Šta je novo?

omiljene igrice sa automata : ))

Ha,cuveni Mustafa (tako smo mi zvali Cadilacs and Dinosaurus),meni je trebalo 5 zetona da je obrnem,stim sto sa jednim predjem 60 % igre.Skoro sam igrao Earthworm Jim 2 i to na originalnoj Sega Megi ,neopisiv uzitak :).
I da ,aktuelan je bio Metal Slug 1 ili 2 zato sto je rekord na aparatu ostao upisan i kad se aparat iskljuci,pa su se svi utrkivali za potpis.
 
Poslednja izmena:
...jao...ova mi tema treba :) . Trazim jednu igricu godinama i nikako da se setim ni detalja ni imena.
U pitanju je neka avantura. Na aparatu postoje 2 igre...jedna je neki shit (vozis se u onim rudarskim kolicima kao i pucas...tako nekako) a druga igra je ona koju ja trazim. Lik je neki elf/vilenjak ili sta vec...secam se jos samo da je cela igra sa fantasticnom grafikom za ono doba i da je cela u nekom dream fazonu (vilenjaci,piramide,oblacici ;) , ubijas neke polumesece i sl...).
Pomagajteeee :(

Da nije Flink mozda?

[YOUTUBE]VgseYSBMOa8[/YOUTUBE]
 
Ha,cuveni Mustafa (tako smo mi zvali Cadilacs and Dinosaurus),meni je trebalo 5 zetona da je obrnem,stim sto sa jednim predjem 60 % igre.Skoro sam igrao Earthworm Jim 2 i to na originalnoj Sega Megi ,neopisiv uzitak :).
I da ,aktuelan je bio Metal Slug 1 ili 2 zato sto je rekord na aparatu ostao upisan i kad se aparat iskljuci,pa su se svi utrkivali za potpis.

Metal Slug......ehhhhhh...to je bila igrica... Pre par godina sam skidao neke emulatore, i živ se izigrao sa Metal Slugom (istina, to na PC-u nije taj užitak ni u kom slučaju)
 
Igrao sam jednu igricu non stop. Neki mali decak je dole i puca sa nekim uzetima u balone koji su gore. E sada kada pukne jedan on se rastvori na manje i mora njih. Nikako da se setim imena. A rado bih to odigrao na nekom emulatoru. Help plz :)
 
Igrao sam jednu igricu non stop. Neki mali decak je dole i puca sa nekim uzetima u balone koji su gore. E sada kada pukne jedan on se rastvori na manje i mora njih. Nikako da se setim imena. A rado bih to odigrao na nekom emulatoru. Help plz :)

Pang?
 
pang. imas pang jedan, koji zapravo jedini i ima smisla, drugi i treci deo su samo bezveze pokusaji da se napravi nesto slicno. pang jedan je zapravo zanimljiviji i bolji za igranje od 2 i 3.
 
Nije. Glavni lik je panker sa chirokanom. Koliko se secam izvedba je bila kompletno 2D, znaci nisi mogao da se kreces gore dole po nivou. Tacnije izvedba je kao platformska igra :D

Secam se da si mogao usput tokom nivoa da iscupas semafor i da mlatis likove...


Mislis na Crude Buster?

 
Igrao sam jednu igricu non stop. Neki mali decak je dole i puca sa nekim uzetima u balone koji su gore. E sada kada pukne jedan on se rastvori na manje i mora njih. Nikako da se setim imena. A rado bih to odigrao na nekom emulatoru. Help plz :)
legendarni Pang
... dva zetona i nema me ceo dan,)

[YOUTUBE]yEocOeBosWc[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Da nije Flink mozda?

[YOUTUBE]VgseYSBMOa8[/YOUTUBE]

nije :( . Ova sto mene interesuje ima dosta bolju grafiku i tecniji gameplay...brze animacije. Igrala se na automatima...bile su 2 igre u jednoj....tolko se secam :(

ako je neko iz nisa...kod vozdove skole (kod ulaza ka domu zdravlja) u fliperani je bila ova igrica....mozda se neko seti :(
 
ljudi da li neko zna kako se zove ona igra,tj. pucacina iz helikoptera,ima plavi i crveni???? kako sam samo lomio dzojsik na aparatima za 1.maj ...:smoke:
 
Sirok pojam, daj jos neke detalje. Da nije Raiden?

[YOUTUBE]nNbjS2NjO_g[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Raiden su dva avijoncheta, a ne helikopteri :)
 
Znam ali i secanja iz mladosti nisu uvek najtacnija :D
 
Poslednja izmena:
eeeeeeeeeeeee ta TWIN COBRA!!!! ludilo,kao i Dragon Ninja... :)
 
covece pa da li je nekako moguce da se kupi taj aparat ako ga jos imaju??? :eyebrows: probacu na limundo!!!
 
Trazim igru sa automata, zanr je puzzle, nivoi su staticki, dobijes odredjeni broj kockica razbacanih po tabli, a na svakoj od njih neki simbol tipa dijamant, krug, srce vise se ni ne secam. Igrac upravlja sa nekim da kazem nisanom i dzojstikom pomera nisan po tabli, kad dodjes na kocku pritisnes dugme da je nisan uhvati i tek onda mozes da je pomeras levo desno, kad se ta kockica spoji sa istim znakom ili vise istih ona nestaje, cilj je naravno ocistiti celu tablu da ne ostane ni jedna kocka.
 
Ma jok, nista slicno, ovo su kocke (mi ih vidimo kao kvadratice), pomeras ih levo desno, u nekim nivoima ima i lift itd.

Edit: Evo nasao sam jednu od varijacija te igre, koncept je kao i ovde


Edit2: Evo i igre na koju sam mislio :)



Edit3: Ima igra za iPhone zove se Aquazzle
 
Poslednja izmena:
Flipull?
flipull.gif
........ok sad vidim da nije to to.
Trazim igru sa automata, zanr je puzzle, nivoi su staticki, dobijes odredjeni broj kockica razbacanih po tabli, a na svakoj od njih neki simbol tipa dijamant, krug, srce vise se ni ne secam. Igrac upravlja sa nekim da kazem nisanom i dzojstikom pomera nisan po tabli, kad dodjes na kocku pritisnes dugme da je nisan uhvati i tek onda mozes da je pomeras levo desno, kad se ta kockica spoji sa istim znakom ili vise istih ona nestaje, cilj je naravno ocistiti celu tablu da ne ostane ni jedna kocka.
 
Poslednja izmena:
Kad se vec podsecamo igara iz mladosti. ...... Da li je neko igrao Operation Wolf, sa sve UZIjem umesto palice i tastera ?
Za podsecanje:
http://www.arcade-museum.com/game_detail.php?game_id=8927

To mi je bila jedna od najomiljenijih, sad igram nesto slicno tome na wii-u,ali nemam uzi :d

Nego
da li se secate igre, sa autima, skupljaju se razni "power-up"-ovi, kad pokupis neki, auto promeni boju i dobije pucaljku ili krila....
taj automat je bio na Kopaoniku u hotelu Junior,igrao sam ga '92 i '93, nigde vise nisam video tu igru.
uff kad se samo setim
 
Kad se vec podsecamo igara iz mladosti. Jel bese sa Haggardom i kompanijom na bonus nivoima razbijas automobil ?
Inace Toki je neprevazidjen. Da li je neko igrao Operation Wolf, sa sve UZIjem umesto palice i tastera ?
Za podsecanje:
http://www.arcade-museum.com/game_detail.php?game_id=8927


Pikao sam ja Operation Wolf, baaaaš davno, sa uzijem na Novom Beogradu na mestu gde je sad Immo Centar. Na jednoj mašini u Sutomoru pre 15 godina igram i malo malo pa me opeče struja, ali sam nastavljao da igram svejedno :D

Svi redom su bežali od te mašine :D
 
To mi je bila jedna od najomiljenijih, sad igram nesto slicno tome na wii-u,ali nemam uzi :d

Nego
da li se secate igre, sa autima, skupljaju se razni "power-up"-ovi, kad pokupis neki, auto promeni boju i dobije pucaljku ili krila....
taj automat je bio na Kopaoniku u hotelu Junior,igrao sam ga '92 i '93, nigde vise nisam video tu igru.
uff kad se samo setim

dal me zezas da i ti pamtis tu igru ???? upravo je i ja iz istog hotela iz iste godine pamtim! rekreaivna nastava 3-4 razred, jaoooooooo

covece, nisu mi je nasli ni ovi sa emuglx, a pritom tamo ima likova sa po 17 GB rom-ova ...

dobijas power up-ove, pa pucas, pa mozes i da skocis sa autom, pa onda ima nivo sa rupama na mostu, show igra!
 
iz koje perspektive gledas kola?mozes li birati koja ces da vozis?da li je ekran horizontalan ili vertikalan?
 
gledas aute odozgor'. ne secam se dal moz da biras, valjda tri auta standard za mame igre.
 
Nazad
Vrh Dno