Šta je novo?

Novi laptop?

korisnik2007a

Slavan
Učlanjen(a)
30.06.2007
Poruke
1,059
Poena
375
Moja oprema  
CPU & Cooler
Ryzen 5 5500
Matična ploča
ASUS B450MK
RAM
64GB Kingston DDR4 @3533MHz
GPU
ASUS RTX 3060Ti
Storage
Kingston 1TB NVMe
Zvuk
Integrisana
PSU
be quiet! 750W
Kućište
GAMDIAS ATHENA M1 ELITE
Monitor
LC Power LC-M25-FHD-144
Miš & tastatura
MS Industrial C720&M900
Mobilni telefon
Mi 10 Pro
Trenutno koristim HP Elitebook 8460p, koji mi radi odlicno, i po ovim vrucinama moze komotno da se drzi na krilu itd.
Ono sto mu jedino fali je nazalost grafika posto moj model ima integrisanu HD 3000.

A meni se bas sad igraju igrice, npr Witcher serijal :d

Takodje, ne zanima me nista sto nije metalno ili jednako cvrsto kao ovaj model, takodje ne volim ove nove tanke laptopove zato ne cimam nesto posebno na njih. Tako da bi verovatno uzeo nesto polovno?

Dijagonala ekrana najbolje isto kao sad (14") ali moze eventualno 15,6".

Ne bih ocigledno uzimao nista slabije, no voleo bih nesto slicno ovome sa jacom grafom samo.

Drugi elitebook-ovi su relativno retki i vecinom imaju integrusu a i nzm da bi se bas naigrao na onoj radeonki.

Gledah i neki Dell E6530 koji ima NVS 5200m i malo jaci procesor, mada i to nije neka grafika, ali nzm, uredjaj mi se sa slika prosto ne dopada :/

Takodje gledah i neki lenovo Y400 (fin i5 3rd gen i 650m), koji mi se cini kul, ali nisam nasao od kog materijala je kuciste i ima manje portova i slotova od elitebook-a - najgore od svega nema ni trackpoint (a zesce sam se navadio na to kad sam u krevetu ili tako nesto)

Tako da, sta bi vi preporucili da odgovara ovim uslovima?
 
Nazad
Vrh Dno