Šta je novo?

Nokia 5530XM se gasi

veljadj

Čuven
Učlanjen(a)
20.01.2005
Poruke
4,095
Poena
505
Moja oprema  
Laptop
Lenovo Idepad 5
Mobilni telefon
Motorola Edge40Neo
Pristup internetu
  1. Kablovski internet
Znaci problem je kao u naslovu,telefon se gasi samo pri pozivanju i primanju poziva.Wifi,muzika,video rade normalno.Telefon restovan na fabricke vrenosti,uradjen update zadnje verzije firmvera,proban bez memorijske kartice...Star je nesto vise od godinu dana i baterija drzi isti vremenski period kao i kad je telefon kupljen.
Ako neko ima neki predlog bio bih vrlo zahvalan.
 
Treba probati flash "na cisto" u servisu. Ako to ne pomogne, onda je problem hardverske prirode.
 
Znaci problem je kao u naslovu,telefon se gasi samo pri pozivanju i primanju poziva.Wifi,muzika,video rade normalno.Telefon restovan na fabricke vrenosti,uradjen update zadnje verzije firmvera,proban bez memorijske kartice...Star je nesto vise od godinu dana i baterija drzi isti vremenski period kao i kad je telefon kupljen.
Ako neko ima neki predlog bio bih vrlo zahvalan.

Imao sam do skoro taj mob i nisam imao takvih problema... Koja ti je to poslednja verzija firmvera na koju je updateovan? Pitam jer je moguce da je za product code tvoje nokije firmver zastareo, tj. da ga nokia nije updateovala. Koliko mi je poznato v32 je aktuelan (a imas product codove koji su zaglavili sa v11, tj. nisu dobili update nakon njega). :wave:
 
Verzija firmvera je 32.0.007.
 
Jel si radio hard reset ili onaj iz settingsa?

Onaj iz settingsa ti ne dira fajlove vec samo podesenja i retko kad pomogne, a hard reset pomocu *#7370# ti sve restetuje i obrise sve sa fona (po pravilu ne dira sd karticu, ali je bekapuj za svaki slucaj) i cesce pomogne sa otklanjanjem problema...
 
Poslednja izmena:
Radio sam iz settingsa kao i pomocu koda *#7370# .Sumnjao na bateriju ali se isto desava kada je itelefon prikljucen na punjac.
 
druze da li si resio problem sa gasenjem telefona u toku razgovora.ja imam isti problem.tel je bio u servisu 3 puta i nisu uspeli da otklone kvar.help me:smash::smash::smash::smash::smash::)
 
Posle par reseta i vracanja na fabricka podesavanja prestao je da se gasi.
 
I meni se to gasenje desava sa tim fonom,imam ga vec godinu dana...Ali nije non stop,povremeno se gasi na javljanje i pozivanje.
 
Ponovo je poceo da se gasi,sada cak i po prijemu poruke.Ne znam sta da radim sa njim...
 
Nazad
Vrh Dno