Šta je novo?

Oneplus 8 / Pro

Kako su nas lako navikli da kažemo "sasvim korektno" za 1000e. Jeste, biće bolji telefon od koječega, i sam bih pre dao za ovaj nego druge neke - ali korektno je daleko od korektnog već godinama.
 
Sve sve.. Ali zašto rupa...
Hvala bogu 7t pro je i dalje odlična kupovina

Sent from my OnePlus 7T Pro using Tapatalk
 
Kako su nas lako navikli da kažemo "sasvim korektno" za 1000e. Jeste, biće bolji telefon od koječega, i sam bih pre dao za ovaj nego druge neke - ali korektno je daleko od korektnog već godinama.
Istina..
Ali uvek pre ovaj pro za 900e nego s20 ultra za 1200e.
Mada ako se misli o brzoj prodaji onda je mozda i bolja ultra , a ako se namerava korišćenje 2+ godine onda deluje da je op8pro bolja kupovina.

Ako se porede uk cene sa Eu cenama onda ce pro u bazicnoj varijanti kostati 899e na sajtu oneplusa
Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Šta čini €100 razlike. Vučko taman u Maju da uplati [emoji16]

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Kad je xiaomijevcima dobro 1000e treba da nam je jasno koliko je sati. [emoji28][emoji1787]
Nenormalne cene svakako ali biće odličan telefon. Od mene neće videti te pare jer ne želim da podržim pumpanje cena za svake godine sve manje i manje poboljšanje.
 
Ne znam na koga se to odnosilo ali se zna da sam ja ovde mozda i najveci protivnik xiaomija , postali su isti ako ne i gori od Huawei.
Ni oppo nije bolji , ave su to isti Kinezi ali ako nista oneplus ima devove da sw isprati mobove koje izbacuje.

I ja bih voleo da kupujem telefon koji nije kineski , ali alternativa je jeziva , apple i exynos :)

Za ovu cenu se zahvalite jabuci i Samsungu a onda na poslednjem mestu Kinezima.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Istina..
Ali uvek pre ovaj pro za 900e nego s20 ultra za 1200e.
Mada ako se misli o brzoj prodaji onda je mozda i bolja ultra , a ako se namerava korišćenje 2+ godine onda deluje da je op8pro bolja kupovina.

Ko misli da koristi telefon 2+ godine, neka obavezno racuna zamenu baterije, a kako ovde naci originalnu bateriju i dobar servis...
 
Kako su nas lako navikli da kažemo "sasvim korektno" za 1000e. Jeste, biće bolji telefon od koječega, i sam bih pre dao za ovaj nego druge neke - ali korektno je daleko od korektnog već godinama.
+1

Sve dok kupci prihvataju ovakve cijene kao korektne, jasno je da još nismo ni blizu plafona. Već duže vrijeme inovacije i poboljšanja u mobilnoj industriji ne prate srazmjerno rast cijena, koje se prije svega budže marketingom.

Konkretno u slučaju OP-a, red je da napokon izbace vrhunsku kameru, koja će biti makar približno na nivou glavnih igrača.

Sent from my HTC U11 using Tapatalk
 
Ko misli da koristi telefon 2+ godine, neka obavezno racuna zamenu baterije, a kako ovde naci originalnu bateriju i dobar servis...

Uzeo OP3 2016, sad ga koristi burazer kao zamenu. Bez problema izgura dan, a konstantno je na discordu i sl. aplikacija zbog posla.
 
Ko misli da koristi telefon 2+ godine, neka obavezno racuna zamenu baterije, a kako ovde naci originalnu bateriju i dobar servis...
Ja našao za 7pro. Neću naravno još uzimati ali jeste komplikovano. Poljska - Mađarska - Srbija. S tim što imam prijatelja u Madjarskoj. Ostaje pitanje servisa.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
175k ljudi gleda launch event.

Čisto poređenja radi, zanima me koliko ljudi u proseku gleda Samsung ili Huawei launch događaje?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
250-400k otprilike koliko se sećam.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Aha, fino.

Što bi rekao Toma grobar: "Poraslo dete, osamostalilo se..." [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ovo za bateriju je glupost. Moj 5T i dalje gura dan a baš ga njakam. [emoji4]

8 Pro je odličan, lomim se između njega i 7T Pro.
 
Poslednja izmena:
Nema sta da se lomis , 8pro je dosta bolji :) jedino što je i nešto skuplji :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ako keš nije problem, idi na 8 pro. Mislim da im je to prvi pravi flagship.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
A zašto predstavljaju Samsung S10? Kad će One+8?

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 
Nema zakržljalog exinosa, fejk boja i seckanja kod ulaženja/izlaženja u meni. To je bilo pre godinu dana.

Sent from my GM1910 using Tapatalk
 
Kako nazivaju običnu osmicu na prezentaciji "Compact Beast" koji ima samo 6.55' [emoji23]

Sent from my Oneplus 7 using Tapatalk
 
Obična 8 je totalno nebitna.. pitanje zašto su je i izbacili :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Previše zakrivljen ekran, plus bunar...
Zelena boja je top. Cene solidne.
Šteta što su solidno zakinuli običan model.
 
Obična 8 je totalno nebitna.. pitanje zašto su je i izbacili :)

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Realno nebitan, nadam se da ću biti iste sreće kao i kada sam uzimao OP 7 koji je isto nebitan model, za ispod 400e 8/256 vakum kod Rusa, nadam se i za osmicu za 3-4 meseca ispod 400 kod njih što je realno odlična kupovina koliko god model nebitan bio [emoji16]

Sent from my Oneplus 7 using Tapatalk
 
Sada ostaje cekalica da vidimo da li ce Peca mozda javiti na YouTube kanalu da dolazi do nekog od naših operatera.. :/


Au samo ruzni zeleni za 900e.. zato i ne gotivim kineze između ostalog.. kakvi paceri

[YouTube]3b2wvowHeDE[/YouTube]


Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Moraće da radi jedan plavi op8 pro. [emoji41]

Sent from my SM-G973U using Tapatalk
 
Nije valjda da nema crne?
Ova zelena mi se uopste ne svidja.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока
 
Ne.. crni i onaj lepi plavi samo u 12/256. Klasicni kinezi

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Zeleni bas lep.
Jok, najbolje da svaki proizvodjac ima tri standardne boje koje vrti svake godine.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno