Šta je novo?

Novi Benchmark forum

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Evo dodao sam mogućnost da sakriješ notifikaciju, ali ćeš za uzvrat dobijati notifikacije svaki dan o tome :p
 
Hvala kutija, znaci dosta 😚
 
Da li je moguće dodati naziv teme u kojoj smo, na dnu ispred brojeva stranica?

Moze li ovako.jpg

Ako neko se pita zašto, pa zato što cesto "ne znam" koju temu čitam.
 
Dobra je ova mracna eksperimentalna samo kada bi se uvelo da ovo Novo/new kod tema sa novim porukama bude u bojama tj.zelji korisnika. Salim se malcice :) Ne znam kome da se obratim od moderatora putem privatne poruke mozda ali oglas koji sam postavio ne mogu da promenim prefiks u nije aktuelan pa ako neko od vas moze ili da napise kako pa da to uradim sam mada vise volim sam da uradim.
 
Super su ove male promene. Bas me je nerviralo kako radi TOP precica, sada kada je stalno vidljiva je bolje.

Dark experimental je super ali bi fino bilo da imamo oled friendly temu na raspolaganju, sa pravom crnom bojom kao dominantnom.
 
Poslednja izmena:
Pa piše ti gore u tabu naziv teme.
Pise gore al' ne pise dole, a desi mi se (i nisam jedini) da dok stignem dole ne znam u kojoj sam temi.
Ja cak i napisah sta i gde u pitanju ("Da li je moguće dodati naziv teme u kojoj smo, na dnu ispred brojeva stranica?"), ne pitah gde pise vec dal moze i odle da piše, tako da ...
 
Tema za kripto kupovinu/prodaju?
Imali smo nekoliko random postova po kripto temama ovih dana gde ljudi prodaju nešto.
Bio bi red da se otvori tema.
 
Screenshot_20210215-000148.pngDa li je moguce vodeti broj postova za teme u mobilnoj verziji kao sto je za desktop verziju ?

Screenshot_20210215-000148.png
 
Bravo za postavljanje notifikacija u sticky header 🎉🎉🎉
 
Svaka čast !
Sajt je odrađen vrhunski, naročito za mobilne telefone !
Sve pohvale !!!
 
Pise gore al' ne pise dole, a desi mi se (i nisam jedini) da dok stignem dole ne znam u kojoj sam temi.
Ja cak i napisah sta i gde u pitanju ("Da li je moguće dodati naziv teme u kojoj smo, na dnu ispred brojeva stranica?"), ne pitah gde pise vec dal moze i odle da piše, tako da ...
+1
Bilo bi dobro da je naziv teme stalno vidljiv, na primer u gornjem delu. Dešava mi se da kliknem na notifikaciju na kojoj se ne vidi ime teme pa uđem u mobilnu verziju, a da i ne znam koja je tema.
 
Dark plus sa uvećanim fontom, koje olakšanje. Da je možda 15%+ bilo bi i savršeno ali i ovako je odlično.
 
Da li je moguće da se namesti da ovo NEW polje nema popup prozor, isto kao što na starom forumu ona tačkica koja vodi na poslednju nepročitanu poruku nije imala popup?

1613385209362.png
Dakle da nema ovoga kada je kursor na NEW polju:
1613385296550.png
 
Da li je moguce vodeti broj postova za teme u mobilnoj verziji kao sto je za desktop verziju ?
Mislim da bi previse zgusnuto bilo kada bi se dodala cela sekcija sa desne strane samo za to. Pise broj post-ova odmah ispod imena tema u mobilnoj verziji.
 




Da li svima ovako (ne)prikazuje oglase iz naslova u okviru tog potforuma? Ne vidim prvi post, slike, kontakt, ništa, prvi post prosto ne postoji.

Edit: Vidim da problem ne postoji kada se isključi uBlock Origin. Ništa nisam ručno blokirao na tim stranicama, tako da pretpostavljam da je problem do foruma.
 
Nije problem do foruma, post se jasno vidi.
 
@kUdtiHaEX

Da li postoji mogucnost da se slike, na primer u nekom oglasu kada se postave, klikom na njih da se vide uvecane, skroluju misem umesto da se klikce na strelice kako bi se videla sledeca?
 
Prva opcija
 

Prilozi

  • dark.png
    dark.png
    5.3 KB · Pregleda: 58
Jel ti to meni odgovaras ?

Posto ne znam kakve veze ima velicina fonta sa temom :) ?
 
Firefox mobile, nista nisam podesavao, po app defaults, znaci sto je kvotovano, takav je bio normalan text na npr Brave-u i preko Brave pwa.
 

Prilozi

  • Screenshot_2021-02-15-20-25-17-56_3aea4af51f236e4932235fdada7d1643.jpg
    Screenshot_2021-02-15-20-25-17-56_3aea4af51f236e4932235fdada7d1643.jpg
    61.3 KB · Pregleda: 49
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno