Šta je novo?

Nokia E7

salecar87

Cenjen
Učlanjen(a)
12.03.2012
Poruke
711
Poena
170
Interesuje me vredi li danas kupovati Nokiu E7 za 85-90e, kad se za iste novce moze naci neki android tipa ZTE Blade III itd...? Pitam jer nameravam da uzmem za sebe nesto od Nokia E klase mobilnih telefona. Trenutno sam na android platformi, i iskreno mislim da bih funkcionisao i bez nje. Cak sam razmisljao i o E72 i E52 modelu.
 
Interesuje me vredi li danas kupovati Nokiu E7 za 85-90e, kad se za iste novce moze naci neki android tipa ZTE Blade III itd...? Pitam jer nameravam da uzmem za sebe nesto od Nokia E klase mobilnih telefona. Trenutno sam na android platformi, i iskreno mislim da bih funkcionisao i bez nje. Cak sam razmisljao i o E72 i E52 modelu.

Ako jesi probao simbijan i odgovara ti, odgovor je da.
Neka moja iskustva su (posedovao sam e52, dosta koristio e72 i nešto malo imao u rukama e7)
Prednosti e52 su što je najmanji, najrobusniji (moj je padao desetinama puta), baterija traje isto na njemu i e72 (ekstremno dugo za smatphone) i jedna od najudobnijih klasičnih tastatura.
Kod e72 prednost je qwerty puna tastatura (ako si navikao na nju/to je ono što želiš) i jača kamera od e52.
A e7 ima najjaču kameru i kraće trajanje baterije. Takođe je i prilično teška i kabasta naspram prva dva modela.
Koji god odabrao imaćeš odličan telefon naspram onoga što se nudi u android svetu a za sume od 60-90 evra.
 
Hvala na odgovoru, E7 mi je oduvek bila pik. Ali sada sam dobio priliku da pazarim Sony X, U, tako da cu morati dobro da razmislim sta mi je ciniti i naravno moracu novu temu da otvorim :D
 
Nazad
Vrh Dno