Šta je novo?

Oneplus X

Za 300e si mogao da ga narucis i sa alija i to lepsa bela verzija :)
[youtube]yuirk3fX434[/youtube]

Sa kuponima danas si mogao da smanjis cenu na 280$ ,carinu i pdv racunas oko 40e i to ti je to.(ako se radi o bg carini i ako ti ga procene na 100$ sto uglavnom i rade) Oko 290e :)
 
Poslednja izmena:
Da ako imas srece, dao sam 30e carini za kineski tablet koji sam platio 30$. Direktno je jedina varijanta za oneplus po meni ;)
Edit: i da black mi je mnooooogo lepsi :)
Da ima keramika to bi vec bila druga prica :)
 
Za 300e si mogao da ga narucis i sa alija i to lepsa bela verzija :)
[youtube]yuirk3fX434[/youtube]

Sa kuponima danas si mogao da smanjis cenu na 280$ ,carinu i pdv racunas oko 40e i to ti je to.(ako se radi o bg carini i ako ti ga procene na 100$ sto uglavnom i rade) Oko 290e :)
Kako od 280 dolara dodje do 40e carine?
 
Po cemu se razlikuje kineska verzija od EU?
 
Dobio sam pozivnicu, ali nazalost ne mogu da porucim telefon iz Srbije. Ako nekome treba i ima mogucnost da telefon poruci iz neke od podrzanih zemalja, neka se javi na PM.
 
Po cemu se razlikuje kineska verzija od EU?
Kineska verzija dolazi sa H2O Os (hydrogen os) bez google (play) servisa. Ostalo je sve isto.
Inace imao sam priliku malo da koristim ovaj tel, i mogu reci da je izrada vrhunska, ne sjecam se da sam drzao kvalitetnije uradjen telefon, bas premium osjecaj.
Ekstremno je brz, sd 801 sa 3 gb rama na 5 inca radi perfektno.
Jedino sto su ukenjali su kapacitivne tipke koje nemaju pozadinsko osvjetljenje.
 
Poslednja izmena:
evo i ja moj koristim vec nedelju dana i mogu reci da sam prezadovoljan.
Izrada je odlicna, veoma je brz. Stavio sam mu 64gb karticu i radi bez problema ;)
 
Da li mozes reci kakav je zvuk u slusalici telefona,kakav je na slusalicama kad se slusa muzika i koliko okvirno ti izdrzi baterija?
 
Baterija 2 dana sa dosta koriscenja sa svim aplikacijama koje sam i pre koristio.
Zvuk u slusalici odlican, savrseno se cuje.
Slusalice jos nisam probao :)
Nadam se da cu probati danas/sutra pa javljam.

Odmah sam mu instalirao najnoviji update i uradio posle toga factory reset.
Jedino jos uvek smara slow motio video kada je lose osvetljenje pa secka.
Kamera je skroz dobra, nije iphone dobra ali mnogo bolja od LG L9II koji sam imao ranije.
Stavio sam Camera MX aplikaciju sa kojom video radi bolje i koja moze da snima slike i video na karticu direktno
 
Poslednja izmena:
Super,da li koristis neki case za njega i da li imas foliju ili staklo napred?,sta si dobio u pakuvanju sve,gledam ima da se uzme za 4 dolara staklo za napred i nazad pa mozda to narucim
 
Dobijes uz njega poprilicno dobar i tanak case i foliju na prednjem ekranu.
Hteo sam da uzmem i sandstone case ali u trenutku narucivanja nisu imali na stanju za Nemacku a tamo sam morao da narucim na koleginicu iz firme.
Vidim ima dobar izbor na aliju pa ce da padne jedna sandstone uskoro.
 
Jako bih voleo da ga vidim uzivo, izuzetno mi se dopada ovaj telefon.
 
Upravo sam dobio 3 pozivnice za OnePlus X. Ukoliko nekome trebaju neka se javi
 
Dobijes uz njega poprilicno dobar i tanak case i foliju na prednjem ekranu.
Hteo sam da uzmem i sandstone case ali u trenutku narucivanja nisu imali na stanju za Nemacku a tamo sam morao da narucim na koleginicu iz firme.
Vidim ima dobar izbor na aliju pa ce da padne jedna sandstone uskoro.
Druze mozes li pisati malo o telefonu,koristis ga vec neko vreme pa me zanima baterija,kamera,tt kako radi.
 
Ja sam za sad prezadovoljan, baterija 2 dana mog koriscenja, kamera je sasvim solidna, mnogo bolja nego sto mi je bila na LG L9ii, za video snimanje sam stavio Camera MX program i on radi mnogo bolje od fabrickog, fabricki zna da zasecka kad je mracno u sobi, i ovaj omogucava snimanje na karticu.
Brz je, nemam usporenja i posto sam ga nakrcao programima. Probao sam i novi Mortal Kombat X i radi odlicno, mada ne igram igrice nesto ali sam ga instalirao da vidim kako ce da ga pokrene.
Neznam samo sta znaci tt?
 
Tapatalk secka na svakom telefonu jer je aplikacija katastrofa.
 
Odgledah,kada je uzeo ono maceto prevrnuh se :) bog
 
Gledao sam dosta njegovih klipova.. Koliko sam ispratio on je poceo ovim poslom na youtube da se bavi kada je pre dosta god okacio neki klip iz striptiz kluba.. Posle mesec dana ga zvao ortak i javio mu da njegov klip ima preko milion pregleda :) i tako se upustio u avanturu sa youtube.

U stvarnom zivotu je klasicni geto crnja koji se bavi sljakom za minimalac,ali opet vozi bmw m5 :)

I da,njegovi klipovi gde testira alkohol i opisuje air jordan patike su mnogo bolji nego opisi telefona.. Da ne pricam o njegovim live emisijama amazon warrior[emoji23]

[youtube]kA0iIL0_iQ0[/youtube]

Meni jedan od omiljenih klipova ;)
 
Poslednja izmena:
Pozdrav ljudi,napokon mi je stigao telefon,bela verzija,oxygen 2.1.2,kako da apdejtujem na noviju verziju i koju vi koristite trenutno?
 
Idi u Settings nađi gde je update i proveri da li ima.
 
Nazad
Vrh Dno