Šta je novo?

Nexus 7.7

djurkash

Slavan
Učlanjen(a)
23.09.2009
Poruke
4,919
Poena
315
Najave su da će na google io u maju biti predstavljen i LG Nexus 7.7

7.7-inch WUXGA display (1920 x 1200 resolution and 294 PPI),
NVIDIA Tegra 4 CPU,
2GB of RAM, 8/16GB of storage and
720p HD front and rear cameras
It is expected to run the next-gen Android OS version, which could very well be Android 5.0 Key Lime Pie.
Device will feature a thin (1mm) bezel.
Price: $299 for 8GB model, $349 for 16GB...
 
Nice.. :) Samo da nema onu homicarsku zadnju stranu kao manji brat.. :)
 
Sta je problem sa zadnjom stranom na sedmici?
 
Samo se nadam da ce i ovaj novi da proizvodi Asus, posto su LG i Samsung podbacili sa N4 i N10
 
Mislio sam na N4, posto N7 nije brat jer ga proizvodi Asus, a ova dva LG.. :)
 
Najnovije informacije govore da LG ostaje kao partner i za sledeći Nexus smartfon, a ASUS ostaje partner za novi tablet.

http://mobile.benchmark.rs/mobile_vesti/nexus_5_i_nexus_7.7_stizhu_uz_tegru_4

Ili su oni omasili... ili ti ;)

u celoj prici ja se vodim ovim:

``Najave su da će na google io u maju biti predstavljen i LG Nexus 7.7

7.7-inch WUXGA display (1920 x 1200 resolution and 294 PPI),
NVIDIA Tegra 4 CPU,
2GB of RAM, 8/16GB of storage and
720p HD front and rear cameras
It is expected to run the next-gen Android OS version, which could very well be Android 5.0 Key Lime Pie.
Device will feature a thin (1mm) bezel.
Price: $299 for 8GB model, $349 for 16GB... ``

Covek je u prvom postu to napisao.. :)
 
Meni ovo deluje bas obecavajuce......ovo ce sigurno uticati i na cene ostalih sto je nama najbitnije :)
 
8/16GB of storage
Sramotno koje škrtarenje na prostoru za ove pare, vidi se da hoće da guraju streaming sa playstorea po svaku cenu.
Da bi se iskoristila Full HD rezolucija trebaće igre i video sadržaj koji zauzima još više prostora, a oni će kao da ponude storage opcije kao Nexus 7 na početku. I pored onoga što sam napisao na početku nekako mi je teško da poverujem u ovaj podatak.
Price: $299 for 8GB model, $349 for 16GB...
Ovo je viši cenovni rang u odnosu na Nexus 7 što bi značilo da će se on i dalje proizvoditi, makar na početku.
Samo se nadam da ce i ovaj novi da proizvodi Asus, posto su LG i Samsung podbacili sa N4 i N10
Možda su podbacili sa napravljenom količinom, ali kvalitet je druga priča. Uvek ljudima savetujem da kupe brandiran tablet (Samsung, Asus, Apple, Toshiba, Lenovo) ali smatram da je količina problematičnih primeraka kod N7 sramotna.
 
Poslednja izmena:
u celoj prici ja se vodim ovim:

``Najave su da će na google io u maju biti predstavljen i LG Nexus 7.7

......

Covek je u prvom postu to napisao.. :)

Izvini, nisam skontao da nisi ti otvorio temu.
Onda je on pogresno nesto protumacio jer sam sada procitao i originalnu vest sa Softpedie koja kaze isto:

"Furthermore, the latest hearsay suggests that LG might build the next Nexus smartphone as well, while ASUS would remain Google’s partner for the smaller Nexus tablet PC. "

http://news.softpedia.com/news/Upco...mored-to-Pack-Tegra-4-Processors-321077.shtml

Elem, nije ni bitno toliko. :D

Ono sto bih voleo da taj 7.7 ne bude u cenovnoj kategoriji kao i onaj Samsungov 7.7, vec mnogo blize starijem bratu Nexus 7.
To bi bila kupovina po meri onda :)
 
Mislim da ce biti malo vece velicine od nexus 7 sa boljom kamerom i prednjom i zadnjom,tegra 4 i verovatno novim androidom 5.0.Sto se cene tice mislim da ce biti strahovito niska ali ne ispod 199$ jer google zeli da sa ovim tabletom osvoji triziste!:type:
 
Izvini, nisam skontao da nisi ti otvorio temu.
Onda je on pogresno nesto protumacio jer sam sada procitao i originalnu vest sa Softpedie koja kaze isto:

"Furthermore, the latest hearsay suggests that LG might build the next Nexus smartphone as well, while ASUS would remain Google’s partner for the smaller Nexus tablet PC. "

http://news.softpedia.com/news/Upco...mored-to-Pack-Tegra-4-Processors-321077.shtml

Elem, nije ni bitno toliko. :D

Ono sto bih voleo da taj 7.7 ne bude u cenovnoj kategoriji kao i onaj Samsungov 7.7, vec mnogo blize starijem bratu Nexus 7.
To bi bila kupovina po meri onda :)

Ae oprosticu ti ovog puta.. :p hehee
 
Nazad
Vrh Dno