Šta je novo?

OnePlus 11 Pro

ПФКСРБ

Poštovan
Učlanjen(a)
09.08.2020
Poruke
135
Poena
60
Moja oprema  
Mobilni telefon
Xiaomi Mi 9 lite
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Могућ изглед и спецификације OnePlus 11 Pro телефона...
Извор
 

Prilozi

  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    248.6 KB · Pregleda: 59
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    54.2 KB · Pregleda: 53
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    29.1 KB · Pregleda: 58
  • oneplus-11-pro-r1.jpg
    oneplus-11-pro-r1.jpg
    33.4 KB · Pregleda: 55
Kada su budu vratili koreina mislim na OxygenOS onda cu ih uzeti ponovo u obzir.
Meni su uvek bili simptaicni sa svojim software-skim resenjima,ali su se onda nekako "komercijalizovali" i sve je izggubilo draz.
Sada mi nekako lice na lose Samsung klona. Realno bili su prvi koji su uveli 90MHz ekran,bili medju prvim sa brutalnim punjacima, a sada.... (truba)
 
A moguce je i da ne izadje uopste. Po mnogima je OnePlus 7 Pro poslednji pravi OnePlus.
 
Bez OxygenOS nema smisla uzimati u obzir nove Oneplus telefone.
 
Treći ili četvrti deo nastavka filma kako je propao 1+. Kad smo došli do momenta da Samsung ima najfluidniji UI i još daje 3 godina software update... Motaj kablove, gasi firmu, sent from my Oneplus 7 Pro.
 
The unbendable.
 
Asus sad ima softver koji je prilično sličan Oxygenu, ja praktično nisam osetio prelazak sa OP6 na Zenfone 9.
 

Sve po malo bolje, nista spec, kao i kod ostalih proizvođača, da hoće tu kameru vise utegnuti, ipak je njihov OS i dalje posle Pixela najfluidniji i ima dovoljno opcija.
 
Rekao bih da je Realme UI egal, Nothing je tu negde. Nije više ništa posebno njihov UI kad su svi proizvođači na tom polju dosta napredovali.
Meni 11 deluje jeftino, pogotovo u poređenju sa Vivo X90 serijom iako slično izgledaju.
 
Za ove pare je odličan. U Evropi teško da će biti ispod 800e što je preskupo za 1+.
Verovatno će se utopiti u Oppo u nekom trenutku. Ja bih radije da vidim sve Oppo modele u Evropi nego 1+.😁
 
Odlicne cene u Kini! Globalno ce biti predstavljen 07. februara i osnovna verzija od 12/256GB sigurno nece biti ispod 700-750e.
 
Predsednik OnePlus-a je izjavio da nece biti OnePlus 11 Pro modela.

https://timesofindia.indiatimes.com...aunch-oneplus-11-pro/articleshow/96769982.cms

U martu ce biti tri godine kako koristim OnePlus 7 Pro, sa OxygenOS 11 je to bio najbolji telefon koji sam ikada imao. Sve ispeglano, pregrst opcija, radio je kao podmazan. Sa OxygenOs 12 su vec poceli problemi sa softverom, dok je OxygenOS 13 bukvalno unistio telefon. Iako je OnePlus 11 dobar na papiru, mislim da cu ih zaobici iz razloga sto nisu vise ono sto su bili...
 
Predsednik OnePlus-a je izjavio da nece biti OnePlus 11 Pro modela.

https://timesofindia.indiatimes.com...aunch-oneplus-11-pro/articleshow/96769982.cms

U martu ce biti tri godine kako koristim OnePlus 7 Pro, sa OxygenOS 11 je to bio najbolji telefon koji sam ikada imao. Sve ispeglano, pregrst opcija, radio je kao podmazan. Sa OxygenOs 12 su vec poceli problemi sa softverom, dok je OxygenOS 13 bukvalno unistio telefon. Iako je OnePlus 11 dobar na papiru, mislim da cu ih zaobici iz razloga sto nisu vise ono sto su bili...
Da li si radio fabrički reset telefona kada si prelazio sa jednog na drugi android? Mislim na verzije. Preporuka je da se odradi i obično uređaj tada bolje radi.
 
Da li si radio fabrički reset telefona kada si prelazio sa jednog na drugi android? Mislim na verzije. Preporuka je da se odradi i obično uređaj tada bolje radi.
Nisam, prevashodno sto bih izgubio dva dana na ponovnom podesavanju svih aplikacija koje imam. :) Ali hvala na savetu, odradicu factory reset cim budem imao visak vremena.
 




The phone goes on pre-order from today, starting at 830€ for the 8/128GB model, and 900€ for the 16/256GB variant. Shipments begin on February 16.

We are coming out with just one product, and we're making it the best we can.

900€ za SD 8 Gen 2 u kombinaciji sa 5000 mAh i 100W punjačem u kutiji, nije loše za Evropu! :)
 
Poslednja izmena:
Pusti USA to je posebna priča i tržište, koji telefon možeš da kupiš u Evropi sa ovakvim hardverom za 830/900€ ?

Pixel je bukvalno od pre par meseci legalno samo na par tržišta u Evropi...
 
Poslednja izmena:
Pa i dalje p7pro..
Naravno pričamo o tržištima a ne o pokušajima istih
 
Nema tu više lepote Oxygena što je nekad bilo, baš mi krivo.
 
Haha, uzmes dva za Ultru. Oxygen/Color radi k'o sat, nema mane, bolje nego OneUi. Kome nije kamera prioritet, bolje uzeti ovo nego Ultru ili Pixel ( i biti nedostupan ili freeze :)
 
OS je ok, više ljudi gledaju kameru koja je kod OnePlus modela uvek bila korak iza u odnosu na flagship konkurenciju...
 
Imao sam nekoliko OnePlus telefona i kamere su uvek bile prosečne, progledao sa Pixelom.
 
Poslednja izmena:
U Evropi uz Pre - order ide na poklon B&O A1 2nd Gen zvučnik ili OnePlus Buds Pro 2. Dobra ponuda.
 
U hr je cena 899e za 16/256GB, kod nas je jos nema.
 
Šta bi pre kupili, 10 Pro ili 11, ako izuzmemo novi Snapdragon? Meni outsideru kao da je kamera na 10 Pro bolja.
 
Nazad
Vrh Dno