Šta je novo?

Odgovor SBB-a na upload brzinu?

Zovi ih da se zalis , Ubijes 2 muve jednim udarcem :D
 
SBB od 1.3 primenjuje nove cene Total ADSL paketa- nadam se da se nece na tome i zavrsiti i da cemo i mi na kablu dobiti ubrzanje
 
2 IronSERB:

Pa normalno da je manji paket ako ne produžavaš ugovor. Ako ga produžiš ostaje 8Mb/s, šta je tu čudno.

Odakle vam to da se po isteku ugovora smanjuje brzina?
Ugovor se automatski produzava u roku od 15 dana.
 
SBB od 1.3 primenjuje nove cene Total ADSL paketa- nadam se da se nece na tome i zavrsiti i da cemo i mi na kablu dobiti ubrzanje

Nažalost, ne bih rekao da to ima veze sa SBB-om, nego sa generalnim povećanjem ADSL-a kod svih provajdera.
 
Hm... pa nisam bas siguran..... zar nije total adsl ustvari satelitski internet? Ili sam ja onda nesto pobrkao?

Pazi samo koja je promena.....

Total ADSL 1/128 - 1179 din postaje 1,5/256 za 1199 din

Total ADSL (4096/256)- 2.359din postaje 4/512 i to za 1799 din

Total ADSL PLUS (16384/768) 4719 din postaje 16/1 i to za 2999 din ( pojeftinjenje od 1700 din !?)

Sve cene su sa PDV-om.....

Naravno popusti i povecanja se znacajni zbog lose "pocetne osnove" ali nema veze opet idu ispod Telekomovih cena....
 
Poslednja izmena:
Odakle vam to da se po isteku ugovora smanjuje brzina?
Ugovor se automatski produzava u roku od 15 dana.

Korisnik sam datog paketa, i posle isteka ugovora smanjila se brzina, a posto sam uzeo mix paket, pocela je da se naplacuje i D3 usloga od 200 din , sto je u mix paketu bila besplatna, al eto posle isteka ugovora nije!
 
Meni je istekao ugovor u novembru ali i dalje mi je ista brzina i racun stize isto kao da je isti paket.
 
Odakle vam to da se po isteku ugovora smanjuje brzina?
Ugovor se automatski produzava u roku od 15 dana.

Takodje da potvrdim ovo, nedavno je trebalo da mi istekne ugovor (12 meseci) i kada sam otisao da vidim sta treba za produzetak lik u centrali mi je rekao da se ugovor automatski produzava za isti paket osim ako stranka ne zeli neku promenu ili raskid ali treba da najavi bar 15 dana ranije pre isteka prvobitnog ugovora.
 
Kako sam ja shvatio (što na osnovu već napisanog, a i s obzirom da sam korisnik SBB interneta):

Postpaid ugovori samo za internet na 12 meseci se automatski produžavaju za novih 12 meseci (ovo uostalom piše na papiru za izbor paketa koji se dobija uz ugovor).

S druge strane, ugovori za MIX na 24 meseci se ne produžavaju automatski i njih je potrebno otići i eksplicitno produžiti, jer u suprotnom vas vraćaju na običan postpaid ugovor za internet bez obaveze kontinualnog korišćenja.
 
Kako sam ja shvatio (što na osnovu već napisanog, a i s obzirom da sam korisnik SBB interneta):

Postpaid ugovori samo za internet na 12 meseci se automatski produžavaju za novih 12 meseci (ovo uostalom piše na papiru za izbor paketa koji se dobija uz ugovor).

S druge strane, ugovori za MIX na 24 meseci se ne produžavaju automatski i njih je potrebno otići i eksplicitno produžiti, jer u suprotnom vas vraćaju na običan postpaid ugovor za internet bez obaveze kontinualnog korišćenja.

U svakom slucaju, dok si pod ugovorom imas 8, kad nisi imas 4.Ja sam imao mix, pa se odma prekinuo ugovor. A ja ne zelim trenutno da budem u obavezi posto ce se nadam se javljati bolje prilike za internet, novi provajderi, nadam se bolji i od sbb i od telekoma.
 
Zovi ih da se zalis , Ubijes 2 muve jednim udarcem :D

Zbog toga sam i napustio SBB pre 4-5 godinam smučilo mi se konstantno dizanje TV pretplate, i tadašnja politika da se cena diže samo u "bogatijim krajevima", pa je u NS jedno vreme bila duplo skuplja nego u Leskovcu, pa čak i nešto skuplja nego u BG-u.

Što se tiče fisknog to i onako moram plaćati, pošto imam ukućane koji dnevno provedu sat do dva na telefonu..
 
otal ADSL 1/128 - 1179 din postaje 1,5/256 za 1199 din

Total ADSL (4096/256)- 2.359din postaje 4/512 i to za 1799 din

Total ADSL PLUS (16384/768) 4719 din postaje 16/1 i to za 2999 din ( pojeftinjenje od 1700 din !?)

Ova ponuda je mislim samo za korisnike Total TV-a, ne i kablovske...
 
Pa nije satelitski čim ima upload. Za dvosmjerni satelitski treba mnogo skupa oprema koja nema veze sa opremom za Total TV.
TotalNet je adsl internet za Totaltv korisnike i trenutno je ponudio najpovoljnije cene adsl interneta ali je uslov da imaš totaltv pretplatu.:type:

Ja sam prezadovoljna ovim novim cenama, a i internet radi super bez ikakvih problema.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno