Šta je novo?

Nokia 6220c - baterija kratko traje?

ralekrusevac

Cenjen
Učlanjen(a)
20.06.2009
Poruke
18
Poena
154
uzeo sam je pre nedelju dana i cudno mi je sto baterija traje svega 1-2 dana.telefon ima gps.negde na forumu sam procitao da ako se iskljuce neki programi onda baterija traje dosta duze.koji su to programi i kako ih iskljuciti?hvala unapred
 
Cudi me da ti niko do sada nije odgovorio, ako ti je jos bitno evo sta ti je najlakse da sredis...
Idi u podesavanja pa za ekran stavi osvetljenje na pola, onda u network stavi da se konektuje samo na GSM mrezu (ako ti 3G nije potreban cesto ili uopste), za GPRS postavi da bude"po potrebi", mislim da je to skoro sve!
Pozdrav ,)
 
@Lomnica city, meni je tako automatski podeseno, nista nisam dirao;)
Verovatno mu je jos nesto ukljuceno sto srce bateriju:zgran:
 
I ja imam 6220c i baterija ne traje bas 1-2 dana nego 3 dana:D ali i to mi je malo kad se setim N91 trajala po 5 dana. Ne verujem da nekakva podesavanja mogu da sacuvaju bateriju, jednostavno takva je slaba za taj model..
 
Evo da dodam i ja nesto :d


Imam 6220c i baterija mi sigurno ne traje vise od 3 dana, ali opet sve zavisi koliko koristis tel. ako mnogo razgovaras, igras igrice normalno da ti nece trajati 5 dana....;)
 
Meni traje u proseku oko 2 dana, uz neko normalno koriscenje, malo razgovora, poruke
i GPRS, ali obicno ga svako vece stavim da se puni ;)
 
Nazad
Vrh Dno