Šta je novo?

Nova Motorola - "X phone"

Onda mu Xperia T dodje telefon nize klase, S II dodje entry level, a ostalo je sta?
Odosmo u off, poenta je da ce ovaj telefon biti neka (visa) srednja klasa i da ne treba ocekivati previse.Nexus je visa klasa i bice glavni Google uredjaj jos neko vreme
 
Kako svima treba jedan samar, do pre 3 godine igrali zmijicu i sami komponovali melodije na telefonu :d
 
^ Sigworthy!!! Hahahaha! :d Znaci, respect!
 
Poslednja izmena:
Vrh. Pre 10 godina nas 5 sedi na klupi i vrti ortakovu nokiju u krug i postavljamo rekorde na zmiji. A danas... Mala mi je rezolucija. Samo dual core. Ima kriva ledja. Kamera samo 8mpx.
C c c
 
Nisam znao da je ovaj forum pun Amiša...

Ti si jednostavno u pogresnoj temi. Ovo nije telefon koji cilja sve naj vec upravo suprotno, telefon koji balansira izmedju cene i mogucnosti. Doduse to treba jos da potvrde ali sve informacije koje su do sada procurele idu u tome smeru.

Mozda i bude nekog top modela ali za sada se pominje samo ovaj od 720p i sa dual core SoC, sto je ok ako bude jako pristupacan kako se ocekuje.

Edit: Jos da dodam da meni licno nije toliko bitno da li je 720p ili 1080p, bitno mi je jedino zbog mirroring-a. Nisam Amish, vec sam corav pa ne mogu da provalim razliku :)
 
Poslednja izmena:
^ Bilo vec odavno, ne pratis :D
 
krastavac... vratio sam se u rikverc do postova od 13.07. (posto je vest od 14.07.) i nisam primetio link... :p Sta da kazem, mala mi rezolucija monitora. :d
 
Nije 3144xmilion? Siso. :p
 
Sta da radim kad je 1366x768 premalo za 15" laptop... Sve mi je nekako pixelasto i necitljivo. Ma nista bez petocifrenog ppi! :D
 
Sta da radim kad je 1366x768 premalo za 15" laptop... Sve mi je nekako pixelasto i necitljivo. Ma nista bez petocifrenog ppi! :D

Sada već preteruješ, ili stvarno imaš jako loš vid. 1366x768 je odvratna rezolucija na 15" monitoru. To može da ti bude dovoljno jedino ako nikada nisi video nešto bolje.
 
Sada već preteruješ, ili stvarno imaš jako loš vid. 1366x768 je odvratna rezolucija na 15" monitoru. To može da ti bude dovoljno jedino ako nikada nisi video nešto bolje.

Ima jedna emisija SuperHumans na discovery, možemo da te prijavimo tamo kao čoveka koji ima 2x optički zum odnosno vidi 2 puta više detalja nego normalni ljudi i njemu nije dosta ni 441ppi na smartfonu, već mu je potrebno 600ppi...
 
Sada već preteruješ, ili stvarno imaš jako loš vid. 1366x768 je odvratna rezolucija na 15" monitoru. To može da ti bude dovoljno jedino ako nikada nisi video nešto bolje.

Izvini, ali na 15" naravno da nisam video jacu rezoluciju od 1366x768. Znas, nemaju svi para za XPS laptope da mogu da se Qrce sa FullHD na 15". :p
 
U ovoj temi :
Sada već preteruješ, ili stvarno imaš jako loš vid. 1366x768 je odvratna rezolucija na 15" monitoru. To može da ti bude dovoljno jedino ako nikada nisi video nešto bolje.

Zar nije onaj lik danas koji pušta sve one snimke primerio ekran i rekao da je 4.7 inča? Na tu dijagonalu je 720p malo.
U temi HTC One :
Samo nisu trebali 1080p ekran da stave. Nema nikakve prednosti u odnosu na 720p, a troši mnogo više struje...

Mislim da je ovaj live tiles wannabe prilično glup i valjda postoji opcija da se isključi.


Čoveče, jel tebi dobro ? :trust:
 
Sada već preteruješ, ili stvarno imaš jako loš vid. 1366x768 je odvratna rezolucija na 15" monitoru. To može da ti bude dovoljno jedino ako nikada nisi video nešto bolje.

Zar nije onaj lik danas koji pušta sve one snimke primerio ekran i rekao da je 4.7 inča? Na tu dijagonalu je 720p malo.

U ovoj temi :



U temi HTC One :



Čoveče, jel tebi dobro ? :trust:

LOL ?
 
Haha, pogreši čovek :sly:
Ne mogu da verujem da sam ja to rekao. Kako god, sada sam stariji i mudriji i mislim drugačije nego tada. PPI whore do smrti :)

Kako si to uopšte našao, jesi li ciljano listao ili slučajno? :)
 
Haha, pogreši čovek :sly:
Ne mogu da verujem da sam ja to rekao. Kako god, sada sam stariji i mudriji i mislim drugačije nego tada. PPI whore do smrti :)

Kako si to uopšte našao, jesi li ciljano listao ili slučajno? :)

Pa slucajno naravno, samo sam ja mislio i tada a mislim i sada da je bolje da bude hd bas zbog ovoga sto si napisao (baterija) a i zbog cene, nemaju svi para za fhd na telefonima.
 
Dobro, neka vam moto X. Možda ste dobili ovu bitku, ali rat niste... odoh u Nexus 5 temu ! :D
 
I samo još ovo da dodam :) nemam ja ništa protiv midrange telefona, samo mi je malo žao što će moto X neće biti nešto spektakulrano i u softverskom i u hardverskom pogledu. Pozdrav :)
 
Ovo veze sa Nexusom nema. A i cisto sumnjam ce sledeci Nexus biti povoljan kao prethodnik. Ovo je samo jedan smartfon pod novim brendom, koji cilja Amere.
 
Ne znam dal je ovo postovano [or if it is real] - http://www.knowyourmobile.com/motorola/motorola-x/19975/moto-x-specs-price-and-release-date-rumours

Dual core S4 Pro 1.7GHz.
2GB of RAM
720p display
4G LTE MIMO dual antenna
4,000mAh battery

Open Mic - an always-on mic for voice commands ala Google Glass;
Active Updates - part of the screen auto wakes up to show notifications and the clock in standby;
Camera is launched by twisting your wrist twice;
No on-screen shutter key, you just touch anywhere on the viewfinder and the camera takes a picture
Holding your finger for longer on the screen makes the camera quickly take several snaps in succession
The Moto X will launch to market (in Canada at least) as early as this August in both black and white.
 
Baterija ce biti max 3000mah. Nema sanse ovo. Pa cak ni Note2 nema toliku bateriju, a ni note3 (spekulise se oko 3600mah).
 
Ako bude tolika baterija biće... :exploder::happy::exploder::happy:
 
Nazad
Vrh Dno