Šta je novo?

Oppo Find X2/ X2 Pro

Ajde @Bogi79 uzimaj [emoji16]
Meni se svidja tel, ali dzabe kad ga nema legalno kod nas.

Послато са SM-G955F помоћу Тапатока
 
Pa, potreban mi je dual sim... Zato me u principu i odbija... Ali ko sto rekoh, videću, necu da žurim da srljam.

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk

Bogi jesi razmišljao o OP8 pro? U principu skoro isti telefoni ali OP ima dual Sim opciju
 
Jedino sto OP8 Pro ima nesto slabiju kameru.
 
Bogi jesi razmišljao o OP8 pro? U principu skoro isti telefoni ali OP ima dual Sim opciju
Nisam, nema ga u ponudi...
Ipak cu jos malo sacekati, mozda dobiju i ovaj novi Xiaomi Mi10 Ultra...
Trazim vec neku alternativu za Huawei, sluzi M20X jos uvek dobro naravno.

Huawei Mediapad M5 10,8 Pro CMR-AL19
 
I sa mi 10 nemaš duos, doduše uz malo (više) gimnastike može da se omogući.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
@Bogi79 pa jel moguće da ti ni jedan od dva operatera (kartice koje imaš) ne omogućava e-sim?

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Nema ni Oppo ni Xiaomi eSIM.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Bogi misli na Mi10 Ultra, ne na obican Mi10. Ultra je po specifikaciji sa GSM Arene iskljucivo dual sim, ali je problem sto tog modela nece biti u Evropi, makar ne u neko skorije vreme.
 
Bogi misli na Mi10 Ultra, ne na obican Mi10. Ultra je po specifikaciji sa GSM Arene iskljucivo dual sim, ali je problem sto tog modela nece biti u Evropi, makar ne u neko skorije vreme.
Tako je. Kartice nisu problem.

Huawei Mediapad M5 10,8 Pro CMR-AL19
 
Ja bih išao na X2 Pro. Po meni odličan telefon, pored Mi 10 Ultra najveće iznenađenje ove godine.
Što se tiče mi 10 samo se flešuje xeu. Svakako je dosta bolji rom u odnosu na Global, ima i dosta više opcija i mogućnosti personalizacije. Plus ima Mi phone i Mi messages, za razliku od šugavih Google aplikacija.
 
Jeste da je off sa ovim pitanjem, koja mi je uopšte dobra zamena u neko vreme za M20X?


Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Pa iskreno to je jako tesko pitanje koje i mene muci. [emoji3]
Jednostavno ne vidim pravog naslednika M20 Pro, ni jedan na koji naletim nije kompletan mob kao M20P, svakome nesto fali. [emoji4]
 
Pa iskreno to je jako tesko pitanje koje i mene muci. [emoji3]
Jednostavno ne vidim pravog naslednika M20 Pro, ni jedan na koji naletim nije kompletan mob kao M20P, svakome nesto fali. [emoji4]
Ostaje onda jedino eto verovatno M20X 5g verzija 8gb sa 256gb sa malo slabijim baterijom. Ili ovaj X2pro pa da tegarim i M20X [emoji23][emoji23][emoji23]

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Pa to bi bila najbolja kombinacija, X2 Pro i M20X. [emoji3]
 
Recite mi ovaj Oppo marka imal u Evropi zvanicno i srbiji?
 
U Evropi ima zvanicno. U Srbiji nema

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Kao Oneplus znaci. Ja sam sve mislio da su se ogranicili na kinu na aziju a da su oneplus pustili u ostatku sveta. Inace kako sam citao Oppo uvek ima bolje kamere od oneplusa.
 
Kao Oneplus znaci. Ja sam sve mislio da su se ogranicili na kinu na aziju a da su oneplus pustili u ostatku sveta. Inace kako sam citao Oppo uvek ima bolje kamere od oneplusa.
Tako je bilo do sada, od pre godinu dve su zvanicno u Evropi.
OPPO je u svemu po malo bolji od OnePlus, ne samo u kameri

Sent from my IN2013 using Tapatalk
 
Znas da ja ne mogu Samsung, ne mogu pa me ubi...

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk

Znam da nećeš zato i napisah...
Ja ne bi zurio dok ne izadje neki model koji zadovoljava tvoje potrebe. Glupo je prelaziti na nešto reda radi...
A i ovi flagship modeli svi sa edge ekranima :mad:
 
Isto kao kod VW-a. Skodu i Seat uvek malo osakate u kvalitetu materijala i opreme da nebi bolji bili od gazde VW-a. Tako je znaci i sa oppom koji je gazda oneplusu.
 
Znam da nećeš zato i napisah...
Ja ne bi zurio dok ne izadje neki model koji zadovoljava tvoje potrebe. Glupo je prelaziti na nešto reda radi...
A i ovi flagship modeli svi sa edge ekranima :mad:
Definitivno necu da žurim, imam još vremena za produžetak ugovora, necu da se zaletim kao što sam hteo probati IPhone pro Max. Ako ništa, bar mi je ovaj X2 pro u izboru (iako nije dual sim)
Neki kompromis mora da se napravi pre ili kasnije...

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Nema ni Oppo ni Xiaomi eSIM.

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
E dođavola [emoji849]
Bogi misli na Mi10 Ultra, ne na obican Mi10. Ultra je po specifikaciji sa GSM Arene iskljucivo dual sim, ali je problem sto tog modela nece biti u Evropi, makar ne u neko skorije vreme.
Znam na šta misli i daj bože da grešim...to što gsm arena piše i ne mora da bude krajnji produkt [emoji6]
Edit: upravo sa druge teme da ultra neće biti u prodaji van Kine tako da ima logike to što je duos
Jeste da je off sa ovim pitanjem, koja mi je uopšte dobra zamena u neko vreme za M20X?


Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
Ironija ali nemaš dostojne zamene (obzirom da ne voliš samsung koliko te znam)! Tj ako ti kamera više nije prioritet ko nekada, mogao bi uzeti asus rog 2 ali ni njih nema u de kod operatera koliko ispratih.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Isto kao kod VW-a. Skodu i Seat uvek malo osakate u kvalitetu materijala i opreme da nebi bolji bili od gazde VW-a. Tako je znaci i sa oppom koji je gazda oneplusu.

Nekad bilo :)

Nova Octavia u svemu bolja od novog golfa, a Leon blizu sa kvalitetom, a estetski lepsi sto puta :)

Plus stantardno oba jeftinija od golfa....
 
Poslednja izmena:
E dođavola [emoji849]Znam na šta misli i daj bože da grešim...to što gsm arena piše i ne mora da bude krajnji produkt [emoji6]
Edit: upravo sa druge teme da ultra neće biti u prodaji van Kine tako da ima logike to što je duosIronija ali nemaš dostojne zamene (obzirom da ne voliš samsung koliko te znam)! Tj ako ti kamera više nije prioritet ko nekada, mogao bi uzeti asus rog 2 ali ni njih nema u de kod operatera koliko ispratih.

Sent from my SM-G770F using Tapatalk
Bas mi se neda [emoji848]

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Necu se buniti da ga eto jos nekih godinu dana koristim, nemam problem, samo da on posluži još to neko vreme, zato lagano eto tražim neku alternativu.

Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
E *mjau**mjau**mjau*... Danas bio do Saturn i videh ovu mašinu... Fino to sve... Zagrizao sam definitivno. Ne znam ni sam kako ga još nisam naručio, sve nešto čekam a ne znam ni šta cekam.


Gesendet von meinem EVR-L29 mit Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno