Šta je novo?

Nokia T10

racak91

Slavan
Učlanjen(a)
28.02.2008
Poruke
460
Poena
320
Moja oprema  
CPU & Cooler
AMD Ryzen™ 7 5700X 3.4GHz (4.6 GHz), 8 Cores, 32MB L3 Cache+Arctic Freezer 34, 4 heatpipe, 150W TDP
Matična ploča
MSI B550-A Pro
RAM
2x8GB DDR4/3200 KINGSTON Fury Beast KF432C16BBK2/16+2x8GB DDR4/3200 KINGSTON Fury Beast
GPU
PULSE AMD Radeon™ RX 6600 XT 8GB
Storage
Samsung SSD 970 Evo Plus 250GB M2+XPG SPECTRIX S20G 500GB M2+Toshiba 500GB HDD
PSU
Raidmax 700W
Kućište
RAIJINTEK PONOS ULTRA TG4
Monitor
SAMSUNG 27T450FQRXEN
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Da li neko ima ovaj tablet i da je dobio update novi? Ja ga koristim vec 2-3meseca ali nema update novi uopste, stoji jos security updatw iz jula 2022godine.Pa me zanima da li je neko dobio update noviji??Na sajtu ima iz marta update ali ja ga nemam uopste uvek izbaci da poslednju verziju koristim da nema novijeg.
 
Јеси пробао фабрички ресет ?
Probao 3 puta do sada fabricki reset.Uradim reset prodjem onaj pocetak nakacim se na wifi probam check update i izbaci da je poslednja verzija.Probao preko vpn na nekoliko drzava i opet isto.Pisao Nokia care centru, kazu da nosim na servis tablet.Ulazio u safe mode kako mi rekli na live chatu i opet nista.
 
Pokusao sam cak i sim karticu pa preko mobilnih podataka update potraziti i opet isto..Posto je model TA-1457 4G sim kartica moze.
 

Prilozi

  • image_2023-04-06_201642240.png
    image_2023-04-06_201642240.png
    58.2 KB · Pregleda: 34
Pozdrav svima,
Imam ovaj tablet nekoliko meseci, nemam nekih većih zamerki, osim što nema funkciju poziva i sms-a.
Da li neko zna koja futrola sa tastaturom bi odgovarala za ovaj tablet. Sve futrole koje nalazim imaju stari tip konektora a ne usb-c.
Da li može da se promeni funkcija na ona 3 navigacijska dugmeta ( trougao, krug, kocka ) , po difoltu je da tap na kocku odradi skrinšot, voleo bi da tu postavim nešto drugo.
 
Pozdrav opet..Ne znam gde da napisem temu, ali eto moderatori ako treba reagujte posle.Ovako ovaj tablet sto imam jedno vece se ugasio ispraznio se vrv, mada kada sam gledao imao je 51% baterije.I ja uzmem stavim ga na punjac pa neka krene da puni,ali nije krenuo da puni uopste tokom par sati..Kada se pogleda dok je na punjacu jedva vidljiv logo se vidi sto pise powered by Android.Nista odnesem do gigatrona gde sam ga kupio jer ima garanciju jos na njega, oni proslede u servis na popravku.Da bi mi danas stigla ovakva poruka.Slika ce biti okacena.A tablet nema fizickih ostecenja niti sam pokusavao nesto da uradim na njemu...Dobio je sve updejte sto je trebalo, ali se samo ugasio i vise nece da se upali ni bez punjaca ni sa punjacem..Tako da su mi reklamaciju odbili kako su napisali...dijagnostikom nije utvrđena nesaobraznost proizvoda.
 

Prilozi

  • Screenshot 2024-02-03 193348.png
    Screenshot 2024-02-03 193348.png
    32.6 KB · Pregleda: 18
Salju zbog zakonske obaveze da odgovore u roku od 8 dana, nista ne brini, samo strpljenja.
 
Salju zbog zakonske obaveze da odgovore u roku od 8 dana, nista ne brini, samo strpljenja.
Pa sada da li da cekam jos da me pozovu ili sta? Jer stigla mi je i sms poruka gde isto pise da mi je odbijena reklamacija.Jer nisam do sada imao nista na reklamaciju pa ne znam kako to ide.Rekli mi tamo, da ce za 7-8dana javiti.
 
To uvek tako pišu(nažalost). Da bi dobili na vremenu tj. da produže rok na 30dana
 
Pa ako je tako, onda cu da cekam jos..Valjda ce pozvati tj.i da su vratili uredjaj u radnji neko bi pozvao da dodjem po njega..Sacekacu jos da vidim sta ce biti.
 
Nazad
Vrh Dno