Šta je novo?

(NS) MOHAA Turnir 27. septembra !!!!!

valek

Čuven
Učlanjen(a)
06.12.2000
Poruke
708
Poena
619
Turnir se odrzava u igraonici "Kum" u Novom Sadu (centar grada)

1. Igra se Spearhead v 2.15 (sa ukljucenim shotgun-ovima za obe strane)

2. Tim se sastoji od 7 igraca (Team Death Match)

3. Timovi se dele u grupe i igra se u okviru grupe po principu - svako sa svakim.

4. Pobednici grupa po kup sistemu igraju polufinale i finale

5. Table i grupe se odredjuju zrebom 26. septembra, tako da se unapred zna protiv koga ce se igrati koja tabla.

6. Svi mecevi se igraju po sistemu 1:1 (svaki tim je po jednom na strani saveznika, a drugi put na strani sila osovine), a ukupan kill count odredjuje pobednika (str. Team Death Match -Have the highest number of combined Kills after the 2 games have been played)

7. Sto se nagrada tice - Winner Takes It All !!!
 
I kako je prosao turnir? ja po malo igram sa drugarima, bilo nam je komplikovano da se pakujemo u NS, a i video sam topik pre 3 dana, dok se mi organizujemo...
Inace se spremamo na tvoj poziv pa neke subote ili nedelje da oprasimo od jutra, opusteno.
nas je petoro, ali probacemo da nabavimo jos po nekog iz tima sa kojim smo se prashili ranije.
pozdrav
 
Bilo je opako. Ucestvovalo je 8 ekipa (sa po 6 clanova) i igralo se laganih 8 sati :) U finale su prosle 2 "moje" ekipe, ali daleko od toga da je bilo opusteno. Naprotiv, tek je zadnje kolo (igralo se po grupama; svako sa svakim) dalo finaliste.
Table u opticaju su bile: Destroyed Village, Remagen, Banhof, Brest, Bazar, Stadt i Arnhem.
Sve u svemu - pun pogodak.
Inace, javi kad se organizujete pa ce lako pasti dogovor.
Pozdrav
 
Nazad
Vrh Dno