Šta je novo?

OpenMorrowind, open source Elder Scrolls III Morrowind

^Jesi li instalirao samo Morrowind ili i ekspanzije, pa onda overhaul?
 
Ide prvo Morrowind, pa Tribunal, pa Bloodmoon, pa Morrowind Overhaul 3.0 preko toga.

Igram ga upravo, odlican je.
 
Upravo ga skidam. Koliko imas frejmova sa tom masinom? Primecujete li neke bagove? Kakve su animacije kretanja, posto zaista jesu bile vrlo lose cak i tad?
 
Poslednja izmena:
Srećom još ima primeraka Morrowinda u prodaji, Game of the Year edition pa ima i Tribulal i Bloodmon unutra. Uskoro ću ga kupiti pa ću probati ovo.
 
Probao Morrowind Overhaul 3.0, odlicna stvar!! Radi zaista dobro i izgleda zaista dobro. Ima patch za animacije pokreta likova u igri, koji je po defaultu iskljucen, a koji sam ukljucio, te animacije izgledaju dobro. Negde na pocetku instalacije Morrowind Overhaul 3.0 se nudi izbor patcheva koji ce biti ubaceni u instalaciju, obratite paznju.
 


Ovo je Skywind (port Morrowinda u Skyrim engine) i mogu reci da izgleda jako solidno za sada. Malo je sareno (u nekim momentima podseca na WoW) i sve je tu ali jos uvek nije bas igrivo. Nadam se da ce uskoro zavrsiti. Boje se mogu resiti izborom drugog ENB profila ili ga jednostavno iskljuciti.
 
Hm, dok to izadje kako treba Elder Scrolls Online ce da radi uveliko pa to niko nece igrati ali svakako pozdravljam taj podvig, Morrowind je zaista neprevazidjena igra.
 
Hm, dok to izadje kako treba Elder Scrolls Online ce da radi uveliko pa to niko nece igrati ali svakako pozdravljam taj podvig, Morrowind je zaista neprevazidjena igra.

Kakve veze elder scrolls onlione ima sa SP TES-om a posebno sa Morrowindom..?
 
Hm, dok to izadje kako treba Elder Scrolls Online ce da radi uveliko pa to niko nece igrati ali svakako pozdravljam taj podvig, Morrowind je zaista neprevazidjena igra.

Sest meseci po izlasku Elder Scrolls Online, niko nece igrati Elder Scrolls Online.
 
Impresivan projekat, nazalost jos cemo se nacekati da ga dovrse.
 
Meni je recimo bolji mod za Skyrim, sa onom gustom visokom travom. Jeste prica slabija ali je feeling bas extra, al zato zahteva prebrutalnu masinu da bi se igralo na prihvatljivom fps-u.
 
Meni je recimo bolji mod za Skyrim, sa onom gustom visokom travom. Jeste prica slabija ali je feeling bas extra, al zato zahteva prebrutalnu masinu da bi se igralo na prihvatljivom fps-u.

Nije to toliko do kompa... nego do konzolitisa sto je zarazio skoro svaki engine. Sta vrede nama I7 procesori i Dual GPU's kad je jedan telefon danas 2 puta jaci nego konzola za koje se prave ti engini.
 
Poslednja izmena:
Meni je recimo bolji mod za Skyrim, sa onom gustom visokom travom. Jeste prica slabija ali je feeling bas extra, al zato zahteva prebrutalnu masinu da bi se igralo na prihvatljivom fps-u.

Malo sam gledao klipove onog ko je snimio Skywind gejmplej i on upravo koristi taj mod sa visokom travom, custom ENB kao i custom lika i oruzje (ona anime kosa) i jos dosta drugih modova. Za sada je Skywind ipak u fazi gde su svi assetsi ubaceni u igru ali dosta toga je placeholder kao sto su likovi (svi su goli na primer). O kvestovima i dijalozima ne treba jos razmisljati.
 
 
Svaka njima čast, ovo izgleda predobro. Iako sam sao dvadesetak sati igrao Morrowind u davnom pastperfektu, igraću ga sa slašću ovaj put :D
 
Jel spominju nešto vezano za quest markere i fast travel? Tj da li će postojati i u modifikaciji?
 
Ako me ovo zadrzi cisto sumnjam da cu se bahtati sa TESO.
 
Same here, jedva cekam ovo da izadje.

Dan danas pamtim kada sam, negde na pocetku igre, pentrajuci se nekim kamencugama naleteo na wand za levitaciju, koji je to OP osecaj bio! :)
 
Haha same here, uz teleportaciju je stvarno bilo moćno. Inače,isti ovaj projekat postoji i za Oblivion (ne znam jel neko pomenuo)
 
Nije ista stvar, ovo se radi mnogo ozbiljnije. Pogledaj trejler i biće ti jasno koliko ozbiljno rade na ovome. Samo mislim da neće biti levitacije i raketnih čizama, što je stvarno šteta.
 
 
Skywind - 'Remnants' Trailer

[YOUTUBE]NTOx1T4yhjo[/YOUTUBE]
 
Nazad
Vrh Dno