Šta je novo?

Netflix je u Srbiji (Pročitati prvi post)

Radi, ali se pojavio problem sa household, tako da je deljenje otežano ili nemoguće.
Ne vidim svrhu deljenja nečega što košta 200 dinara...

@No_LiMiT probaj da kreiraš "nigerijskog princa" preko telefona. To bi trebalo da i dalje radi. Bar je radilo pre par dana kada sam sestri nameštao.

Dakle sve je straight forward, sve radiš preko telefona, kreiraš google nalog, koristiš onaj NIGERIA VPN apk kod registracije naloga na Netflix, malo se igraš sa vrstom pretplate sve dok te ne pusti da se registruješ bez broja telefona. Potom u opcijama naloga upišeš srpski broj telefona (bar ja tako radim) i sve ostalo prevedeš na Srbiju i brige nemaš. Skida svakog u mesecu sa srpske kartice (kod mene konkretno Visa banke Intesa) prema planu koji si odabrao. Ako hoćeš sa nižeg da pređeš na viši plan, skrati ti pretplatu za taj mesec sa 30 na 15 dana i onda ti nakon isteka 15tog dana naplaćuje višu pretplatu.
 
Ne vidim svrhu deljenja nečega što košta 200 dinara...

@No_LiMiT probaj da kreiraš "nigerijskog princa" preko telefona. To bi trebalo da i dalje radi. Bar je radilo pre par dana kada sam sestri nameštao.

Dakle sve je straight forward, sve radiš preko telefona, kreiraš google nalog, koristiš onaj NIGERIA VPN apk kod registracije naloga na Netflix, malo se igraš sa vrstom pretplate sve dok te ne pusti da se registruješ bez broja telefona. Potom u opcijama naloga upišeš srpski broj telefona (bar ja tako radim) i sve ostalo prevedeš na Srbiju i brige nemaš. Skida svakog u mesecu sa srpske kartice (kod mene konkretno Visa banke Intesa) prema planu koji si odabrao. Ako hoćeš sa nižeg da pređeš na viši plan, skrati ti pretplatu za taj mesec sa 30 na 15 dana i onda ti nakon isteka 15tog dana naplaćuje višu pretplatu.
A šta konkretno znači "Nigeriski princ"? Samo naziv za pretplatu preko Nigerije ili nešto drugo?
 
Cim je Nigerian VPN znaci mobilni je u pitanju, a incognito mode mora takodje
 
preko moba ? preko kompta? Koji brownser ? I jel je bio incognito mode ?
Samo instalirao nigerija na mob, pokrenuo VPN. Pokrenuo Netflix aplikaciju, tu kreirao profil i kad je trebalo da potvrdim profil onda me prebavilo na browser(chrome), izabrao basic, pa potom ultra plan i manje vise to je to. Nisam ni koristio incognito mode
 
Evo uspjedoh iz stotog puta, meni je problem sto je izbacao There appears to be a problem with the payment method you are trying to use.

Na kraju proslo, updejtovao sve. Da li mogu odma da pocnem da gledam ili mora ono mjesec dana pod vpnom samo ili kako vec

Sad je crmo samo sto sam i transferovao sa starog moj profil a primary bude prvi kreirani pa cu imat 1 viska za sad :) al dobro
 
Evo uspjedoh iz stotog puta, meni je problem sto je izbacao There appears to be a problem with the payment method you are trying to use.

Na kraju proslo, updejtovao sve. Da li mogu odma da pocnem da gledam ili mora ono mjesec dana pod vpnom samo ili kako vec
To je i meni pisalo i ja sam 30 puta probao sigurno hahaha... mozes odma slobodno
 
Top, srecno gledanje momci, ovo je realna cijena za nase uslove taman :)
 
Da li je neko probao sa jednom karticom dva naloga? Nigerija je u pitanju?
 
Ovako drugari ugasio sam karticu, visa debitna komercijalna, cim dobijem novu za 10tak dana trebalo bi da odradim zamenu kartice na nigerijskom nalogu, probao sam vec sa zeninom karticom da zamenim placanje na njenu karticu i pise mi thers is something wrog, sta mi je ciniti ?
 
I ja plaćam dva naloga a i menjao sam karticu, pošto mi je stara istekla pa sam zamenuo sa novom bez problema.
 
Koleginica bila na 4k domaćem nalogu, otkazala i dan posle otkazivanja preko Urban VPN Chrome ekstenzije produženo bez problema, opet na 4k paket. Nije tražio broj nigerijski za potvrdu (već ima srpski) niti je bilo nekih grešaka, samo je bilo potrebno opet uneti CVV kod pošto je kartica već bila uneta. Nije bio potreban incognito prozor.
 
Nigerijski nalog danas prošao iz prve. Tražio broj mobilnog, ja na next i prođe bez da sam ga upisao. Hvala jednom forumašu na objašnjenju kako ide postupak. I da, cena za osnovni paket je 212 dinara...
 
Стигао маил јутрос. За стандард дижу цену на 4000 нгн или ти 292 рсд.
 
Pa standnard i jeste 4000 ngn već nekih mesec dana, ja kada sam pravio nalog već je bila ta cena a za premium 5000 ngn.
 
Da, 2 i po meseca je ta cena. Samo što postojeći korisnici se fazno prebacuju na nove cene, neko pre, neko posle.
 
Radim sve po uputstvima , sa mobilnog i nigeran vpn ali uplata sa master kartice neće da prođe.
 
Sve sam pokusao, pokusacu i danas ali mislim da to više neće da može :)
 
Posle 2 nedelje koriscenja u "travel" rezimu sinoc mi je opet na ipadu iskocilo kako nisam kod kuce i kako mogu da aktiviram temporary sto sam i uradila, iako je tablet na kucnoj mrezi. Pitanje je samo koliko puta za redom moze da se koristi taj temporary access, mada svakako cu ovih dana resetovati domacinstvo putem tv app da bi mi pokupio stvarnu adresu. Takodje pisalo je: If you regulary visit the same location - like a second home, work, family member or friend's home - you can use your mobile device to unlock access to TVs in that location.
 
Nazad
Vrh Dno