Šta je novo?

Oneplus Nord 3

Kako bi ocenili ovaj telefon u poređenju sa edge 40? Razmišljam između ta 2 telefona, cena na kp je slična 430e. Kakva je softverska podrška za OnePlus? Do sad se nisam nikad susretao sa tim telefonima a vidim da je po specifikacijama dosta sličan edge 40. I koliko sam razumeo zvanične prodaje u Srbiji nema?
 
Što bi se u mome selo reklo "ko' du*e i oko".
Nord 3 je klasa iznad Edge 40 što se SoC-a tiče. Ostalo je +- za oba telefona. Ako voliš manji telefon nećeš pogrešiti sa Edge 40. Ako voliš veći ekran onda, svakako, Nord 3.
 
Lik sa kp sto prodaje valjda samo oneplus kaže da prekid uvoza sa Madjarskom prosli put trajao deset nedelja 🤔
 
I, jel stigao telefon nekom, sve ok kod preprodavaca?
Vidim da ga imaju po oglasima ali pitanje da li je zaista i dostupan…
 
Ih, pa preprodavci su ga imali po oglasima i pre nego što ga je sam 1+ imao...
Evo, imam ja na oglasima iPhone 15, cena povoljna... :)
Pozdrav
 
To je klasična pretprodaja, ništa čudno. Asus na svom zvaničnom sajtu ima Zenfone 10 i piše "na stanju" a stiže im tek krajem jula/početkom avgusta...
 
Prvi utisci, poredjenja sa Nord 2? Ne sumnjam da je osjetan prelaz...
 
Ok je,brz je,al dobro nisam bas sasvim zadovoljan sa brzinom i animacijama (0.5 i off probano) prethodni s23+ i xiaomi 13 su bez mane,nije za poredjenje naravno,ali koliko kosta ok je.
 
Poprilicno se greje samo u chromu.
 
Poslednja izmena:
Jel' možeš da probaš VoLTE - konkretno me interesuje Yettel, ali čiji god broj da imaš, probaj ako možeš.
'Fala unapred
Pozdrav
 
Imam Nord (onaj prvi), sa kojim sam zadovoljan, sad će tri pune godine, pa je vreme da se polako rastajemo.
Nego imam još par pitanja:
  • koja je verzija telefona (global ili Indija), sa neke mreže ili ne?
  • koliko prostora je korisniku na raspolaganju? Ovaj moj je 8/128, pa ne znam da li da ciljam verziju od 16/256 ili ne. Malo mi glupo da 3 godine kasnije uzimam telefon sa isto prostora kao i prethodni, ipak treba da potraje bar par godina...
Pozdrav
 
Daj neku sliku samog telefona, iz ruke. Na onim recenzijama svi imaju plavi, mene baš zanima sivi
 
Nemam nicim drugim da slikam,imas na youtube unboxing sivog.
 
Ja mislim da nema greske sa Nord 3, moze biti samo bolji od i ovako odlicnog Nord 2.
 
To je onda više do samo Androida nego do telefona. Čitao sam kako su ljudi dobili neke zelene linije po ekranu posle poslednjeg apdejta ali ne znam ko je sve zahvaćen
 
Nazad
Vrh Dno