Šta je novo?

Prodajem/menjam Office Family share, iCloud+ slotovi, youtube slot

Oglas koji označava da se nešto prodaje ili menja za neku drugu stvar

euanknik

Slavan
Učlanjen(a)
14.12.2015
Poruke
1,305
Poena
205
1. Kao sto samo ime kaze, family share nov za Office.

https://www.microsoft.com/en-us/mic...mily/cfq7ttc0k5dm?activetab=pivot:overviewtab - dakle 2000din po clanu, ostalo je jos 4 slotova. Dobija se ceo ofis paket na cini mi se 3-4 uredjaja, 1TB storagea na OneDrive, i Skype minuti ako nisu izbacili. Izadje manje od 250din po mesecu sto je bagatela.

2. iCloud family share slot https://www.apple.com/family-sharing/. Radi se o shareu gde 2TB deli vise ucesnika, ali osim ako ne zivite tj zaradjujete od snimanja 4k60FPS Cinema Pro snimaka, necete sigurno da popunite kvotu. Share postoji vec duze od godinu dana, i statistika je takva da 2 clanova su na oko 70gb, dvoje oko 220gb. Naravno, isto kao i sa ofisom, nicemu od vasih podataka ne moze niko drugi iz sharea da pristupi, tako da tu nema brige. :)

Ostao je jos jedan slot za iCloud u trenutnoj grupi (u kojoj sam i ja)
Cena je 4000din za godinu dana, uz mogucnost da se, u skladu sa dogovorom ostalih clanova, takodje uzme i Apple Arcade ili TV+ ako neko voli.
Naravno, krajem sledece godine ce se revidirati ko je koliko koristio od tih 2TB, i onda priceovati accordingly, kako kazu Amerikanci, da ne bude da placa isto onaj sto koristi 600GB i onaj sto koristi 90GB.
Takodje, ako postoji interesovanje, moze formiranje posebne grupe za bench ortake (pustite PM), posto treba i majku koja ima 12PM 128GB da ubacim na iCloud share u dogledno vreme kad popuni(y)

3. Bonus, YouTube Premium slot (argentina), nesto mi je bagovao bio invite, pa sam popravio, cini mi se, kasnije, i sad radi lepo, cena simbolicnih 1500din za godinu dana, ide naravno i YouTube music, sve standardno.

Dogovor na PM, pa pustam WA/TG broj za dogovaranje na dalje.
 
Youtube otisso, ostaje jos 3 office slota i iCloud
 
iCloud u ovoj grupi otisao, ali napravljena nova grupa sa jos 4 slotova slobodnih, cena 3500din zbog pada kursa USD u medjuvremenu otkako je uplacen gift card. Znaci 3500 za godinu dana iCloud+, neograniceno sve, pa posle god dana revidiramo ako je neko trosio bas primetno vise od ostalih ili ponestaje prostora (ali smo svi na oko 700gb max u glavnoj grupi, tako da ne verujem da ce problema biti na duze).
 
Vrh Dno