Šta je novo?

Nightmare ghost

Caramba

Čuven
Učlanjen(a)
31.07.2003
Poruke
311
Poena
620
Lik koji mi je prodao komp je uredno odradio ghost imidz, podelio hard(NTFS) na particije, ostavio gho fajl na d. Sad moje pitanje je da li je bitno koju verziju ghosta je koristio ili ne? Za NTFS znam da radi 2k3 verzija, jel radi jos neka?

Tj posto se nije setio ni da mi ostavi disketu ili makar na hardu ceo program, nemam pojma kako da restorujem...

Nabavio sam neki ghost PE ali preko njegovog explorera ne mogu da otvorim gho fajl...izbaci mi poruku da je nasao problem i da mora da se zatvori...
(a boot disk nisam jos pravio, trenutno nemam ni jednu disketu :D )

jos samo da napomenem da nikad nisam koristio gho fajl do sada...i da, citao sam tutorijal
 
Koristi ili pomenuti 2k3, ili 8.0 verziju (osmicu imas na novijem Hirens boot disku)! Problem moze biti ako je ghost image pravljen pomocu starije verzije Norton Ghost aplikacije (koje nisu savrseno radile sa XP/NTFS sistemima)!
 
a nisi se ni ti setio da mu trazis da ti da:)
LM, najlakse ti je da pozoves coveka od koga si kupio i da uzmes od njega. druga varijanta je da uzmes od mene ili od programmera butabilni norton 2003...
da, itekako ima veze cime je napravljen ghost file...
 
Broz je napisao(la):
a nisi se ni ti setio da mu trazis da ti da:)
LM, najlakse ti je da pozoves coveka od koga si kupio i da uzmes od njega. druga varijanta je da uzmes od mene ili od programmera butabilni norton 2003...
da, itekako ima veze cime je napravljen ghost file...


1#Ne mogu da zovem coveka, u medjuvremenu je postao medijska licnost pa se uobrazio...
2#hvala na ponudi Broz, ali programmer mi je vec pomogao...

:wave:
 
1. medijska licnost koja pravi ghost file?!:) ko li je to?;)
2. nema na cemu:)
 
Zarko Radosavljevic na pocetku karijere?
 
Nazad
Vrh Dno