Šta je novo?

NFS Underground2 + SP2

ricardo

Slavan
Učlanjen(a)
21.04.2004
Poruke
280
Poena
319
Mala pomoc za drugaricu. Ne igram se puno tako da i nemam pojma bas nesto oko samog gaming systema.
Ubacio sam joj SP2 (i nemam nameru da ga deinstaliram ) u komp i posle toga nece da se pokrene pomenuta igra.Instalirao sam ponovo igru, medjutim poonovo JOK.
Dakle da li je neko imao slican problem i kako da ga resim.
Pozz ii hvala. :cigar:
 
Nije ti to do SP2, nešto je do igrice,meni radi kao sat,bolje nek se baci na nalaženje ispravne verzije NFS2
 
Ma nabavio sam od sasvim drugog lika NSF2 i probao kod mene,isto imam SP2 i ista stvar nece je..m mu...
 
BTW probao sam na trecoj konfi sa SP1 i radi...
'ajte curice 'ajte decaci, pomagajte, ubice me drugarica...
Pozz
 
Polaću ti ispravnu verziju,cirka je 1,7 giga
 
Ne znam u cemu je kod tebe problem, ali igra sigurno radi na SP2.
 
Moguce je da nemas finalnu verziju SP2, vec neku beta verziju (proveri u System Properties da li ispod Service Pack 2 pishe nesto tipa build 2053). Identican problem sam imao sa jednom masinom dok nisam instalirao SP2 final.
 
@freeman
Bio sam sinoc kod drugarice i ima instaliran Service Pack2 v.2096...
Sha sad, da li da joj kazem da nece vise moci da igra (shto mi je najlakshe) ili da trazim dalje, tj. neku alternativu....
 
Potvrdjujem ono sto su rekli ljudi koji tvrde da radi na SP2-posto i kod mene radi perfektno a i kod prijatelja-tako da ne znam u cemu je problem!Jedino ako mozes da napises da li ti izbaci neku gresku pri pokretanju.A sa druge strane koju konfiguraciju ima toja drugarica,mozda i nemoze da se pokrene kod nje...?
 
Mozes da deinstaliras tu verziju, restartujesh masinu i onda instaliras final SP2, ali ti to ne bih preporucio jer Uninstaller SP2-ke povlaci za sobom i neke programe koji su instalirani nakon SP dvojke. Verovatno ce posle tog zahvata XP postati nestabilan... Najbolje resenje je da uradis reinstalaciju XP-a sa nekom od finall verzija SP-ova (1 ili 2) sa kojom NFSU2 progvereno radi. Predpostavljam da te mrzi da radis instalaciju ispocetka, ali s' obzirom da je u pitanju drugarica, mozda padnu i neki kolacici, palacinke sa eurokremom i sl. :)

Ja sam nekako uspeo da uninstaliram sp2 v.2xyz i zatim instaliram fianl sp2, i ta masina josh uvek radi lepo (mada sam morao da ponovo instaliram neke programe), ali u nisam siguran sta bi se desilo u tvom slucaju. Mozda je najlakse da napravis ghost Windows particije, da potrosis pola sata na igranje sa (de)instalacijom sp2 verzija i da probash da li svi programi rade kako treba. Ukoliko je sistem nestabilan, lepo podignesh ghost sa boot diskete i vratish sistemsku particiju u prvobitno stanje. U suprotnom, eto tebi kolaca od drugarice :D
 
Jos jedna potvrda da radi sa instaliranim SP2. :)
 
Ok hvala momci na odgovorima, ipak cu da je odgovorim od igranja NFS-a.Nije mi problem da se igram sa ghostovima i da cackam po win-u ali me MRZIIIIII.
Tako da cu najverovatnije da jedem samo palacinke, hehehe
I naravno da nabavim tu finalnu verziju SP2, mada nabasao sam na neku verziju 2126.Probacu da je skinem pa da probam.Volim ja chesto da jedem palachinkice...
Pozz...
 
Vrh Dno