Šta je novo?

Odmah bih uzeo ipod shuffle ali...

marko81

Slavan
Učlanjen(a)
15.12.2004
Poruke
132
Poena
319
Moj prvi izbor za kupovinu plejera je definitivno Ipod Shuffle 512MB. Savrseno mi pase po pitanju cene, kvaliteta, dizajna, dimenzija... Jedini ali i najveci problem u vezi sa njim mi je punjenje koje, koliko sam shvatio, je jedino moguce preko usb-a a to je smrt za putovanja. Zanima me da li postoji nekakav adapter za punjenje ili nekakva budzevina u stilu "uradi sam" kojom bih resio taj problem?
Ako ne postoji nikakvo resenje sta mislite o Creative Tx Se 512MB kao alternativi? Ima dobra ponuda na: http://www.multicom.co.yu/view_article.php?id=1680
Dolaze naravno i drugi predlozi u obzir u okviru tog nekog budzeta.
Ekran i radio mi nisu potrebni.
 
Upravo tako, "džabe" je i mislim da ne bi bio problem da se kupi...

Smešnom mi bilo letos kad sam taj adapter nisam dobio kada sam sebi uzeo Ipod Video, a dobio sam ga uz neki sestrin kung-fu all in one mp4 plejer :)...
 
Mozda retardirano pitanje ali da li su svi takvi adapteri univerzalni, odnosno da li sljakaju za bilo koji mp3 plejer (apple ili kung fu). Pitam to zbog napona i tih stvari jer stvarno nemam veze sa tim :shy:
I, moze li mi neko otkriti neku radnju u Beogradu gde bih mogao to da nadjem?

poz
 
Poslednja izmena:
Ako mislimo na isti model
http://www.macidol.com/assets/images/ipodshuffle_front.jpg

onda ti ja iz licnog iskustva govorim da je to obicno smece, jer sam ja promenio 3 primerka, od koja su dva bila u garanciji. Koji su minusi:
veoma kratko traje baterija; spor; izlizu se tipke nakon par sati; i sto je najjgore crkavaju nakon par meseci konstatne upotrebe; ne podnose vece temperature npr. duzu voznju autom
Koji su plusevi: Cena; dizajn; tezina;

Topla preporuka zaobidji!!!
 
Poslednja izmena:
Mozes da napravis sam svoj punjac ili iscimaj nekog ko zna nesto sitno oko elektronike.
Na ovom atachmentu se koristi baterija od 9V ali ti mozed da stavis neki punjac od mobilnog (vecina je oko 5V , moj punjac od motorole je 5,9V) , uglavnom odgovara ti da bude nesto vise od 5V zbog regulatora 7805 i tako , probaj ...

@frogman
Imam i ja Shuffle 1st gen. i odusevljen sam i zvukom o baterijom.Naravno slushke sam odmah zamenio za SonyE828(1000din.) a baterija drzi sigurno preko 12h tj. kao i bilo koji drugi player sa AAA baterijom. Sve u svemu odlican player , nemoj da plasis coveka:)
 

Prilozi

  • I-Hacked.com Taking Advantage Of Technology - iPod Shuffle Charger.zip
    126.8 KB · Pregleda: 69
Vrh Dno