Šta je novo?

Obicni multitasking phone

vizionar

Čuven
Učlanjen(a)
22.05.2002
Poruke
442
Poena
619
Interesuju me telefoni koji imaju nesto kao multitasking. Znam da pravi multitasking imaju samo symbian i win telefoni, ali njih iskljucujem iz ove price. Hteo bih "dummy" tel, ali koji npr moze pisati poruke i imati aktivan neki java program u isto vreme.
K750 bi trebao to moci preko onog svog tastera ispod displeya? Po opisima sam to zakljucio. Koji jos?
 
^^ da, u neku ruku: java aplikacija moze da se suspenduje dok se nesto drugo obavlja, ali ne mogu da rade 2 java aplikacije u isto vreme. A multitasking je i kad ti svira mjuza dok kucas poruku :)
 
RazbojNick je napisao(la):
A multitasking je i kad ti svira mjuza dok kucas poruku :)
Pa to moze i k700 :d!

A znate ono. sta je multitasking na Amigi? Igras igricu i jedes sendvic! :)
A na PC-ju? Radis u windowsu i places... :D
 
Symbian je poprilično "telefonast", tako da bih ga ja bez problema preporučio i "običnim" (da ne kažem "dumb") korisnicima. Vrlo lepo radi pos'o bez potrebe da se instalira bilo šta na njega. Predefinisan je vrlo zgodan za upotrebu i generalnu instalaciju i podešavanja - u stvari sasvim slično ostalim bazičnim podešavanjima.

WM slično tome, samo što je kod nas izbor sužen na sexualno zahtevne modele, poput MPx-ova. SMS i kontakti uopšte nisu ni na WM ni na Symbianu ništa dalje u opcijama od nekih manje customabilnih aparata. Druga je stvar što kod nas nemaš baš mnogo opcija pri kupovini WM, ali Symbian - što da ne...

Napiši šta si odlučio.
 
symbian je odlican ali malo spor. Muzika me ne interesuje. Hocu da mogu u isto vreme pisati poruku, imati aktivan java program i kalkulator ili kalendar npr.
Ima li neko mototolu ror e1 ili k700 da moze nesto detaljnije reci o njihovim mogucnostima na ovom polju?
Ili je smartphone ipak najbolje resenje...
 
Koliko vidim, ti trazis bas pravi multitasking. Onda nema dileme, samo smartphone, jer maximum multitaskinga kod obicnih telefona je npr. slusanje muzike i kucanje poruke. Ja imam ROKRa, pre toga imah MPx200.
 
Nistra onda. Ganjacu neki symbian ili mozda cak mpx220, mada ga nema ovde za uzeti...
Hvala na pomoci!
 
e posto ste svi prodali svoje motorole mpx200, da li je nekom ostalo nesto od opreme za nju.NPR:slusalice, drzac za pojas, neku malu mem karticu...ako ima neka mi se javi na PM ja bih nesto uzeo ako su razumne cene
 
Nazad
Vrh Dno