Šta je novo?

Oppo Find X7 Ultra

China only
 
Одличан хардвер, али софтверски није толико надмоћан. Имате код Бена на каналу поређење са Виво Х100pro, у доста ситуација прави боље резултате, пошто је код ових телефона углавном акценат на камери.
 
Tradingshenzhen I Giztop ne šalju više u Srbiju
 
Od dečka sa foruma imam info da mogu da ga poručim bez plaćanja carine kod nekog u EU. Samo da nadjem nekog "pismenog" i poručujem ga. Msm da se ti telefoni ne kvare. Jedino me brine da li cu dobijati update. Naravno, sačekaću da malo padne cena.
 
Koliko čitam Google Pay je podržan, ali Android Auto nije.
Ne znam da li može da se nabudži nešto, ako ne može šteta, džaba mu onda odlične kamere što se mene tiče.
 
Ne radi Android Auto definitivno. Neki pišu da ček ne može ni da se rutuje. Znam da većini nije to ni bitno, ali sama činjenica da živim sa znanjem da ne mogu da izmenim šta hoću i kako hoću me po automatizmu odbija. Tako da je to jedan nepremostivi red flag što se mene tiče. Xiaomi zvanično bataljujem zbog zaključavanja bootloadera tj zbog dodatne komplikacije oko otključavanja.
Favorit za ovu godinu je Honor Magic 6 Pro.
 
Jutros sam ga malo isprobao. Kamere su izvrsne!
A i izgleda mocno...ja sam do skoro koristio Oppo Find X3 pro, koji je zaista fenomenalan, pogotovu za taj novac sto moze da se nadje (jedina zamerka mala za bateriju) a mogu da zamsilim kakav je tek ovaj. Ako si ga testirao, koliko mu drzi baterija?
 
A i izgleda mocno...ja sam do skoro koristio Oppo Find X3 pro, koji je zaista fenomenalan, pogotovu za taj novac sto moze da se nadje (jedina zamerka mala za bateriju) a mogu da zamsilim kakav je tek ovaj. Ako si ga testirao, koliko mu drzi baterija?
Nisam ga nešto posebno testirao jer je bilo kratko druženje na kavi s prijateljima. Drži oko osam sati SOT cca koliko sam vidio u history od baterije. Ali kaže kolega da mu izgura cijeli dan bez problema i razmišljanja o bateriji.
 
Samo je steta sto nisu ubacili bateriju veceg kapaciteta, poput flagship modela iz ostatka grupacije. Ali okej, kapiram da nisu mogli zbog prostora, 2 periskop kamere su ipak jedinstvena pojava u mobilnoj industriji.
 
5000 ti malo pored snap-a?
Ove godine prvi put da vidim da "kinezi" razbijaju sa modelima, da mi dodje da zamenim iphone za njega, bez obzira sto nema garanciju.
Gledao sam nekoliko recenzija za njega i po meni je ovo najbolji android tel trenutno.
 
Daleko od toga da je malo, ali je nelogicno da flagship vodeceg brenda jedne takve grupacije ostane na 5k mAh dok su svi drugi flagship modeli iz iste otisli na 5400 mAh. Nije sad ni to neka epohalna razlika, ali malo bode oci. Sigurno nisu mogli zbog prostora, ne vidim drugo logicno objasnjenje.
Svakako ulazi u konkurenciju za najbolji mob ove godine, ali puno je tu vrhunskih Kineza, pocevsi od citave te BBK price, nadolazecih Huawei modela, Honor, ZTE, Meizu... Nerealno totalno. 😊

Edit: Uostalom treba videti kako ce se pokazati taj Gen 3. Nije nesto sjajan ovako na prvu loptu koliko sam video, videcemo za dalje. Prejaki su i Gen 3 i Dimensity 9300, treba to ukrotiti.
 
Osam sati SOTA je dobro, zaista...cekacemo malo reakcije na telefon pa ce se sve videti...
 
@Stefan1995 kad kupujes? Odlican kao i svaki oppo flag pre njega, za sve koji nisu (pre)navuceni na samsung OneUI! Daj malo utiske iz prve ruke da cujemo za promenu! :)
 
Kad ga bude imalo legalno kod nas, ne volim da uzimam skuplje tel bez garancije. 🥲
Iskreno preozbiljan tel i mogu reci najvise nudi za koliko trenutno kosta.
 
Izvinite na duplom postu.
Oppo izgleda u aprilu dolazi kod nas. 🥰😍 Ovo je odlicna vest ako stvarno bude tako.
Nadajmo se 👏 Jedini telefon za koji bih zamenio i trenutni HM5 sa kojim sam prezadovoljan. Ne menjam telefon svake godine ali ovaj Oppo je 🔝 Odgledao sam dosta recenzija o njemu, i baš teško mu nalaze mane, a sama estetika tek, drugačiji od drugih 🙂
 
Izvinite na duplom postu.
Oppo izgleda u aprilu dolazi kod nas. 🥰😍 Ovo je odlicna vest ako stvarno bude tako.
Odakle ti info? Vraća se u Evropu, to sam video na više strana, ali nisam video nigde da se pominje Srb. Eh kad se setim kada sam gledao find x2 i 3 pro u nemačkim radnjama pored pixela i ostalih...kako je lepo kad čovek ima izbora!
 
Ја колико знам долазе/дошли су OPPO Reno, лепо би било да дође и Find.
 
Evo sad pogledao Pecu, kaže da će dugoročno i flagshipi da dođu ali ne u startu...za sad samo low/mid segment ako sam dobro razumeo.
 
Nazad
Vrh Dno