Šta je novo?

Ogame Uni 6

vkozomar

Slavan
Učlanjen(a)
05.12.2005
Poruke
3,842
Poena
410
Danas u 12:00 je otvoren UNI 6 :cigar: :banana:
 
Mene interesuje sto je tako brzo izasao posle uni5??? Nego ja nepocinjem novi bar do 7 ili 8 (bolje na jednom biti medju prvih 100-200) nego na 10 univerzuma 1000 i neki ;o)

P.S. Za one koji neznaju radi se o ogame igrici a vise informacija ovde www.ogame.ba
 
Ma ko ce da igra u 600 univerzuma... Ja kada sam poceo da igram, bio sam 5.xxx user u uni1 i to je to :) nije bilo drugih univerzuma. I ko onda kaze da se ne moze stici daleko na listi cak i kada krenete malo kasnije? :)
 
meni je ok igra, ranije sam igrao www.fleetsofanarchy.com slicna igra, samo imas brod i postoje leveli umesto univerzuma.

Ogame je ok, samo mi nije intuitivan ili sto bi se reklo "userfriendly":smash:

izvrsio sam napad i voleo bih da znam sta se desilo posto nisam nista primetio brodovi su na broju.

malo mi je sturo, ili nisam dovoljno provalio.
dali moze da se napada drugi univerzum? rangiranje je po poenima ako sam dobro skontao? dobro bi bilo kad bi se poeni i planete mogli osvajati :-devil-:
voleo bih da se baci veci akcenat na flotu, da moze da se gradi i da ima exspirians koji jaca brodove koji se pridruze floti. da to bude jedna celina da moze da joj se da ime.
 
Poslednja izmena:
Drugi univerzum moze da se napada ako imas nalog u tom univerzumu. :d ;) Rangiranje je po poenima uz refresh na svakih 8h tj. u 00h, 08h i 16h GMT+01.

Nije sturo samo trebas da okusis "drogu".
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno