Šta je novo?

Nokia e50, problem

dovla.

Slavan
Učlanjen(a)
27.12.2004
Poruke
120
Poena
319
Imam problem sa nokiom e50 kada je prikljucim na kom. Prijavi mi da sam nesto prikljucio na usb, kaze da je spremam za upotrebu i onda se sve vrti u krug tj. non stop mi prijavljuje da sam prikljucio telefon na komp.
A ne mogu da koristim telefon tj, da ceprkam po njemu preko kompjutera, ne da mi, prijavlje gresku

Pomoc
 
Prijavi mi da sam nesto prikljucio na usb.... A ne mogu da koristim telefon tj, da ceprkam po njemu preko kompjutera, ne da mi, prijavlje gresku
Pogledaj u Connectivity / Data cable / Data cable mode
Postoje opcije:
- Ask on connection
- PC Suite
- Data transfer


Odaberi: "Ask on connection"

Da li si instalirao Nokia PCSuite v6.84?
 
Poslednja izmena:
odabran mi je "Ask on connection"

imam PCSuite instaliran kao i sve drajvere

probao sam i da reinstaliram sve i nista, i dalje isto :(
 
Jel si probao da promenish usb port. Ja sam prebacio u drugi port i sve je radilo kako treba (Nokia N70). Savetujem da koristish PCSuite koji si dobio na CD-u.
P.S. Od tada uvek ubadam N70 u isti port i nema problema.
 
Savetujem da koristish PCSuite koji si dobio na CD-u.
Upravo obrnut slučaj, skini sa Nokia sajta zadnju verziju 6.84, jer radi mnogo bolje!
Vezija sa CD-a uz E50 (starija) ima problem kada hoćeš da uradiš full backup, što je inače veoma korisna funkcija...
Ako deinstaliraš staru verziju, onda u Control Panel / Add Remove Programs posebno još deinstaliraj i "Nokia Connectivity Cable Driver", "PC Connectivity Solution" (koji se instaliraju zajedno sa PCSuite), pa tek nakon toga instaliraj novu verziju i sve drajvere...
 
Da li verzija 6.84 vazi i za N70???
 
Probao sam da promenim usb port i opet je isto

@catch 22
sve sam to prvo deinstalrao pa posle instalirao PCSuite



zaboravio sam da napomenem da nastavlja da prijavljuje nov hardver i kada skinem telefon sa kabla, sve dok ga ne restartujem
 
Vrh Dno