Šta je novo?

NVIDIA Shield (svi modeli)

Da se upisem i ja u listu, uzeh pro varijantu, odusevljen sam kako to radi. Jel koristi mozda neko geforce now?
 
Ja sam koristio dok nisam uzeo ps5. Dobro je radilo.
 
Ja sam pokusao ali na Shield pro 2019 nije došao džojstik uz box pa sam pokusao da povežem ds4 i switch pro ali je bio prisutan lag i digao sam ruke da se uopšte cimam .
 
Ljudi pomagajte
Vratio shield na fabrička, i sada hoću listu da vratim na tivimate i ne mogu nikako
Ovo mi se pojavi
 

Prilozi

  • 20231013_192929.jpg
    20231013_192929.jpg
    120.2 KB · Pregleda: 31
Android 11 a? Jesi dao permissions "Allow all the time" file exloreru?
 
Gde se to dodaje
Napravio novi folder i tamo dodao
 
Poslednja izmena:
Nego , ne mogu nikako da povezem tastaturu sa shildom
Ovo mi se pojavi
Koristio sam Google TV
 

Prilozi

  • Screenshot_20231013_191452_Google TV.jpg
    Screenshot_20231013_191452_Google TV.jpg
    34.5 KB · Pregleda: 26
Jedva podesi tivimate
Napravio novi folder na USB i tu ubacio bekap od tivimate
Moraće se vratiti na android 9 :)
 
Ja sad gledam kod mene su oba shield na 9 iskakalo mi je ono update, ali sam uvijek hide sad više ni ne nudi. Dobra odluka, sto dirati kad radi perfektno :)
Čak mi je i zao koliko su savršeni ovi uređaji pa nijesam nista novo kupio godinama 😂
 
Jedva podesi tivimate
Napravio novi folder na USB i tu ubacio bekap od tivimate
Moraće se vratiti na android 9 :)
Nisi imao bekap ranije? Možeš na eksterni disk ili preko mreže bilo gde.
Ja sad gledam kod mene su oba shield na 9 iskakalo mi je ono update, ali sam uvijek hide sad više ni ne nudi. Dobra odluka, sto dirati kad radi perfektno :)
Čak mi je i zao koliko su savršeni ovi uređaji pa nijesam nista novo kupio godinama 😂
Samo 8.2.3 i blokiraj ažuriranje. Sećam se onih hotfixova sjebu svaki put nešto🤦‍♂️
 
Malo je počeo ventilator na 2015 pro da mi se čuje jače. Izduvao sam ga fenom i sad je bolje, moze li kako se podmazati?
 
Menjanje paste nema veze sa defektnim fanom
 
Nek pise Nvidiji direkt.Znali su ponekad da izadju u susret i posalju deo ili zamene ceo uredjaj cak i van garantnog roka.
 
Nek pise Nvidiji direkt.Znali su ponekad da izadju u susret i posalju deo ili zamene ceo uredjaj cak i van garantnog roka.
^^Poslusao bih coveka, pre bilo kakve improvizacije. Pa i da platis nesto sitno, bolje je novo.
 
Ali meni sve radi, samo se je bucan ventilator, ranije nije se čuo?! Mislite mejl da pišem podršci?
 
Fan je potrosna roba, rezervni deo. Pisi, kupi, taj ce da ti stane posle dovoljno dugog perioda.
 
Pa pisi da ti crkava a ne da se glasnije cuje :)
 

Pisi najbolje preko maila.
 
Izvinite sto sam IQ 28, ali ne mogu naci mejl na koji da pošaljem 🥹
 
Taj support namerno ne omogucava lak kontakt, jer bi ih cimali svi redom. Pokusaj da guglas, da kontaktiras live support, pises na neke mailove koje nadjes, ili mozda pod tvojim userom da kreiras support ticket.
 
Tako je nema maila moras otvoriti tiket, sto podrazumeva da moras imati account kod njih(napravi).
 
Obustavili su podršku za 2015 model. Ima li se odakle poručiti ne nadjoh na ali express?
 
Dugo mi se dešava da upalim shield, on preko CECA pali tv i risiver, i posle nekog vremena samo mi prebaci na AVR na tv signal, i to posle tipa 10 sekundi?

Pregledao sam CEC podešavanja, sve je ok tj ništa ne bi trebalo da izaziva tamo takvo ponašanje.
 
Nazad
Vrh Dno