€ vise. Milim da je Max dao tu inf. Mozda gresim.
 
valek je napisao(la):
Bila je prica da se MS Inteliexplorer 3.0 moze u BG naci za 38€. Ako je to tacno, sledi apsolutna preporuka da ulozis tih 8€ vise. Milim da je Max dao tu inf. Mozda gresim.

jel to ovaj mish
 
mishkooo je napisao(la):
Nije to je Microsoft Intelli-Mouse Optical,explorer izgleda ovako:

koliko dugmica ima taj ?
 
Imas u Computer Landu Logitech Black Label program miseva za DZ znaci ono mislim da je Cordless wheel oko 29 E
 
za 29 evra

to uopste nije losa cena za optickog misonju
 
Re: za 29 evra

mikac79 je napisao(la):
to uopste nije losa cena za optickog misonju

Steta sto Cordless Optical kosta duplo toliko.

Za te pare moze ili Cordless ili Optical, ali zajedno jok.

Preporucujem Logitech Optical OEM od 20-tak Eura, oznaka je nesto B69 ili 48 tako nekako.

btw. Nikako Dexxe, A4 i ostalu boraniju, Logitech ili ako mora Microsoft. Ostalo zaobici.

Pozdrav!
 
U pravu je covek nikako Dexxa evo meni prslo levo dugme pa ga sad cekicem lupam znaci taj oem optical je odlichan za pare koje kosta:p
 
Re: Re: za 29 evra

Sasa je napisao(la):
Steta sto Cordless Optical kosta duplo toliko.

Za te pare moze ili Cordless ili Optical, ali zajedno jok.

Preporucujem Logitech Optical OEM od 20-tak Eura, oznaka je nesto B69 ili 48 tako nekako.

btw. Nikako Dexxe, A4 i ostalu boraniju, Logitech ili ako mora Microsoft. Ostalo zaobici.

Pozdrav!

Ne mogu u potpunosti da se slozim sa tom konstatacijom. Dexxa uredu treba je zaobici i ostalu boraniju takodje, ali A4 nije bas za zaobilazenje. Ja koliko znam A4 je izmislio tockic na misu i danas svi i slovom i brojem, proizvodjaci miseva imaju njihovu tehnologiju i veliki igraci kao sto su MS i Logitech placaju njima tantijeme za upotrebu te tehnologije i tako ce biti jos nekih desetak godina. Onda kada se uzme u obzir da je jako mali broj ljudi koji su nezadovoljni radom A4 miseva onda je stvar jos jasnija, a jos kada se skonta da ti misevi rade posao jednako dobro i dugo kao i Logitechovi ili MS, a kostaju ponekad i tri puta jevtinije onda ih treba ozbiljno uzeti u razmatranje. Inace A4 miseva ima i u brend name konfiguracijama, samo pod drugim imenomili bez imenena. IBM ih je koristio, ako se ne varam, isto kao i Logitechove miseve. Pacard Bell takodje.
 
Ljudi a sta preporucujete za opticki bezicni USB? da li je to M$ Wireless Explorer? Koja mu je maloprodajna cena? Mis bi koirstio i za notebook pa u obzir dolaze i neki manji. Mada mi M$ explorer zicani, bas lezi a ni onih 5 tastera nisu losi... takodje, koliko su veliki predajnici za bezzicne miseve?
 
JOBAH je napisao(la):
Ljudi a sta preporucujete za opticki bezicni USB? da li je to M$ Wireless Explorer? Koja mu je maloprodajna cena? Mis bi koirstio i za notebook pa u obzir dolaze i neki manji. Mada mi M$ explorer zicani, bas lezi a ni onih 5 tastera nisu losi... takodje, koliko su veliki predajnici za bezzicne miseve?

Ako bas oces wireless MX700 je daleko bolji od Wireless Explorera. Logijeva radio tehnologija je stvarno mnogo bolja od MS-ove.

Pozdrav!
 
Potpuno se slazem sa covekom MX700 je trenutno najbolji pacov na trzistu koji moze da se kupi ja planiram sebi da uzmem MX500 jer mi bezicna tehnologija ne leziFX
 
Cisto da se "covek" pohvali, prekjuce sam pazario MX500 pacova. ;)

Nikakve zamerke, radi odlicno. Nije mi zao para, jedino cega sam se plasio :)

Pozdrav!
 
Ja kotrljam od skoro Genius Wireless Optical, i za sada sam vise nego zadovoljan.
 
M$ Wireless explorer mogu da uzmem daleko daleko jeftinije od MX700 kako mi se chini... koliko je MX700 najnize u gradu za kes? Koliko je veliki onaj predajnik?

Inace, nisam video kako izgleda taj Genius... To je ranije bila odlicna marka, ali mi se chini da je sada nekako popustio... doduse, ne znam za taj model...
 
Vrh Dno