Šta je novo?

Opet Windows 11 problemi: najnovije ažuriranje ili ne može da se instalira, ili smanjuje performanse igara

Benchmark

Znamenit
Učlanjen(a)
11.09.2006
Poruke
59,477
Poena
1,385
windows-11-problemi.webp


Opet Windows 11 problemi: najnovije ažuriranje ili ne može da se instalira, ili smanjuje performanse igara​


Novo ažuriranje operativnog sistema, novi Windows 11 problemi – ovaj put neki korisnici uopšte ne mogu da ga instaliraju, dok drugima remeti performanse igara

Kompletan članak: https://benchmark.rs/vesti/softver-...-se-instalira-ili-smanjuje-performanse-igara/
 
Džabe pravite paniku sa Click-bait naslovima. Nekome se nešto dogodilo bez da se išta zna o stanju hardvera, softvera pa i eventualnom modifilacijama windows-a.
 
Gde si video clickbait?
 
Pa sam naslov koji je senzaconalistički i bombastičan
 
Senzacionalistički? Ne, naslov je normalan samo je problem u onome što ti želiš da razumeš.
 
Windows update u zadnjih nedelju dana mi napravio probleme bar na dva racunara kod klijenata.
I to sa ms onedrive cloud backup.
 
Senzacionalistički? Ne, naslov je normalan samo je problem u onome što ti želiš da razumeš.
Šta tu ima da se (ne)razume ? Piše šta piše a nema objašnjenja zašto u samo nekim slučajevima.
 
Šta tu ima da se (ne)razume ? Piše šta piše a nema objašnjenja zašto u samo nekim slučajevima.
Kako misliš? Da u naslovu piše i objašnjenje zašto se to dešava. Možda treba i rešenje (koje ni Windows još ne zna) da piše u naslovu 🤣🤣🤣
 
Šta tu ima da se (ne)razume ? Piše šta piše a nema objašnjenja zašto u samo nekim slučajevima.
Malo duže staža od tebe imam u svemu ovome pa mi je jasno kada me neko vuče za nos

Ko me poznaje duže, zna jako dobro da sam pre 20 i kusur godina insistirao da naši naslovi moraju da budu ozbiljni, da budemo Politika a ne neke druge novine. Kreativnost naslova u vestima stvar je ljudi koji rade vesti i od mene imaju jasne instrukcije šta se radi a šta ne. Ako se nekome pričini da je tako, treba da zna da ova redakcija takva nije. Niti ja mogu da vodim računa o svakoj vesti. Tvoje "držte lopova" neće da pije vodu u ovom slučaju
Naslov nije glasio "Pogledajte šta se dogodilo" ili nešto poput toga a drugo, nisam primetio da vas ima u komentarima na neke dobre vesti, nego samo kad treba da se ujede neko
 
Nazad
Vrh Dno