Šta je novo?

Nokia Lumia 1520

Neće raditi ekran lepo ukoliko ima kap vode na nekom njegovom delu, meni je tako na svakom tefonu.. ako nakon brisanja ekrana sve radi dobro, nemaš zašto da brineš...
 
Da li izasla finalna oficijalna verzija windows-a 10 za ovaj model?
 
Poslednja izmena:
Pa nije jos za nijedan telefon izasla w10. Samo TP verzije za developere
 
Ljudi , pošto sam prodao Megazorda , ostavio bih čisto novom vlasniku tj. hardverski reset , koji sistem bi dobio posle ? Sad sam na 8.1 Denim , ništa nisam prčkao u vezi 10-ke..
 
Trebalo bi da dobijes Denim isto posle HR, HR ne bi trbelo da vrati na Cyan.
 
Ma Cyan mi nije bitan toliko...da ne vrati na 8.0 ??

Ne bi trebalo, jmislim da on tako ne moze da vrati na 8.0.
Jedino ponovnim flesovanjem je moguce vratiti na rom koji je dosao sa telefonom, pod uslovom da takav rom imas. Ne vidim nacin kako se to moze izvesti sa HR.
On ce sa HR samo da vrati na podrazumevane aplikacije, obrisace kontakte slike itd. Sve sto se nalazi na storagu telefona tj sto je korisnik sam stavljao na storage, i izbrisace aplikacije koje je korisnik instalirao.
Mislim da sistem nece dirati niti to moze. Ostace denim
 
Poslednja izmena:
Ostaje Denim. Nema razloga da vraca na Ciyan ili cak 8.0
 
Kako se ponasa baterija sa win 10? Koliko SoT-a moze da se ocekuje?
 
Za SoT ne znam mnogo pitaš jer je sistem ipak u beta fazi ali baterija na zadnjem bildu drži odlično, (.63) a očekuje se .71 tokom nedelje...
 
pa kapiram da je beta, ali jel imas neku grubu predstavu. Jel moze pet sati da se izvuce ?
 
Nemas mogucnost prikazivanja SOT na Windowsu. Tako da niko ne moze pouzdano da kaze. Jedino rucno da meri :) Mislim da bi trebalo 5 sati minimum da izvuce mesovitog koriscenja za jedan dan upotrebe
 
E pa to me zanima, sjajan podatak. Planiram da uzmem ovih dana 1520 pa da znam sta mogu da očekujem. Kad se već igram sa ios-om, malo da se igram i sa win 10.
 
Polovnu bih hteo. Cena je bas dobra, kontam da je zbog toga što se ne prodaju tako lako.
 
Ja sam bas gledao cisto iz radoznalosti i nije bas neka ponuda.Ili imaju neke greske(ekran, resetovanje itd) ili su jako lose ocuvani.Ima i koji dobar primerak, ali im je malo jaca cena.
 
Tesko ces naci lumiu 1520 bez monimum 250e. To je malo jaca cena ali je redak model i ocuvani drze cenu
 
Bio je jedan odličan primerak za 230 evra ali je prodavac *****. Razmenili par poruka i na zadnju poruku u vezi preuzimanja me iskulirao a onda mi na kraju rekao da je prodao telefon.
 
Tesko ces naci lumiu 1520 bez monimum 250e. To je malo jaca cena ali je redak model i ocuvani drze cenu
A i pitanje da li je nesto menjano-radjeno na njemu.Ja licno nisam za to da uzimaju toliko stari polovni telefoni osim ako osobu od koje uzimas piznajes.
 
Hocu da uzmem lumiu 1520,polovna je al odlicno ocuvana, na sta treba da obratim paznju?
 
Primetio sam da se dosta ljudi zali na crkavanje prednje kamere, tako da pogledaj to i ekran.. da nema neki mrtav piksel.
 
Skoro je bio tekst u mondu koji sam slucajno video da ce se L1520 ponovo prodavati kod operatera zbog dolaska win10.Jel zna neko nesto o tome?

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk
 
Skoro je bio tekst u mondu koji sam slucajno video da ce se L1520 ponovo prodavati kod operatera zbog dolaska win10.Jel zna neko nesto o tome?

Sent from my SM-J500FN using Tapatalk

Da i ja sam pročitao negde sličan tekst ali nisam siguran da li se to odnosi samo na američko tržište ili je to priča za sve ...
 
Ponovna prodaja 1520 u tom tekstu se odnosila samo na americke operatere. Uvek postoji opcija da neki rodjak preko bare pazari telefon i donese ga ovamo.
 
Nazad
Vrh Dno