Šta je novo?

Old Style igre

blue

Čuven
Učlanjen(a)
12.03.2002
Poruke
2,890
Poena
785
Moja oprema  
Laptop
HP 250 G7
Tablet
Realme Pad
Mobilni telefon
Huawei P30 Pro 6/128
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Jednom starijem gospodinu treba da spakujem komp koji će biti povezan na TV. Namena gledanje filmova, serija i zezanje po netu. Ali i igranje "starih" igara. Koliko sam skontao ništa komplikovano ne dolazi u obzir. Znači nove verzije space invadersa i sl. arkadnih hitova. Isto dolazi u obzir nešto tipa Beach Head 2002. Znači igre kod kojih treba da se koristi što manje tastera (miš i eventualno strelice) ali da podržavaju neke jače rezolucije (LG 55" FHD LED). Dajte preporuke.
 
Zuma,Plants vs. Zombies,World of Goo
 
Treba mi neka pucacina
 
Serious Sam, Soldier of Fortune, stariji CoD,... :)
 
BroForce.

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk
 
Double Dragon Neon

Za navedene igre i ne treba grafika. Radiće savim dobro i na integrisanoj.
 
crash team racing, commandos, mob rule, quake, super mario xD
 
Ju! Naopako... Mafia (prvi deo). Obavezno! :)
Sad vidim da treba da bude opustena igra.. Onda nikako Mafia. :D
Azada i 4Elements. :)
 
Poslednja izmena:
Igram ja owlboy :D mnogo dobra igra mislim da su je pravili 10 godina ali sjajno je ispala nema bug-ova i jako je zanimljiva...
Sto je najzesce sa mojom konfiguracijom sam probao Witcher 3 i jos neke jake igre ali owlboy mi se eto vise dopala :)...

Inace moje preporuke Half life 2 i njegovi nastavci onda Dark Messiah Might and Magic i naravno Timeshift i F.E.A.R.

[YOUTUBE]RTnT2_13KRc[/YOUTUBE]
 
Poslednja izmena:
Najbolje cetiri "starije" pucacine koje cu ja da pamtim i kojih cu se sa zadovoljstvom uvek prisecati su cod 2, doom 3, far cry i naravno prey. Igrice koje su po meni bile izvan svog vremena ne samo graficki vec i samom pricom koje su imale..
 
Kul je ova tema, samo vidim da se inicijator teme uopste ne javlja, samo mozda zbog toga sto je trazio preporuke za: "Znači nove verzije space invadersa i sl. arkadnih hitova."

a dobio FPS shootere, zatim igre gde je potrebno pratiti pricu, i slicno.
 
Promaseni odgovori za 90%. U pitanju je stariji gospodin. Za njega su sve igre tipa COD, MOH, Max Payne i sl. novotarije. Zahtevaju preveliku kordinaciju tastature i misa. Lik hoce igre tipa Asteroid, Space Invaders, Beachhead... Samo u novom ruhu. Znaci umesto Space Invaders tu je Chicken Invaders, Beachead je osvezen verzijom Beachead 2002 itd. Odgovaralo bi mu i nesto tipa Tme Crisis sa Playstation konzola, Hous Of The Dead sa Sega Dreamcast i sl. poluskriptovane igre gde vuce nisan i nista vise. Znaci sta od toga ima za PC.
 
Moj matori ima 60 dina i pika sve najnovije fps-ove, sta god mu dam melje. Kad nema nista aktuelno od single player fps-a onda pika sa mnom Planetside 2 online :D Nema igre koju nije presao, u zadnjih 10 godina. A ceo zivot nije prisao video igrama, tek eto zadnjih deset godina se ukljucio u celu spiku.
 
eeeee, tvoj matori je cool. kao i ćale mog sinca :))))
 
Hejehe. Jeste [emoji6][emoji16]


Sent from my iPhone SE using Tapatalk
 
Meni su recimo ove starine oduvek bile QL, a pošto sam pomalo nostalgičan a i sve manje vremena imam za video igre, znači u toj nekoj "casual" varijanti obično zaigram Scramble ili nešto sa ove liste uz naravno Pinball Aracade. ,)

Screen Shot 2017-08-19 at 9.56.39 PM.png
Screen Shot 2017-08-19 at 9.57.27 PM.png
Screen Shot 2017-08-19 at 9.58.01 PM.png
Screen Shot 2017-08-19 at 9.58.32 PM.png
Screen Shot 2017-08-19 at 10.01.14 PM.png
 
kako se zove ova druga igrica ova raketa to mi poznato tripujem da sam to igro ko klinac
 
jeste ovo sam igro al ja mislim na PC ili onoj fush segi sad sam pogledao youtube setio sam se onih retardiranih zelenih vaznemaskih brodovo sto idu gore dole onako degenericno ahhahaha sad mogu da priznam sebi da sam postoa matorac ahhahaha
 
Na spectrumu se zvala Penetrator, ne znam ko je koga kopirao.

Konami je izbacio Scramble 1981.godine. Ako ste igrali ove igre na računarima onda su to zasigurno bile konverzacije sa automata.
 
osim moon patrola, sve je to bilo toliko zajebano teško,
da će dotični stariji gospodin krv da propiša.
laše bi mu bilo, da dohvati miša :)
 
Nazad
Vrh Dno