Šta je novo?

OnePlus 11 Pro

Totalno različite dimenzije uredjaja. Nisu za poredjenje.
 
A koliko oneplus daje za ovaj model azuriranja androida i sigurnosti?
I kakvi su sa azuriranjima, da li kasne?
Kao sto je ivanbass 1 rekao, 4 godina Android verzija i 5 godina sigurnosnih zakrpi. Bilo je vec 2-3 azuziranja, sad sto se kasnjenja tice ne znam jer nisam uporedjivao sa drugim proizvodjacima, nije mi bas to toliko bitno. :)
 
Ma bitno da ce doci azuriranje, hardver je vrh i trajace dugo, to je sigurno. Autonomija odlicna.

Softver iako nije stock Android niti zauzima mnogo prostora, od bloata nema nista koliko vidim, dosta bolja prica nego Xiaomi.
 

Prilozi

  • Screenshot_2023-07-17-00-06-31-09_0ba066473b79d6e213a1f6f52505e2ee.jpg
    Screenshot_2023-07-17-00-06-31-09_0ba066473b79d6e213a1f6f52505e2ee.jpg
    50 KB · Pregleda: 55
Za sada jedina mana telefonu koju sam nasao je da na automatskom osvetljenju hoce da obori dosta osvetljenje. Sve osim toga mi je vrh, kameru nisam nesto posebno testirao, okinuo par slika i cini mi se da je i to ok.

Sve u svemu mislim da je bolje sto sam uzeo to nego S23 Ultra koji je bio druga opcija 😁

Inace dimenzije iste kao OP8 koji imam sluzbeni, mislio sam da ce veci biti.
 
koliko godina daju nadogradnju ya ovaj model
 
Jel toliko tesko procitati barem 10 poruka unazad 😂

Trebalo bi 4 android verzije i 5 godina sigurnosnih "zakrpa".
 
S23 Ultra je top, ali jeste i skuplji. E sad, ima tu vise razlike od same brzine punjenja i nedostatka wireless punjenja. Jeste 23U skuplji, ali donosi sa sobom dobar i stabilan UI, wireless punjenje i Dex. Kome ovo nije bitno, super jer ce dobiti brutalan telefon sa ne tako velik novac i jos ce ustedeti razliku u ceni koliko je skuplja 23Ultra.
 
Ne znam koliko bih mogao softver da navedem kao prednost kod Samsunga u odnosu na OP. Ovaj softver je utegnut odlicno i minimalan.
 
Gde kupiti ovaj tel za pristojan novac...mislim ako je jedina opcija KP ok
 
Ajde odradi neki video ili jos par slika. Pa okaci. Drugar gleda da li uzme 11 ili s23u.
 
Ja imam tu masku za Nord 2T i tvrdim da je to najbolja maska koju sam imao na bilo kom telefonu
 
Gde je uzeti?
 
Poslednja izmena:
Molim vas dajte neku preporuku za zaštitu ekrana. Koju i gde kupiti?
 
19 septembra stigao update sa avgustovskom zakrpom, sjajno 😂

Najava je bila za OxygenOS 14 (Android 14) da bude 25 septembra. S obzirom da je i Android 14 odlozen, sumnjam da ce pustiti jos jedan update u razmaku od 7 dan.
 
OxygenOS 14 odlican. Klizi, ram menadzment dobar, autonomija vrhunska. Skoro 24h na bateriji, oko 3h SoT, 44% ostalo.
 

Prilozi

  • 1000004369.jpg
    1000004369.jpg
    51.3 KB · Pregleda: 19
OxygenOS 14 odlican. Klizi, ram menadzment dobar, autonomija vrhunska. Skoro 24h na bateriji, oko 3h SoT, 44% ostalo.
I meni odlicno radi, ali sam imao problema sa kamerom, tj sa snimanjem videa. Kada podesim podesim na 1080 60fps, video secka, posle restarta je radio normalno, nisam skoro snimao da testiram ponovo. Takodje, da li je na OxygenOS 13 postojao zoom na selfie kameri, jer sada nema?
 
OxygenOS 14 odlican. Klizi, ram menadzment dobar, autonomija vrhunska. Skoro 24h na bateriji, oko 3h SoT, 44% ostalo.
Ne znam da li si tad punio bateriju sa njegovim brzim 100W punjacem, ako jesi probaj da napunis telefon sa nekim od 20-30W i baterija ce ti biti jos bolja.
 
Samo original punjac i kabl koristim za ovaj telefon. Imam utisak da je vremenom autonomija sve bolja i bolja.

Trajace ovaj telefon, samo da ga vremenom ne osakate softverski.
 
Da se vratim na prethodnu poruku :D

Telefonu je puklo zadnje staklo. Padao je ali je uvek bio u maski i to poprilicno kabastoj. Imao je i par "ozbiljnih" padova.

Sada vidim na forumima da je to cest problem, izgleda da ima neku gresku u dizajnu i da cesto pukne zadnje staklo na istom delu gde i meni, gde je kamera modul u kontaktu sa staklom.
 
Meni se pre xy godina desilo na staroj Xperia Z5 Compact da preko noći dok je bio na punjaču na kožnom taburiću puklo zadnje staklo. Dal od grejanja nemam pojma... Mali off ali setih se toga 😅
 
Da se vratim na prethodnu poruku :D

Telefonu je puklo zadnje staklo. Padao je ali je uvek bio u maski i to poprilicno kabastoj. Imao je i par "ozbiljnih" padova.

Sada vidim na forumima da je to cest problem, izgleda da ima neku gresku u dizajnu i da cesto pukne zadnje staklo na istom delu gde i meni, gde je kamera modul u kontaktu sa staklom.
Koje je boje? Jel crni isto ima iza staklo?
 
Nazad
Vrh Dno