Šta je novo?

NFS: Most Wanted

mperisic

Slavan
Učlanjen(a)
16.05.2007
Poruke
218
Poena
319
Sta treba da uradim na kraju u zadnjoj jurnjavi sa policijom?
 
Pa, da pobegnesh :D
Treba da nadjes jedan sruseni mos' na severu i da skocis preko...
 
Prvo moras neko vreme da bezis od policije ili da se udaljis dovoljno od dokova prema centru(nisam siguran,davno je to bilo), pa ce ti se javiti ona riba i dati lokaciju jednog mosta koji ces da "preletis"-koji naravno samo ti mozes jer imas dovoljno jak auto :D
 
i to cesh da igrash jedno 2 sata dok ne poludish totalno jer ce te tacno kad treba da odskocish lupiti neki pandurski auto i necesh imati dovoljnu brzinu da preletish tu "provaliju"...:wall:
 
i to cesh da igrash jedno 2 sata dok ne poludish totalno jer ce te tacno kad treba da odskocish lupiti neki pandurski auto i necesh imati dovoljnu brzinu da preletish tu "provaliju"...:wall:

Meni je mnogo veci problem bio kako da pobegnem od policije koje je bilo uzasno mnogo :)
 
Poslednja izmena:
Meni je mnogo veci problem bio kako da pobegnem od policije koje je bilo uzasno mnogo :)

pobegao sam pandurim svaki ali bukvalno svaki put,ali su me zato 40 puta spucali tacno kad treba da odskocim,gluap igrica,poludeo sam,cim sam video da sam zavrshio odmah je usledio uninstall samo zbog toga na karaju...:crash:
 
da, ta poslednja misija i bila daleko laksa da se moze voziti auto po izboru, u mom slucaju carera GT :p Onaj M3 ima jadan handling
 
Deco sha se svadjate, Golfic ili eventualno Clio bi bili napogodniji za kraj (a i za celu igru BTW) imaju odlichan handling (pogotovo golf), a i top speed im je za respect (naravno samo u NFS-u) :)
 
Jedina stvar koja valja u tom Most Wantedu je BMW M3 GTR.
Nekako je jedino on imao upravljivost/fiziku priblizno kao sad vecina automobila u TDU.Dakle nije isao kao po sinama i znao je da se "otima" tu i tamo...imao je personality BRE, a bogami i zvuk.Ono pevanje turbine....mmmmmmmm... skinuto sroz.
Ta poslednja misija je stvarno iznenadjenje za NFS, i jedino sto mi je ostalo u pamcenju :)
I naravno, BMW M3 GTR RULEZ
Prava je tragedija sto te mashinice nema u TDU :(
 
jer igrao neko NFSMW Black Edition???
 
Nisam igrao taj BlackEdition,ali ortak mi rece da imaju jos neka kola(Pagani Zonda mmmmm...)pa kao sto RZA rece ako je neko igrao neka podeli iskustvo.:wave:
 
Jedina stvar koja valja u tom Most Wantedu je BMW M3 GTR.
Nekako je jedino on imao upravljivost/fiziku priblizno kao sad vecina automobila u TDU.Dakle nije isao kao po sinama i znao je da se "otima" tu i tamo...imao je personality BRE, a bogami i zvuk.Ono pevanje turbine....mmmmmmmm... skinuto sroz.
Ta poslednja misija je stvarno iznenadjenje za NFS, i jedino sto mi je ostalo u pamcenju :)
I naravno, BMW M3 GTR RULEZ
Prava je tragedija sto te mashinice nema u TDU :(

pa kad si vec toliko nalozen na tu krdzavu M3 onda bi bar mogao da znash da ona nema turbinu nego V8 motor sa 350 konja,ali nema veze,lozi se i dalje,i znaj da ce svaka Impreza je pojede kako hoce...:wall: :wall: :wall:

al njasmeshnije mi je ovo-ono pevanje turbine...mmmmmmmm...skinuto skroz:D:D,ne znam samo odakle je skinuto:S: :smash: :p
 
DZIZS.
No comment.
Ovo je ipak video igra...Auto u igri nije prenet iz GTR sampionata...
Nisam mislio na pevanje turbine eksplicitno BMW-a.Nego na karakteristican zvuk koji ispusta turbina...koliko se secam, M3ka se budzila samo tako...i turbo i spojleri i sve sto uz to ide...
A i zvuk BMW M3GTR je skroz skinut kao iz stvarnosti.Plus turbo...eto da budem jasniji.
U nekoj eventualnoj raspravi netju da ucestvujem. :) Uzivaj u imprezi...To je jako dobar autic. PoZZ.
 
Poslednja izmena:
Pa ne znam, meni bas suprotno, cini mi se da je bio upravljiviji od svih ostalih. Imao sam i Careru , ali to nije bilo to, i M3 je bio bolji za udaranje pandura jer je cvrsci, Carera je lagana. Uvek sam lakse prelazio trke sa njim nego sa bilo kojim drugim autom :) . Sto ljudi, sto cudi :wave:
 
100 zena 200 sisa :d
 
Pa ne znam, meni bas suprotno, cini mi se da je bio upravljiviji od svih ostalih. Imao sam i Careru , ali to nije bilo to, i M3 je bio bolji za udaranje pandura jer je cvrsci, Carera je lagana. Uvek sam lakse prelazio trke sa njim nego sa bilo kojim drugim autom :) . Sto ljudi, sto cudi :wave:

Pa od carere i jseste upravljiviji, i od vecine tih ultra mega giga modela tipa, Lamburgini, Porshe, Dodge, Corvette, Aston Martin.... u NFS je nekako karakteristichno da ti ultra modeli iako su lepi i brzi imaju dosta gadan hendling (pa ako cemo realno neverujem da je lako kontrolisati dodge na putu :d ) uglavnom M3 je tu najstabilniji. Ali i dalje tvrdim da u MW od Glof 5ice nema boljeg auta, samo kad se setim kako sam oduvao onog lika sa Lamburginiejm.
:wave:
 
Presao sam to sa mostom ali career i dalje nije 100 %.
 
Poslednja izmena:
Presao sam to sa mostom ali career i dalje nije 100 %.

To znaci da nisi izvezo neku trku u proslim rundama, nisi uradio neko slikanje...
moras izvesti sve trke, milestonse itd. od svakog tiera (blacklist membera) da bi dobio 100%.
 
Deco sha se svadjate, Golfic ili eventualno Clio bi bili napogodniji za kraj (a i za celu igru BTW) imaju odlichan handling (pogotovo golf), a i top speed im je za respect (naravno samo u NFS-u) :)

Za Golfa mozda i nisi u pravu ;)

art_19977_2_01.jpg


Volkswagen Golf W12 650 (650KS, 750Nm, 325km/h)
 
DZIZS.
No comment.
Ovo je ipak video igra...Auto u igri nije prenet iz GTR sampionata...
Nisam mislio na pevanje turbine eksplicitno BMW-a.Nego na karakteristican zvuk koji ispusta turbina...koliko se secam, M3ka se budzila samo tako...i turbo i spojleri i sve sto uz to ide...
A i zvuk BMW M3GTR je skroz skinut kao iz stvarnosti.Plus turbo...eto da budem jasniji.
U nekoj eventualnoj raspravi netju da ucestvujem. :) Uzivaj u imprezi...To je jako dobar autic. PoZZ.

kakve sad to ima veze ? Budzi se mazda "astina" (323F iz 96-97), ima na netu par komada sa twin-turbo, ECU budz i sve ostalo, doterane na 240+ bhp na 1300 i kusur kg - PA ? :) M3 je dobar auto, ali u ulicnim trkama i budzenju on nema sta da traiz pored japanaca i kraj. stock nissan skyline ili mitsu evo 8 ga jedu na trkackim stazama...kolko god ga budzio. Pretezak je auto. To je fancy sports car, nikada nista vise od toga nece biti. Pa zaboga, budzen s2000 ga jede kad god oces (vs budzen m3) za manje para...Odlican je to auto ali...daleko od tuning masine
 
kakve sad to ima veze ? Budzi se mazda "astina" (323F iz 96-97), ima na netu par komada sa twin-turbo, ECU budz i sve ostalo, doterane na 240+ bhp na 1300 i kusur kg - PA ? :) M3 je dobar auto, ali u ulicnim trkama i budzenju on nema sta da traiz pored japanaca i kraj. stock nissan skyline ili mitsu evo 8 ga jedu na trkackim stazama...kolko god ga budzio. Pretezak je auto. To je fancy sports car, nikada nista vise od toga nece biti. Pa zaboga, budzen s2000 ga jede kad god oces (vs budzen m3) za manje para...Odlican je to auto ali...daleko od tuning masine

covek koji zna-ne przenica...:wave:

svaka cast na odgovoru....:wave:
 
hehe :) Pa znas kako, VOLIM taj sport :) Nisam ekspert ali kako moj drugar jedan rece: "ako ne smrdi na benzin - nije sport ! " :D Za nase niskobudzetno podrucje gledam sta mogu da priustim sebi a da je dugotrajno i da valja. M3 nije niskobudzetni auto, a nije ni dugotrajan, pogotovo sto je odrzavanje doticnog babaroga za novcanik. Na kraju sam svoj izbor (posle audia S3) sveo na s2000 i astinu, (velika razlika u ceni ali opet astina nije naivna kad se "namesti"), a gledao sam bas dosta automobila, performanse, dugotrajnost itd. Imao sam davno bmw 750i, super auto, tenk, trosi, ide, trosi, trosi...ide...vise trosi nego sto ide....hmmm...daj japanca... :D
 
kakve sad to ima veze ? Budzi se mazda "astina" (323F iz 96-97), ima na netu par komada sa twin-turbo, ECU budz i sve ostalo, doterane na 240+ bhp na 1300 i kusur kg - PA ? :) M3 je dobar auto, ali u ulicnim trkama i budzenju on nema sta da traiz pored japanaca i kraj. stock nissan skyline ili mitsu evo 8 ga jedu na trkackim stazama...kolko god ga budzio. Pretezak je auto. To je fancy sports car, nikada nista vise od toga nece biti. Pa zaboga, budzen s2000 ga jede kad god oces (vs budzen m3) za manje para...Odlican je to auto ali...daleko od tuning masine
E jesi car...pa ja lepo rekoh, ovo je video igra...zvuk mi se svidja, izgled mi se veeeeeeoma svidja, i svidja mi se to sto nije za svakoga :D Tuning masina?Fuck it...
A ti ako oces da pocnemo teenage prepirku, ja stvarno ne mogu...mada i sam sam kriv...moj lozacki komentar "m3 rulez" i nije bas "mature" :p
A ceo taj svet lozenja na budzenje i japance je odavno poceo da me smara...mozes da nadjes i M3 biturbo od 1000+ KS, so what?.....Kick me in da head i deserved it :smash: :smash:
 
:) Ne mozemo da pocnemo teen raspravu jer sam ja 10+seventeen :) previse za to :) puberty long gone :) Kao sto rekoh, M3 je dobar, ali je fancy sports car, cak i sa 1000+ KS (da se ne lazemo to je na odredjenom obrtnom momentu sa nitrom i ti to dobro znas "bobo" :D inace je ispod 400KS). Ne znam sto bi ti se gadio japanski tjuning, pa to je jedini pravi :p

PS. Kad je igra u pitanju (ova), uzmi carreru GT, zbudzi je, nasteluj malo aero dynamics, zategni skretanje i slusaj kako sisti turbo :) Nema trke u kojoj ce taj m3 iz igr biti bolji. Ne mrzelo te -probaj !
 
Poslednja izmena:
Haha, evo i ja sam 10+seventeen...e koji smo ludaci :p
Ne znam s'a da kazem...jednostavno mi je muka od fast&furious-a i "kulturne revolucije" koju je uveo svuda... :d
Svaka cas' japanezima i njihovim zujalicama, ja zaista gotivim Evo i Imprezu, ali M3 mi je nekako bas kakav treba da bude...izgleda ozbiljno i spolja a bogami i iznutra...CSL izdanje narocito...
To sto je slab za tuning mi je bas nebitno...
A povr' svega sam obozavalac Mustanga i Hemi 'Cude...krastavac, volem takva kola...
 
ja bih samo stajo u mestu i slushao pravu muziku i odmor za ushi a to je zvuk Carrere GT,znaci ono urlikanje je bolest,to treba cuti pa makar i samo na igrici...

Inace sam je jednom prilikom video na nashim ulicama,crna,crna stakla,crni shtopovi...
Tacnije prvo sam je cuo i video nazalost samo na 5 sec dok nije proletela...Ali i to je neshto:)

BTW kad smo vec kod tih superautomobila videh ovo pre neki dan u gradu na Shvabske table cini mi se...Nisam iskreno nikad cuo,ali uspeh da ga izbunarim na netu...
http://en.wikipedia.org/wiki/Gumpert_Apollo

sramota kakav auto na nashim ulicama...
 
Brooka...pa cim je BGD dobio novi asfalt, takve masine dolaze same od sebe :)
Video sam i ja tu Kareru, cak sam je i pipnuo :p ...uz par osvrta naokolo, cisto za svaki slucaj :d
Nestvarno izgleda onako parkirana pored nasih standardnih kanti...
 
Nazad
Vrh Dno