Šta je novo?

NVIDIA ForceWare - diskusija, pitanja, linkovi

368.22 i update Firefoxa na v47.0 od juče: na YT kao da se gube frejmovi i postoji osjećaj da reprodukcija nije glatka. Kontao sam da je to zbog VP9. Večeras instaliram 368.39 i toga više nema. Firefox ili ForceWare, ko je krivac nisam siguran.
 
368.22 i update Firefoxa na v47.0 od juče: na YT kao da se gube frejmovi i postoji osjećaj da reprodukcija nije glatka. Kontao sam da je to zbog VP9. Večeras instaliram 368.39 i toga više nema. Firefox ili ForceWare, ko je krivac nisam siguran.
Ja sam zbog tog posegao za GPU-Z i gledam "Video Engine Load", nekad radi nekad ne, refresh pomogne. Probaj.
 
Ja sam zbog tog posegao za GPU-Z i gledam "Video Engine Load", nekad radi nekad ne, refresh pomogne. Probaj.

Problem se pojavio kada sam uradio update Firefoxa na v47, a riješio sam ga instalacijom ForceWarea v368.39. :)
 
Da li se ikome sa v368.22 desiolo da se tokom gledanja video zapisa u MPC-HC ugasi monitor dok se iz zvučnika čuje zavijanje i jedino rješenje je reset?

Vratio sam se na v365.19 zbog ovog problema koji se manifestovao i na YT sem u MPC-HC. Nadam se da će ovo riješiti u budućem drajveru jer je isti problem prisutan i na v368.39 ako je to uopšte bio problem sa drajverom no to ću saznati uskoro. :S:
 
Previse je ovo tesko za mene, prvi drajver koji ne mogu da instaliram, jer nemam na cemu....zasto je ovaj jul 2016 te ovako surov...
 
Zurka...ali u najavi.:d

Screenshot (31).jpg
 
Bruka, evo instaliram ove drajvere i slusam muziku na youtube a ona ni da stucne...par puta crn ekran i tera dalje. :D
 
Previse je ovo tesko za mene, prvi drajver koji ne mogu da instaliram, jer nemam na cemu....zasto je ovaj jul 2016 te ovako surov...
Živote, ženo bez morala...

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Sa 368.69 nemam problema nakon sleepa koje sam imao sa 368.22 i 368.39. :)
 
Ljudi izasla 1060gtx, a nema drajvera...idem refresati gforce stranicu bez prestanka, ocekuje se novi drajver jao ludila totalnog :wave::smash:
 
Ljudi izasla 1060gtx, a nema drajvera...idem refresati gforce stranicu bez prestanka, ocekuje se novi drajver jao ludila totalnog :wave::smash:

Jel jos baguje windows boot sa poslednjim drajverom ? Ne znam koji da instaliram u subotu ako ne izadje nov dotle :banana:
 
Imao ja sa poslednjim. Zabadala grafika u bf4. Vratio se na prethodne i sve ok.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
koja je fora s ovim Fast Sync-om jel probao neko... ja nemam monitor vec neko vreme...

I mene zanima. Da li je feature na grafici ili mora monitor sa tom podrskom ? Jer ako ne mora monitor, radujem se tome.

TxgUDmt.jpg

Kolko sam skontao laicki, vsync sa daleko manjim input lagom, nekih +5-8ms ako sam lepo razumeo ovog lika na konferenciji jer sam delimicno spavao sinoc.

@Borat, probaj u recimo CSGO ili neku zahtevnu FPS pucacinu da li ima laga, u principu trebalo bi da locka hz bez screen tearinga i sa jedva input lagom.

P.S Pod zahtevnim sam mislio sto se tice reakcije i skilla. I ja sam igrao Witchera 3 i sl sa adaptive ili obicnim vsyncom i no problem, ali recimo Battlefield 4 bi bio odlican primer, da li ima input laga i da li ima screen tearinga. Jedan od razloga zbog kojeg nisam igrao previse igru.
 
Poslednja izmena:
Nagadjam, :trust:
mislim da je to nesto slicno kao i amd freesync, nesto malo naprededniji v-sync, nesto losije sljaka od G-sync ( koji se zbog toga i placa )..itd
https://www.youtube.com/watch?v=WpUX8ZNkn2U

EDIT: Adaptive sync ima najveci lag, V-sync u kombinaciji sa Triple bufferingom ima manji lag, ovaj Fast sync bi tyrebalo da bude najbolje free resenje...
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno