Šta je novo?

Opšte znanje u Srba - danas

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
ubedjen sam da sam 2011 prosao kolima kroz drugu dimenziju/kvantni dzep ili nesto deseto jer sam iskusio nesto sto ni ne umem da objasnim

i sta si primetio oko tvog auta?....mislim,kako je izgledala okolina u toj drugoj dimenziji? :D
 
Mesas frogs and grandmothers sto bi rekao jedan istorijski nebitan lik. Putin nidje veze sa komunizmom nema, imas onu tursku seriju na B92 sto obradjuje promenu sistema u Rusiji. Putin i njegovi su za kralja i otadzbinu, kao i ovi nasi sto su sada aktuelni. Zato su se ogrnuli popovima sto na sebi nose po 50 kila zlata. Sto se Kastra tice, trebalo bi da posetis Kubu da vidis kako ljudi u "nemastini" (sto se poistovecuje sa nemogucnostu da se kupi cizburger, ajfon i mercedes) mogu biti bezbrizni i ziveti dobar zivot. Nije Hemingvej bio ******.

Sto se znanja tice, ja se sa Igorom ne bi zezao. On je prosao Tazinu skolu, odrace vas na basketu :p
 
Igor nije uzeo medicinu, oprostite mu.
frabz-Nigga-are-you-trippin-268dd6.jpg
 
Moze ovo pod lock
 
Zato sam ja predložio da idemo na pivce jer smo od klinaca koji ne znaju šta su ko su Vandali dok igraju kanter, stigli do Džeksona koji igra basket u dimenziji X, stoga imamo o čemu da pričamo, biće nam fun, a posle toga mogu da zaključaju temu slobodno :-D
Btw Igorica je legenda
 
Poslednja izmena:
Nisam ni ocekivao smislene komentare na sve ovo :)

maxxx79 ajde da lepo pristanemo na smith-ov predlog i da odemo na pivo ko je za, neko druzenje, sto se mene tice ja bih prvi dosao. pa cu da ti ispricam i o "dimenziji" i jos mnogo stvari ako zelis da cujes, izmedju ostalog ida uzivo diskutujemo o stvarima koje ocigledno preskocise redovnu IT tematiku.
 
Nisam ni ocekivao smislene komentare na sve ovo :)

Ni ja na ovo:

Necu se ja vala ovde vise nikad registrovati

Lepo sam počeo da čitam šta se piše, NShappy, DukeLander, itd. I dogodi se ovaj fenomen, po ko zna koji put. Ako bih imao svo znanje ovog sveta, odgovor na ovaj fenomen, morao bio da potražim u dimenziji X.

Ako u RL moramo da se foliramo da bismo ućarili nešto, nemojmo i ovde. Ovo je IT forum, gde bi (neko) znanje trebalo da se ceni.
 
Slazem se da ne bi trebalo da Ima

Nisi me razumeo - ja sam konstatovao da nema, a trebalo bi da ima :D


Nisam ni ocekivao smislene komentare na sve ovo :)

maxxx79 ajde da lepo pristanemo na smith-ov predlog i da odemo na pivo ko je za, neko druzenje, sto se mene tice ja bih prvi dosao. pa cu da ti ispricam i o "dimenziji" i jos mnogo stvari ako zelis da cujes, izmedju ostalog ida uzivo diskutujemo o stvarima koje ocigledno preskocise redovnu IT tematiku.

Kolega, stavi priču na YouTube da mogu svi da uživaju :type:
 
Igoritza na Benchu S05E01 - pokido :d
 
Pricajte vi sta hocete ... ali Sensei u svakoj temi u kojoj postuje svoje vidjenje stvari, od tog posta pa nadalje to postaje all about Igoritza tema :)
 
Dovoljno je bilo.
Izleda da je sve receno sto se teme tice.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno